JÓGA VÍKEND

Víkendy s jógou plánujeme pravidelně několikrát ročně. Tento čas je pro nás možností, jak poznat překrásné kouty naší země i sebe sama. Pečlivě vybíráme krásná místa, ve kterých je pro vás zajištěn naprostý komfort. 

JÓGOVÉ VÍKENDY

Milujeme jógu a cestování, a tak jsme našli ideální kombinaci. Naše víkendy jsou prosyceny jógovými lekcemi, výlety do přírody a člověk se z nich vrací s novým elánem, vyrovnanou energií a úsměvem. Lekcí jógy si užijeme poměrně mnoho, můžete zažít všechny nebo jen několik z nich, program víkendu je vždy orientační a zcela dobrovolný, ale vždy stojí za to.

Aktuální

 

JÓGA A MEDITACE

Broumovský Benediktýnský klášter, který je nově celý zrekonstruovaný a to s takovým citem, že si stále drží svoji tradiční tvář kláštera. Spaní zde je pro nás vždy, takový malý zážitek. Do toho samozřejmě obrovská porce jógy propletená s meditací. Ideální čas jen pro vás.

JÓGA A PŘÍRODA

Podhůří Orlických hor, bydlení v hřejivých apartmánech v přímém kontaktu s okolní přírodou a jóga, která v podzimním období podpoří imunitní systém. Obsazujem poslední apartmánek, jedete s námi?

ORLICKÉ HORY

Kam jezdíme

 

JÓGA A KLID

Jizerské hory

JÓGA A MEDITACE

Broumov

JÓGA A WELLNESS

Vysočina

Slavíčkova 522/5, Liberec

Magdalena +420733115485

Adam +420737084159

magdalena@yogaholick.cz