ČLENSTVÍ

členství jóga

jsme v tom spolu

jóga členství

jóga členství

ČLENSTVÍ YOGAHOLICK

Je načase, abychom vám představili Yogaholick členství, které přináší členům komunitu, společná jógová témata a benefitní ceny. Členství probíhá skrze platformu HeroHero. Nelekejte se cizích slov, je to fakt jednoduché. Přihlásíte se k odběru Yogaholick tady za symbolickou cenu cca 195,- (8€) měsíčně a ihned získáte všechny benefity členství (platbu v eurech si převede vaše bana automaticky podle jejich kurzovního listku, stačí jen zadat vaši platební kartu).

Návod, jak na přihlášení odběru najdete na videu níže. Můžete se také kdykoli odhlásit, pokud zjistíte, že to pro vás není. Co vše je pro vás k dispozici, čtěte prosím níže.

jóga členství

jóga členství

jóga členství

| VIDEO KNIHOVNA |

Díky neomezenému přístupu vám konečně jóga zapadne i do časově vytíženého programu. Na dovolené, mezi svátky, na služební cestu nebo i do času, kdy se doma staráte o někoho dalšího. Zkrátka do jakéhokoli období, kdy není ve vašich možnostech přijít na spoelčnou praxi do studia.

Obsáhlá knihovna video lekcí je tu proto, abyste k ní měli přístup kdykoli a odkudkoli, kde zrovna jste. Už se vám nestane, že na dovolené přijdete o praxi. I pracovní zaneprázděnnost, která občas zasáhne do vašeho plánu přijít na lekci do studia, má nyní řešení. Lekce jsou vám k dispozici jak jednotlivě, tak i jako navazující tématické celky, které vám pomohou v praxi přirozeně postupovat a prohlubovat vlastní jógovou zkušenost.

Teď už záleží jen na vvaší chuti. Máte chuť na pomalou jógovou praxi? Dynamickou? Uvolnit kyčle? Pomoci páteři? Lépe se nadechnout? Nebo jen relaxovat? Možná hledáte něco specifického, protože řešíte ve svém těle určité omezení, dysbalanci nebo bolest a nejste si jisti, které cviky a jógové techniky jsou vhodné? V tom případě si stačí jen vybrat a ponořit se do praxe. Jednotlivou lekci si můžete začít ráno a docvičit klidně až večer, rozdělíte si to tak, jak dovolí vaše možnosti. Video si můžete kdykoli zastavit, vrátit se k tomu, co potřebujete lépe pochopit, takže máte více času na porozumění. Lekci si také můžete kdykoliv zopakovat a zjistit, že i ta samá vám zase dala něco nového, čeho jste si poprvé ani nevšimli!

Jógovými videi provází Magdalena Klížová.

Proč si to oblíbíte

 • Kvalitní video i zvuk, detailně zpracovaná lekce s podrobným návodem k bezpečné domácí praxi
 • Časové rozložení si určujete sami
 • Přístup je vám k dispozici kdykoli a kdekoli
 • Získáte jistotou v osobní praxi a zároveň nemusíte držet v paměti sekvence pozic a můžete se tak plně soustředit na dech, provedení a účinek

| ZVÝHODNĚNÉ CENY |

Být s námi ONLINE vám nestačí? Ani nám ne! I v tom reálném světe vás můžeme potěšit. Když chcete být součástí jógových akcí, a zároveň si ušetřit nějakou tu kačku, tohle je přesně pro vás.

Tím, že se stanete členem komunity Yogaholick, dostanete jako poděkování zvyhodněné ceny či vstupy zdarma na vybrané speciální lekce, akce, workshopy, jógové kurzy a semináře, ale i jógové víkendy. Nově pro vás budou výhodnější také zahraniční cesty! Pro naši komunitu nastavíme, vždy lepší, výhodnější cenu, neb jste to právě vy, kdo mají ten opravdový zájem a nám to dává smysl.

Proč si to oblíbíte

 • Věci, které člověku dávají smysl by zároveň něměly tvořit přehnané finační nároky, a toho se držíme
 • Cenu za členství jsme nastavili symbolickou oproti tomu, co za ni získáte
 • Výhody jsou pro online jógování, ale i setkávání v reálném čase se skutečnými lidmi
 • Žádný dlouhodobý závazek, můžete pokračovat nebo členství zastavit kdykoli se sami rozhodnete
 • V prosinci rozdáváme členům kredit navíc, jako dárek – napište nám zprávu přímo v HeroHero (stačí kliknout na ikonu obálky vedle 3 teček) „PŘEJI SI VÁNOČNÍ KREDIT“ a my vám 24. 12. nadělíme 15% kreditu, který v tu chvíli budete mít na účtu v rezervačním systému

| KOMUNITA|

Konečně místo, kde se online opravdový svět prolínají dohromady! Komunita lidí, kteří jsou na podobné vlně jako my se u nás tvoří zcela přirozeně. A protože máme podobný pohled na svět a váš zájem o jógovou znalost i zkušenost se rozšiřuje, máme tu společný prostor k tomu, abyste si sami vybrali zaměření lekcí a směr, který vás táhne a láká.

Co se začne objevovat už od ledna jsou společná setkání na vámi vybraná témata, zaměření praxe směrem, kterým se chcete a potřebujete rozvíjet i možnosti individuálních konzultací. Je totiž pro nás nesmírně důležité se s vámi potkávat a předávat si navzájem společnou energii a čas s lidmi, kteří stojí o přesah, hloubku a skutečnou jógovou zkušenost.

Společně se budeme zabývat tématy jógového světa, které vás zajímají a v nichž máte přirozenou touhu se rozvíjet. Našim členům chceme nabídnout možnosti společného setkávání nejen v online světě, ale i fyzicky. Půjde o skupinová setkání i individuální konzultace a směřovat budeme k tomu, aby se široké jógové téma pro vás stalo ucelěnějším a dokázali jste objevit nové obzory, které daleko přesahují fyzické pozice jógy.

Proč si to oblíbíte

 • Vaše praxe dostane ucelenější strukturu, máte možnost ptát se na to, co vás osobně zajímá.
 • Přestanete se ztrácet v pojmech a pochopíte i věci, které vám dosud unikaly, půjdete pod povrch.
 • Budete si moci sami vybrat témata, kterými se budeme společně zabývat jak online, tak ve studiu.

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov