O NÁS

Magdalena Klížová a Adam Knop

máme společnou životní cestu

pět jako jeden

JSME TU PRO VÁS

VIKI

ADAM

MAGDA

EVA

DENISA

LIBEREC

Slavíčkova 522/5, Liberec

Najdete nás v zeleno-bílé budově, v přízemí vlevo (naproti MŠ Matoušova), bývalý Dům nábytku.

nevíte si rady s parkování, tak koukněte sem

Yogaholick Liberec

TURNOV

Nádražní 599

ALE vstup do areálu je v ul. Bezručova u kruhového objezdu, vstup do areálu hned nad elektrem/řeznictvím, po 30m jste u nás.

Auto prosím nechte mimo celý areál. PARKOVAT MŮŽETE TŘEBA ZDE

Yogaholick Turnov

ADAM KNOP

„důležité je začít, zbytek přijde pak sám“
Vystudovananý kondiční specialista na vysoké škole tělovýchovy a sportu, neúnavný  napravovač disbalancí na lidském těle. Cvičitel zdravotní tělesné výchovy, plavání, instruktor lyžování a fitcentra a sportovní a rekondiční masér a tejpovač. Zapálený florbalista a snaživý fotbalista. To je Adam Knop. Tedy já.

Když jsem se v šesti rozhodoval co dál dělat, tak jsem vůbec netušil. Teď propaguji a buduji svůj směr Polepšovna, který si klade za úkol, aby se člověk polepšil a díky tomu si polepšil a zároveň se snažím podpořit v lidech zdravou závistlost na józe Protože to že nás bolí záda, ramena, kolena, hlava si můžeme jen my sami a je potřeba převzít odpovědnost a začít situaci nějak řešit. S boží pomocí a samozřejmě ještě tou mou se nám může podařit příčinu najít a tu odstranit nebo alespoň zastavit. Tudíž snažíme se řešit příčiny nikoliv důsledky. Důsledky jsou to, co vás přivádí k nám. V současné době pracujeme společně s Magdalenkou na konceptu a novém směru Funkční jóga®.

Chceš-li vypadat silnější, než opravdu jsi, cvič jako kulturista. Chceš-li být silnější, než vypadáš, cvič funkční trénink.

pozice prkna
Adam Knop na malém atletickém stadionu, při tom jak vyskočil z kliku vysoko nad zem a natáhl u toho ruce před sebe

MAGDALENA KLÍŽOVÁ

„jsem yogaholick a nestydím se za to“
Téměř každý jógový laik si myslí, že jóga je o sezení pod stromem se zavřenýma očima. Nebo jde jen o skládání nohou za hlavu, či stoj na ní. Ano, i tohle je součást jógy, ale podstata je úplně jinde.”

Prvně jsem se zatoulala na jógovou lekci asi v 17 letech, ale vůbec mě neoslovila, protože s jógou to mělo společný pouze název. Při svém dalším setkání jsem se už odradit nenechala. To byl totiž ten moment, kdy jsem potřebovala učinit zásadní změnu a byla jsem na ni konečně připravená.

“Podstata jógy je ve spojení. Ve spojení nejprve se sebou samým a pak s okolím. Jedno bez druhého není. A to jsem si uvědomila, jednoho červnového odpoledne, zkoušejíc ásany na trávníku pod jabloní. Žádné poklidné sezení se však nekonalo. Moje tělo po strašně dlouhé době pocítilo nejprve šok, a pak opravdovou radost z pohybu. Cítila jsem vůně kolem sebe, slyšela zpívat ptáky, učila se znovu dýchat. Byla schopná vnímat pohyby vlastního těla zcela novým způsobem! A v tu chvíli jsem věděla, že tohle je pro mě. Možná to zní trochu bláznivě a pro někoho banálně, ale věřím, že spousta z vás přesně ví, o čem je tu řeč! A tak už jsme spolu zůstaly. Jóga a já. Náseldovaly roky plné cest doslova kolem světa, a to se teprve začaly dít věci.“

jogínka se zapletenými vlasy sedící ve vajrasaně na pláži v Dubaji, se zelenočerným yoga wheel
Jogínka s dlouhými vlasy ve skoku na pláži v Dubaji, jóga Liberec a Turnov , ceník jogy v Libereci a Turnově
jogínka v záklonu přes yoga wheel na pláži v Dubaji s tyrkysovým mořem v pozadí

| JAK JSEM SE UČILA JÓGU V ZAHRANIČÍ |

Přes 3 roky jsem strávila na cestách mimo Českou republiku a v každé zemi, kterou jsem navštívila jsem se učila, především jógu. O tom je totiž moje poznávání světa. O cestách a životě samotném, obojí je mojí vášní a mé vnímání jógy je v nich hluboko zakořeněno. Procestovala jsem Austrálii, Asii, Afriku, USA a Evropu. Z oblastí, které mě velmi ovlivnily a přirostly k srdci je to hlavně Srí Lanka, Indie, a Japonsko. Velmi zasáhla mé srdce také Indonésie, Jihoafrická republika, Austrálie, Jižní Korea s Vietnamem. Všechny další země, ve kterých jsem byla, mě i nyní nadále utvářejí. Moje jógová cesta začala ale mnohem dříve než moje cesty mezi zeměmi a jógovými školami.

| SRÍ LANKA |

ZÁSAH PŘÍMO DO SRDCE
Tam jsem se velmi dlouhou dobu toužila vydat. A byla to láska na první pohled, na první dosednutí letadla na přistávací plochu. Od té doby jsem se tam vracela pravidelně téměř každý měsíc a od místního jogína Manjuli, v jehož rodině s znalost jógy dědila z otce na syna, jsem se učila tradičním hatha jógovým technikám a meditacím. Byl to velký rozdíl oproti dynamickým jógovým stylům, které jsou populární zejména u nás v Evropě, Americe či Austrálii. A pro mě to v tu chvíli bylo zcela to pravé. Můj životní styl byl vždy velmi svižný, často dost hektický a tenhle přístup mi v praxi dal zažít, že to jde i jinak. Že žít se dá jinak. Smysluplněji, opravdověji, plněji. Na Srí Lanku se každoročně vracíme se skupinou jogínů, je to náš druhý domov a cítím, že pro mnohé další je cesta na Srí Lanku vždy silnou transformací, která mění životy.

Magdalena Klížová a Adam Knop

| INDIE |

tady jsem našela druhý domov

Hluboká srdcová záležitost. Kolem Indie jsem celé 3 roky pomyslně kroužila, ale zastavila jsem se tam jen jednou, zatím nebyl ten správný čas. Ale přišel a za to jsem neskutečně vděčná! V Indii jsem díky skutečně moudrým a zkušeným učitelům a tradici samotné dostala šanci proniknout hlouběji. Sáhnout si už po několikáté na své dno a zažít, o čem ta jóga skutečně je – o životě! O rozložení na jeho nejjemnější částice a opětovném složení v jednotu a celistvost! Je mi ctí, že mě Annamalai PranaJi přijal za žákyni a provází mne kontinuální praxí už několik let.

Do Indie mě to vždy táhne jako magnet, zatím jsem tam byla jen čtyřikrát, ale každá ta cesta by vydala na celoživotní zkušenosti několika lidí najednou! Tak intenzivní to  pro mě je. Samozřejmě Indie není žádna idylka, ale přesto, nebo právě proto já ji miluji, učí mě neustále i na dálku. Protože, co mě naučila nejvíc je to, že prostor a čas je jen iluze, vzájemná domluva mezi námi lidmi, abychom byli schopni nějak konstruktivně fungovat. Pokud ale přestaneme chtít jen fungovat, ale chceme skutečně žít, pak tu máme jógu. Pak chápeme, že skutečnost je přítomný okamžik, ve kterém prostor a čas je druhotný.

Magdalena Klížová a Adam Knop

logo E-RYT 200 yoga alliance Magdalena Klizova
kulaté logo RYT 500 yoga alliance Magdalena Klizova
kulaté oranžové logo YACEP ve formátu png yoga alliance magdalena klizova

Magdalena Klížová a Adam Knop

| A DÁL? |

Dál se neustále učím. A je to pro mě nekončící proces, který mě naplňuje a zároveň tvoří prostor pro nově vznikající cesty a směry. Každodenní praxe je nedílnou součástí mých dnů a pravidelný kontakt s mými indickými učiteli, je mi na cestě oporou. Nejbližší je mi tradiční indická hatha jóga. Jak už to bývá, hlubší praxí člověk zjišťuje, že to není vůbec lehoučká práce, taková, jaká je prezentována tady u nás na západě. Ráda čerpám i z moderní dynamické aštangy, která mě inspiruje a pomáhá kotvit v rušném světě.  Ayurvédskou jógu a terapii ráda promítám nejen do své osobní praxe, ale především do praxí společných. Tohle všechno je mi oporou v pránajámě a meditaci, které vnímám jako hlavní pilíře života. Učím se a studuji neustále, vím totiž že studium, praxe a žití jógy je procesem kontinuálním, ani nezačíná ani nekončí.

Mám pocit, že čím více toho znám, tím více se musím učit, a tak pokračuji stále dál a je to můj vnitřní i vnější pohon. Nikdy vám neřeknu “umím jógu, učím jógu” ani “tohle znám nejlíp” ale na vaší cestě za smysluplnějším životem vám ráda pomůžu uvidět  a pocítit to, co s jógou na zažívám na vlastní kůži.

Moc ráda se s vámi podělím o všechno, co znám, pokud máte upřímný zájem a jste také ochotni pro to něco udělat, protože je důležité, aby skutečná podstata jógy měla možnost proplout na povrch. Abychom zažili skutečnost a opravdovost, uměli pracovat se svým tělem a emocemi a pochopili, že náš život není o věčné honbě, ale o schopnosti zastavit, zpřítomnit. Být tady a teď.

Magdalena Klížová a Adam Knop

Magdalena Klížová a Adam Knop

| CERTIFIKACE |

Nejsem zastáncem dokládání znalostí a praxe certifikacemi, protože žádný papír vám nenahradí zkušenost a vlastní několikaletou praxi. Pokud by vás ale tyhle papíry zajímaly, nenajdete je u mne nikde vystavené, na to si fakt nepotrpím, ale na požádání je ráda poskytnu k nahlédnutí. Mimo jiné jsem držitelkou mezinárodních certifikací E-RYT 500, YACEP pod Yoga Alliance, které jsem postupně získávala v Indii, a jež mě opravňují „učit“ jógu na mezinárodní úrovni.

Samozřejmě mám za sebou celou řadu dlouhodobých i krátkodobých kurzů a tréninků tady u nás v Čechách a na předávání jógy mám živnostenské oprávnění (což mi přijde docela úsměvné, ale pořád ještě žiju v systému tuto jeho součást respektuji.) Na jaké lekce a zaměření se s vámi těším? \hatha jóga v tradičním i moderním flow přístupu, aštanga vinjása jóga, jin jóga, gravid jóga – jóga pro těhotné, jóga pro ženy, ajurvédská jóga, létající jóga v sítích®, funkční jóga®.

Magdalena Klížová a Adam Knop

DENISA SADOVSKÁ

„ráda lidem naslouchám“

Popsala bych se jako lektorka jógy a němčiny. Jóga je už dlouho mojí srdcovkou. Poprvé jsem ji zkusila před svou maturitou a od té doby (2014) vedu jógové lekce. Nejdříve mě oslovila powerjoga (krásně dynamická, člověk se při ní hezky zpevní i protáhne). Kromě toho jsem se zamilovala i do létací jógy. Vnímám ale také potřebu se zklidnit, uvolnit a naladit na sebe. A jemná jóga spojená s meditací je pro to skvělým prostředkem. Každý má prostor naslouchat sám sobě, svému dechu… Praktikování jógy pro mě má hlubší význam, který bych ráda předávala dál.

Potkávat se můžeme třeba na těchto lekcích:

Létací jógu, jemnou jógu a dechové techniky, hormonální jógovou terapii pro ženy podle Dinah Rodrigues.

pozice prkna
Adam Knop na malém atletickém stadionu, při tom jak vyskočil z kliku vysoko nad zem a natáhl u toho ruce před sebe

VIKTÓRIA EHMOVÁ

„Hlavně se z toho nezbláznit“

Na první lekci jógy, na kterou jsem se odhodlávala asi rok, mě jóga neoslovila. Na lekci jsem nevěděla, co s myšlenkami, nerozuměla jsem lektorovi a vůbec jsem nevěděla, co ode mě chce. Dnes vím, že mé tělo nebylo na tu lekci připraveno. Nedala jsem se však odradit a po pár měsících jsem na lekci jógy zkusila jít znovu. Začala jsem hot jógou, kde je daná sestava a cvičí se pořád to samé dokola. Postupně jsem se chtěla o józe dozvědět víc, víc o té fyzické aktivitě, která mi dělala tak dobře nejen na těle, ale i na srdci. Zkusila jsem a už neodešla. Postupně jsem se začala věnovat jak dynamickým stylům, tak i pomalejším, ale nejvíce mi učaroval dech.

Miluji dýchat a vnímat dech na podložce. Jóga není jen o té podložce, ale je to všechno i mimo podložku. Na podložce si v podstatě odpočinete od všeho ostatního. Momentálně jsem studentkou ajurvédy, a teprve tato kombinace jógy a ajurvédy mi dává velký smysl v životě. Na svých lekcích si ráda hraju a aktivně zapojuju celé tělo. Někdy se pěkně protáhneme a jindy věnuji lekci jistým partiím, které to potřebují. Sankalpou každé mé lekce je, aby si nikdo neublížil a odešel z lekce o s něco lehčí myslí a o kousek vzdělanější.

Magdalena Klížová a Adam Knop

pozice prkna
Adam Knop na malém atletickém stadionu, při tom jak vyskočil z kliku vysoko nad zem a natáhl u toho ruce před sebe

EVA FOUSOVÁ

„stačí se jen dobře rozhodnout a vykročit“

Jóga je pro mě kotvou. Kotvou mentální i fyzickou, je se mnou kdekoliv a kdykoliv. Naplňuje mě tím, že se týká vlastně každé chvíle našeho života. Ať už je to fyzická praxe na podložce, nebo kultivování mysli a práce s dechem. Miluju pocity zvnitřnění a plynutí, které mi jóga přináší. Představuje pro mě celoživotní cestu a jsem neskutečně vděčná, že jsem se na ní mohla vydat. Každý den mi nastavuje zrcadlo a posouvá mě na té cestě dál.

Jóga se v mém životě vyskytuje už dlouho, nicméně jsem toužila ji poznat více do hloubky, což mě v roce 2019 přivedlo do Yoga Brno, kde jsem absolvovala svůj první instruktorský kurz. Nejen informace, ale hlavně prožitky, kterých se mi během něj dostalo mě uchvátily a měla jsem pocit, že celá praxe najednou dává větší smysl. Po jeho absolvování se mi dostalo příležitosti učit ve studiu v Praze. Hned jsem si uvědomila, kolik toho pořád nevím a že jógové vzdělávání je na celý život.

Následoval RYT200 v Y4E, radost z předávání kouzla jógy dalším lidem i z hlubšího pochopení. Na podzim 2022 se mi konečně splnil můj covidem dlouho odkládaný sen a vydala jsem se do Indie. V Rishikeshi jsem strávila měsíc intenzivním výcvikem, kde byla jóga mojí jedinou náplní. Jsem neuvěřitelně vděčná, že se mi dostalo příležitosti učit se od lidí, kteří jógou opravdu žijí a jsou součástí její tradice.

Některé moje lekce jsou dynamické a plné síly, jiné jsou klidnější a pomalejší. Nejdůležitější pro mě je respektování individuality každého člověka a principů zdravého pohybu. Přeji si, aby z lekcí každý odcházel s pocitem radosti, klidu a pohody na těle i duchu.

Moc se těším na naše společné lekce i příjemně strávené chvíle

Magdalena Klížová a Adam Knop

Adam Knop na malém atletickém stadionu, při tom jak vyskočil z kliku vysoko nad zem a natáhl u toho ruce před sebe
pozice prkna
pozice prkna

REFERENCE

Co o nás řekla Blanka
Na svou první lekci jsem přišla skoro omylem a ze zvědavosti. Jsou to dva měsíce a já jsem závislá doslova a do písmene. Samotnou mě udivuje, co vše dokážu a zvládnu. A létající, to je opravdu zážitek. Všem vřele doporučuji a nebojte se, ani věk či váha nejsou žádné omezení, vše máme v jen a jen v hlavě. 🙂 Za sebe moc děkuji za možnost k vám Magdi chodit 😉

– Blanka

Co o nás řekla Petra?
Milá Magdi,

děkuji za krásné vedení bez tlaku, ve volnosti, pozornosti k sobě, za velmi srozumitelná vysvětlení v praxi, za tvé vstřícné jednání se zájmem o jedince i skupinu. Pro mě to bylo o dovolení si nových věcí, řídit se sama sebou. Díky moc také za krásné prostředí na cvičení i bydlení 🙂

– Petra

Co o nás řekla Terka?
Program aktivit, ubytování i lokalita byly bezva. Velice naučné přirozené, a hlavně věrohodné. Ne každý lektor umí předávat informace a ne každý toho tolik ví, toho si moc cením! Pro mě byla důležitá důvěra v lektorku, od toho se pak vše odvíjelo. Techniky budu používat i doma a příště pojedu ráda zas. Moc ráda bych od tebe měla hodinu jen pro sebe 🙂

– Terka

Co o nás řekla Pavla?
Milá Magdaleno,

trochu jsem se trápila svým zdravotním handicapem, bolela mě čelistní dutina a byla jsem tím ovlivněná. Ale moc jsem si užila tvé vedení, to je pro mě velmi důležité, že se mohu plně spolehnout, vypnout mozek a být se sebou, prožívat svoje tělo, svoje pocity. Má to jednu nevýhodu, techniky si pak doma nepamatuji 🙂 Ale zážitky byly – barvy, energie, pocity… Moc díky!

– Pavla

Co o nás řekla Lenka?
Věděla jsem, že jóga kromě cvičení nabízí i další cesty. Děkuji za provedení a provázení kousíčkem z nich. Doufám, že se z toho, co jsem zkusila alespoň něco budu zkoušet samostatně i doma. Ikdyž, musím říct, že společná energie ve skupině mě zbavuje pochybností. Moc děkuji.

– Lenka

Co o nás řekla Simona?
Atmosféra, volnost, klid a pohoda. Techniky neumím pojmenovat, ale moc mě oslovily mantry, myslím, že neumím zpívat, ale tady jsem se nestyděla. Lekce odblokování emocí je super – tanec, smích, mantry. Moc děkuji!

– Simona

Co o nás řekla Hanka?
Jóga s Magdou je vždy krásně strávený čas, ať už u nás na Sychrově a nebo ve studiu v Liberci. Nikdo neřeší jakou máte zrovna kondičku, případně kolik kil máte navíc. Za mě krásně pozitivní a velmi příjemný.

– Hanka

Co o nás řekla Pavla?
Stručně: úžasná společnost, prostředí, počasí – to nejde vždy ovlivnit…ale vyšlo to krásně. Ale nejvíc jsem byla spokojená s Tvým vedením, vypnula jsem mozek a jen jsem se nechala vést. Bylo mi příjemné sladění tělesných cvičení s pranajamou a meditací. Hezky jsem se za 3 dny protáhla a zklidnila. Jsem ráda, když upozorníš na chybné držení a postavení při asánách…(to jsem nezažívala..). Program dne mi také vyhovoval – s odpolední pauzou – jen jsem se těžko vyrovnávala s pozdní večeří…sama jím v půl šesté. Chápu, že večeře nejde dát před cvičení. Vyřešila jsem si pozdní večeři svačinkou odpoledne a večeři už jen maličkou a byla jsem spokojená. Tak že Broumov – krásná ozdravovna…potřebovala bych chodit i v týdnu do Liberce na nějaké lekce…snad se k tomu dopracuji.

– Pavla

Co o nás řekla Míša?
Děkuji Magdo za krásný víkend. Pozitivní energie, zklidnění mysli a utřídění myšlenek, příroda, spojení, relaxace, vyčištění těla i mysli, útěk mimo realitu a úplné vypnutí, posunutí svých hranic a možností. Je ze mě pozitivní člověk 🙂

– Míša

Co o nás řekla Lenka?
Již skoro rok a půl docházím k Magdě na soukromé hodiny a mohu jen vřele doporučit. 🙂 Naprosto profesionální, laskavý a milý přístup. Magda je profík na svém místě, který pracuje srdcem. 🙏 Každá lekce je jiná, nová a posouvá mne za hranice, kterých jsem si myslela, že nikdy nedosáhnu. Děkuji Ti Magdi za každou další lekci s tebou, za tvou trpělivost, laskavost, profesionalitu a za to jak úžasný si člověk!

– Lenka

Co o nás řekla Hanka?
Milá Magdaleno,
chci Ti poděkovat za báječný prodloužený víkend v Broumově. Ubytování v klášteře mělo báječnou atmosféru a energii, stejně jako prostory ve kterých jsme cvičily či meditovaly. Zcela úžasná byla taky zahrada a ten mohutný dub a cvičení v zahradě bylo o to úžasnější. Lekce mi velmi vyhovovaly, oceňuji jejich naplánování a pořadí, které na mě působilo velmi propracovaně 🙂 Všechno bylo perfektní, tvoje lekce, jóga, meditace… je vidět, že to, co děláš (kromě toho, že to děláš moc dobře :)) děláš srdcem a s láskou a proto nás to s tebou tolik baví. Celému pobytu a programu nemám, co vytknout. Vděčná jsem taky za setkání s báječnou ženou, se kterou jsem sdílela celu. Tyhle „náhody“ miluji. Byla jsem velmi spokojená a domů se vracela plné energie.

Děkuji Ti za krásný pobyt a těším se další akce a lekce s Tebou!

– Hanka

Co o nás řekla Romča?
Pohoda, zklidnění, vyprázdněná hlava, ticho, příroda, útulné bydlení, smích, tanec, dobrá nálada. Prostě balzám na duši! Odjíždím s úžasným pocitem uvnitř sebe, zároveň s trochu bolavým tělem, ale právě ten pocit to převyšuje. Děkuji Magdo za všechno, za energii a sílu, kterou předáváš.

– Romča

Co o nás řekla Terka?
Milá Magdo,

jednoznačně jsme s mamkou zažily svá poprvé. Poprvé jsme spolu byly někde jenom my dvě a mohly se věnovat jenom samy sobě. Poprvé jsme si na dovolené odpočinuly a každá jsme si přišla na své. Bylo to pro nás příjemné místo i atmosféra.

Gurmánsky jsme si to užili také 🙂 pro nás obě není lehké vyšetřit si čas i finance na takovou záležitost, ale je moc příjemné, když člověk za to dostane co očekává.

Moc Magdi děkuji za takové uspořádání a možnost účasti. Jsi pro mě velikou inspirací a jsem ráda, že jsi skrze jógu vstoupila do mého příběhu 🙂

– Terka

Co o nás řekla Maríja?
Děkujeme za dnešní soukromou lekci Magdaleno. Bylo to nesmírně vesmírné a moc příjemné. Krásné, čisté a energické prostředí. My vřele doporučujeme a těšíme se na příště.

– Maríja

Co o nás řekla Iveta?
Milá Magdalenko,

moc Tě zdravím a mrzí mě , že jsem se to nezvládla ještě na místě osobně . Chci Ti moc poděkovat za nádherný víkend v magickém prostředí s neskutečně citlivě a krásně sestaveným jógovým programem. I když jsi  na začátku říkala, že program bude nenáročný, a i mě to tak přišlo,  překvapivě jsem v neděli cítila příjemné protažení a únavu . Čmelák mě naprosto okouzlil a ochlazující ruličku s jazykem také hojně využívám. Byla jsem tak pohlcená jógou , že jsem zcela automaticky udělala ruličku z jazyka během nedělní  prohlídky zámku Zruč nad Sázavou?!  Průvodkyně byla tak udivená co vidí , že na chvilku ztratila nit výkladu  a nevěřícně na mě koukala 😀 .
Jsem moc vděčná, že jsem tuto jedinečnou příležitost dostala  a mohla sdílet příjemnou energii .
Mockrát děkuji a přeji hezké dny !

– Iveta

Co o nás řekla Bára?
Já jsem si to užila celé moc, nemám nic než pozitivní zkušenosti, zase jse mo něco prohloubila své znalosti. Měla jsem pár zkušeností s různými očistami, ale ne s jogínskými. Na nich se mi líbí, jak to pojímají komplexně, tedy tělesně i vnitřně.

Moc ti děkuji za čas, který jsi nám věnovala.

– Bára

Co o nás řekla Adéla?
Milá Magdaleno,

děkuji ti za jógový víkend. Dala jse msi za cíl zbavit se ekzému, který mě dost trápí, též se potýkám s velkou únavou. Tento víkend byl pro mě opět inspirativní, děkuji za uvědomění, že si opravdu musím dát odpočinek a zvolnění.

– Adéla

Co o nás řekla Johana?
Bylo to moc fajn, člově ksi končně našel čas pro sebe! Čištění konvičkou mi moc pomohlo na dýchání – budu aplikovat i doma. Dalších dechových technik na mě bylo příliš, ale chápu, že to k tomu patří. Celkový dojem je skvělý. Výborný kolektiv a prostředí, a Magda 🙂 A cítím se o mnoho lépe, než když jsem přijela. Moc děkuji a budu se těšit na příští kurz.

– Johana

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov