JÓGA VÍKEND

“Prána k práně sedá, jogín jogína si hledá.”

Jógové víkendy s nezapomenutelnou atmosférou po celé ČR.

Jóga víkend

Zde najdete vždy aktuální jóga víkendy, kam společně jezdíme. Zaměření a směr každého jógového pobytu je vždy trochu jiný, ale vždy se snažíme, aby výsledek byl vždy stejný, usměvavý a odpočatý jogín, který se v neděli vrací domů s úsměvem na rtech a mantrou v srdci. 🙂

 

 

PRODLOUŽENÝ VÍKEND S JÓGOU

 

Prodloužený víkend, který věnujeme Patanjaliho osmi stupním jógy. V červenci se potkáme znovu v Americe, ale v té české, kousek od Tábora 🙂

Těšit se můžete mimo tradiční jógové praxe na krásné výlety a meditaci na silových místech.

dny intenzívní jógy

července

Jóga víkend Broumovksý klášter

 

Jóga sedmi čaker je tématem našeho společného jarního víkendu. Během 3 dnů v magickém Broumovském klášteře se vždy těšíme na čas, který můžeme nesobecky věnovat sobě a zcela přirozeně si tak dopřát dávku vnitřního i fyzického rozvoje. Vhodné pro všechny, kdo chtějí vyladit své energetické tělo.

listopadu

dny s energií

Srí Lanka – jógová cesta

15 dní u Indického oceánu ZNOVU NA JAŘE 2021 na cestě k vnitřní proměně!  Jedete? Těšíme se znovu v dubnu 2021, aktuální informace a otevření přihlášek proběhne už v červenci, těšte se!

Když jsem na Srí Lance přistála poprvé, bylo mi jasné, že jsem se vrátila domů. Do místa, které mi bylo blízké, aniž bych tam někdy fyzicky vkročila. Zvláštní že? Věděla jsem, že tam najdu něco důležitého, vzácného. A našla. Vy teď máte možnost, nechat vše na 15 dní doma a udělat něco jen pro sebe. Nechat se hýčkat, proniknout hlouběji do tajemství jógy, porozumět jiné kultuře a zaplavat si ve vlnách jen pár minut od naší vily. Kdyby vám tohle nestačilo, čeká nás cesta nejen na jihozápad ostrova, ale i do vnitrozemí za překrásnými vodopády a starověkými chrámy.

dní

%

nové energie

KAM SE S NÁMI MŮŽETE JEŠTĚ VYDAT

JÓGA

VÍKEND

WORKSHOPY

&SEMINÁŘE

SPECIÁLNÍ

LEKCE

JÓGA

SRÍ LANKA

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov

Magdalena +420 733 115 485

Adam +420 737 084 159