JÓGA VÍKEND

“Prána k práně sedá, jogín jogína si hledá.”

Jógové víkendy s nezapomenutelnou atmosférou po celé ČR.

JÓGA VÍKEND

Zatím tu aktuální data nemáme, protože vyčkáváme – stejně jako vy – až situace dovolí opět zabalit kufr a vyrazit. Hned, jak to půjde, napíšeme vám a jedeme 🙂

Zde najdete vždy aktuální jóga víkendy, kam společně jezdíme. Zaměření a směr každého jógového pobytu je vždy trochu jiný, ale vždy se snažíme, aby výsledek byl stejný: spokojený a odpočatý jogín, který se v neděli vrací domů s úsměvem na rtech a mantrou v srdci. 🙂

 

 

PROSINCOVÝ JÓGA VÍKEND

 

Období před Vánoci a koncem roku je pro mnohé velmi stresovým a hektickým časem. My si ukážeme, že to lze uchopit zcela jinak. V klidu, s dobrou energií a radostně.

Těšit se můžete na techniky podporující zdravou činnost celého organismu, které korespondují se zimním obdobím. Čekají nás lekce tradiční jógy, ale i Jin jóga nebo jóga ayurvédská.

Tento víkend nyní připravujeme, aktuální informace s vámi posdílíme co nejdříve, kam se chystáme je zatím překvapení.

dny jógové pohody

prosince

Jóga víkend Broumovksý klášter

 

Jóga sedmi čaker je tématem našeho společného podzimního víkendu. Protože se ale víkend velmi rychle zaplnil už z předrezervací, nezoufejte, do Broumova vyrážíme znovu v únoru 2021. Tentokrát se budeme v jógové praxi zaměřovat na nové začátky.

února

dny s jógou

Srí Lanka – jógová cesta

15 dní u Indického oceánu ZNOVU NA PODZIM 2021 na cestě k vnitřní proměně!  Jedete? Těšíme se znovu v říjnu 2021, aktuální informace a otevření přihlášek proběhne už na jaře těšte se!

Když jsem na Srí Lance přistála poprvé, bylo mi jasné, že jsem se vrátila domů. Do místa, které mi bylo blízké, aniž bych tam někdy fyzicky vkročila. Zvláštní že? Věděla jsem, že tam najdu něco důležitého, vzácného. A našla. Vy teď máte možnost, nechat vše na 15 dní doma a udělat něco jen pro sebe. Nechat se hýčkat, proniknout hlouběji do tajemství jógy, porozumět jiné kultuře a zaplavat si ve vlnách jen pár minut od naší vily. Kdyby vám tohle nestačilo, čeká nás cesta nejen na jihozápad ostrova, ale i do vnitrozemí za překrásnými vodopády a starověkými chrámy.

dní

%

nové energie

KAM SE S NÁMI MŮŽETE JEŠTĚ VYDAT

JÓGA

VÍKEND

WORKSHOPY

&SEMINÁŘE

SPECIÁLNÍ

LEKCE

JÓGA

SRÍ LANKA

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov

Magdalena +420 733 115 485

Adam +420 737 084 159