JÓGA VÍKEND

jóga víkend

„nemluv na mě, medituji“

JÓGA VÍKEND

Milujeme cestování, milujeme jógu, takže spojení jógy a toho někam vyrazit, je ideální. Zaměření a směr každého jógového pobytu je vždy trochu jiný, ale společný záměr směřuje k výsledku: spokojený a odpočatý jogín, který se v neděli vrací domů s úsměvem na rtech a mantrou v srdci 🙂

kam společně vyrazíme?

VYBERTE SI

V letošním roce společně objevujeme nová místa, ale také se vracíme na ta, která nám již přirostla k srdci. Každé z nich má své kouzlo a jedinečnou energii. Máme velkou radost, že cestujete s námi, protože společně s lidmi, kteří sdílí podobné hodnoty a naladění dostává život nový rozměr. 

17. - 19. 5.

27. - 29. 9.

jóga víkend

| BROUMOVSKÝ KLÁŠTER |

17. – 19. 5. 2024

O CO JDE

KAM JEDEME

JÓGA

T

DETAILY

PŘIHLÁŠKA

jóga víkend

| NA CO SE TĚŠIT |

Tady se zcela nesobecky můžete věnovat sobě ‪‪❤︎ Vracíme se sem pravidelně už mnoho let, protože souzníme s nezaměnitelnou energií tohoto místa. Přirozeně si tu během tří květnových dnů dopřejete dávku vnitřního i fyzického rozvoje, ale i odpočinku a regenerace. Napojíte se na sebe a nerušeně můžete zkoumat vnitřní procesy na místě, které je k tomu jako dělané. Z osobní zkušenosti můžeme říci, že klid je tu až hmatatelný a jarní období přímo vybízí k toulkám po okolní přírodě. Těšte se na to, že nemusíte vůbec nic. A  to se hodí, odpočinout na chvíli od okolního ruchu, co říkáte?

Tento víkend je pro všechny, kteří se chtějí více napojit na sebe a harmonizovat tělesnou energii tak, aby vitální síla v tělě byla skutečně vitální a živá. Dopřejte si luxus nikam nespěchat a přesto získat mnoho!

meditace v zahradě pod stoletým stromem
jogíni v shavasaně pod stromem na jóga víkend
balanční pozice skupiny jogínů, zády k objektivu, pozice stromu s rukama rozpaženými doširoka pod stromem na jóga víkend

| KAM JEDEME |

Bydlení je vskutku magické! Jak jinak v klášteře, než v mnišských celách?! Všechny jsou po citlivé a velmi zdařilé rekonstrukci, tak se nebojte se chladu ani tmy, to vás tady opravdu nečeká. Na vyhřívanou podlahu si tu zmrzlíci zvyknou opravdu rychle 🙂

Těšte se na autentické a útulné dvoulůžkové pokojíčky s výhledem do klášterního dvora a okolí. Pokud vás jede více společně, dle přání můžete bydlet na pokoji i po 3-4. Každý pokoj je vybaven postelemi, skříní, stolem, židlemi a umyvadlem.

Toalety a sprchy jsou společné a prostorné, o soukromí nepřijdete. Každá sprcha je oddělena od ostatních a má svůj vlastní prostor a navíc si můžete vybrat z několika koupelen. K dispozici je společná lednice, mikrovlnka i rychlovarná konvice. Wi-fi připojení je k dispozici na každém pokoji, ale zřejmě jej ani nebudete potřebovat. Klášter vás zcela okouzlí, uvidíte sami.

Součástí kláštera je i překrásná zahrada se starobylými stromy, jež mají skutečnou sílu i moudrost, kterou můžete nasát. Toulky zahradou jsou výbornou volbou pro doznívání jógových praxí nebo tu tráví čas ten, kdo chce celý víkend zůstal jen v klášterním areálu, prostoru je tu dost na rozjímání, odpočinek i snění. Za návštěvu určitě stojí příjemná klášterní kavárna i prohlídka kláštera s průvodcem. Se svým časem na tomto víkendu můžete nakládát podle toho, na co budete mít chuť, abyste skutečně dočerpali potřebnou energii a radost.

Zajištěna je výborná vegetariánská polopenze, takže ani o vaření se starat nemusíte 🙂

| JÓGA O VÍKENDU|

Hlavním záměrem tohoto víkendu bude harmonizace, aneb využijme přirozený potenciál předělu jarního a létního období.
 
Tyto 3 dny věnujeme příjemné práci na svém nitru, skrze ásanovou praxi, očistné techniky i meditaci. Nebudou chybět pránajámické techniky, což je práce s životní energií pomocí dechu. Dostatek času a prostoru bude i na neopomenutelné relaxační a regenerační techniky, které nám pomohou pozdvihnout a uchovat potřebné množství vitální síly.
 
Celý víkend bude plynout v duchu jemných i aktivnějších jógových praxí, tedy přístupů, které využívají protipólů aktivity a pasivity k nastolení harmonie a rovnováhy. S únavou se tady rozhodně rozloučíte 🙂
 
Čekají nás 4 bloky jógové praxe, každý trvá 90 – 120 minut. Někdy v přidáme navíc ještě jeden meditační blok dle chuti. Do každé společné praxe vkládáme různorodé aspekty jógy tak, aby filozofický a praktický rámec zůstal v souladu. Praktikujeme pránajámu, ásany, koncentrační techniky, meditujeme i odpočíváme a relaxujeme. Cílem je vyváženost a harmonie, kterou si povezeme domů.
 
Pokud máte pochybnost o své jģové zkušenosti, odložte ji. Protože každá technika nabízí celou škálu možností, vítán je jak úplný začátečník, tak pravidelně praktikující. Každý člověk je jiný a individualita je vnášena i do společných lekcí tak, aby každý měl možnost svou praxi posunout do hloubky.
 

Celým víkendem vás budu provázet já, Magdalena Klížová.

| DETAILY |

Termín: 17. – 19. 5. 2024

Zahájení víkendu je v pátek v 17:30 společnou večeří, rozloučíme se pak v neděli neděli mezi 10. – 11. hodinou.

Cena zahrnuje: 4 bloky jógové praxe (90 – 120 min), ubytování na 3 dny a 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji v Broumovském klášteře, vegetariánská polopenze (pá – večeře, sobota snídaně + večeře, neděle snídaně).

  • Pokud jste v době přihlášení a trvání víkendu členem Yogaholick na platformě HeroHero,cena činí 4 990,-/osoba. Pokud zatím nejste členem, ale chcete využít výhodnější cenu za víkend, můžete se registrovat ke členství krátkodobě a po ukončení víkendu se odhlásit. Veškeré info o členství najdete přehledně tady.
  • Pokud zatím nejste členem Yogaholick na platformě HeroHero, cena činí 5 390,-/osoba.
  • Přejete-li si strávit víkend v úplném soukromí a bydlet v samostatném jednolůžkovém pokoji, připočtěte 2000,- k ceně víkendu a tento požadavek uveďte do poznámky v přihlášce, rádi mu vyhovíme v případě volné kapacity.

Storno podmínky: odhlášení do 17. 4. 2023 0%, do 18. 4. 2024 50%, od 27. 4. 2024 100%

S sebou: Věci na cvičení (podložka, deka, ručník, pohodlné oblečení, pomůcky, které používáte při józe), může se hodit tužka a papír na osobní poznámky a knížka pro volné chvíle 🙂

Vyhrazujeme si právo na změny v programu víkendu, vyhraďte si jej prosím také 🙂

VYPLNIT REZERVACI, BALÍM A JEDU

PŘIHLÁŠKA

| BOHEMIAN COTTAGE |

27. – 29. 9. 2024

O CO JDE

KAM JEDEME

JÓGA

U

DETAILY

PŘIHLÁŠKA

jóga víkend

| NA CO SE TĚŠIT |

Klid, ticho a jóga. A samozřejmě výborné vege jídlo 🙂 Pro otužilce zahradní biotop, pro tepla chtivé vnitřní wellness. Pokud chcete vnést trochu poklidu, harmonie a nespěchání do svého života, tak teď je příležitost.

Společně trochu přibrzdíme ruch naší mysli a podíváme se do sebe, ukotvíme a provětráme vnitřní energii. 

Tento víkend je pro všechny ženy, které touží po hlubší jógové zkušenosti, a zároveň po odstupu od běžných dní. Pro všechny, které chtějí opustit shon, prohloubit své vnímání v jógové praxi. Zkrátka pro ty ženy, které se chtějí cítít lépe – nejen na pár hodin, ale dlouhodobě.

malá ulička vedoucí ke klášteru v Broumově s kamenou zídkou a lampout na jóga víkend
jóga víkend
jóga v kruhu žen

| KAM JEDEME |

Celý víkend strávíme v kouzelném místě Bohemian Cottage. České Švýcarsko a Lužická oblast přímo zve k procházkám a výletům.

Zavrtejte se s knížkou do křesla, zajděte na masáž nebo do wellness. Toulejte se po okolních lesích, zapovídejte se s kamarádkou. Jenom na vás záleží, co se svým časem uděláte.

WI-Fi připojení je v prostorách Bohemian Cottage není k dispozici, takže budete mít skutečný klid!

A co budeme jíst? Vyvážené a výborné bezmasé jídlo nás podpoří na cestě v vnitřní harmonii a nasměřuje k jarnímu odlehčení, které nás ale zároveň  zároveň neoslabí.

Těšte se na výbornou polopenzi, začínáme páteční večeří a končíme nedělní snídaní. V čase oběda je připravena polévka a odpoledne na chuť domácí koláče 🙂 Všechno ve zdravé verzi, která tělo skutečně vyživí.

 

| JÓGA O VÍKENDU|

Odložíme všechen shon, starosti i rušné myšlenky. Věřte, tady to jde samo. Začneme pozvolna vydechovat vše, co  se nahromadilo, ale už to nějak začíná dosluhovat. Začneme vydechovat tak, až se dostaneme k sobě. Abychom se mohli zase plnohodnotně a čerstvě nadechnout.
 
Ranní praxe  před snídaní věnujeme zejména důkladnému otevírání hrudníku a krčního centra, dýchání, kriyím – očistným technikám. Večerní praxe budeme směřovat ke kotvení, uvolnění, meditaci.
 
V práci s životní energií se zasoustředíme především na pránajámu a výdechovou fázi.
Z hlediska jógové energetiky budeme pracovat s harmonickou činností pánevního a hrudního centra.
 
Jógovou praxi si rozdělíme do 4 bloků po 90 – 120 minutách. Začínat budeme v pátek večer v 19:00 úvodní harmonizací a satsangem.
Celým víkendem vás budu provázet já, Magdalena Klížová.
 

jóga víkend

| DETAILY |

Termín: 27. – 29. 9. 2024

Cena zahrnuje: 4 bloky jógové praxe (90/120 min), ubytování na 3 dny a 2 noci ve 2 – 4 lůžkovém plně vybaveném apartmánu s koupelnou i kuchyní, vegetariánská polopenze (2x večeře, 2x snídaně, v poledne polévka, odpoledne koláč 🙂 a dávku pohody, která je k nezaplacení 🙂  Ubytování a strava je zajištěna v Bohemian Cottage.

Cena: Pro členy Yogaholick (máte odběr Yogaholick na HeroHero) 5990,- Pokud nejste členem Yogaholick (nemáteodběr Yogaholick na HeroHero) cena je 6290,-

Storno podmínky: odhlášení do 28. 8. 2023 0%, do 6. 9. 2024 50%, od 7. 9. 2024 100%

Zahájení víkendu je v pátek v 17:00, ukončení v neděli cca. v 10:00.

S sebou: Věci na cvičení (podložka, deka, ručník), pohodlné oblečení, poznámkový blok a psací potřeby na vlastní poznámky.

Vyhrazujeme si právo na změny v programu víkendu, vyhraďte si jej prosím také 🙂

VYPLNIT PŘIHLÁŠKU, BALÍM A JEDU

PŘIHLÁŠKA

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov