JÓGA VÍKEND

jóga víkend

„nemluv na mě, medituji“

JÓGA VÍKEND

Milujeme cestování, milujeme jógu, takže spojení jógy a toho někam vyrazit, je ideální. Zaměření a směr každého jógového pobytu je vždy trochu jiný, ale společný záměr směřuje k výsledku: spokojený a odpočatý jogín, který se v neděli vrací domů s úsměvem na rtech a mantrou v srdci 🙂

kam společně vyrazíme?

VYBERTE SI

V letošním roce společně objevujeme nová místa, ale také se vracíme na ta, která nám již přirostla k srdci. Každé z nich má své kouzlo, a tak máme velkou radost, že cestujete s námi.

8. - 10. 12. 2023

13. - 27. 11. 2023

jóga víkend

| BROUMOVSKÝ KLÁŠTER |

8. –  10. 12. 2023

O CO JDE

KAM JEDEME

JÓGA

T

DETAILY

PŘIHLÁŠKA

jóga víkend

| NA CO SE TĚŠIT |

Vracíme se sem pravidelně už několik let, protože energie místa zcela souzní s tou naší. 3 prosincové dny strávíme na magickém jógovém víkendu v Broumovském klášteře. Těšte se na čas, který můžete nesobecky věnovat sobě a zcela přirozeně si tak dopřát dávku vnitřního i fyzického rozvoje, jednoduše napojit se na sebe. Těšte se na to, že nemusíte vůbec nic. Atmosféra je tu vždy neopakovatelná, v prosinci obzvláště, klid je téměř hmatatelný, a to se hodí, odpočinout na chvíli od okolního ruchu, co říkáte?

Tento víkend je pro všechny, kteří se chtějí napojit na sebe a vyladit, a zároveň získat soulad se svým okolím.

Dopřejte si luxus nikam nespěchat a přesto získat mnoho!

malá ulička vedoucí ke klášteru v Broumově s kamenou zídkou a lampout na jóga víkend
jogíni v shavasaně pod stromem na jóga víkend
Broumovský klášter

| KAM JEDEME |

Bydlení je vskutku magické! Jak jinak v klášteře, než v mnišských celách?! Všechny jsou po rekonstrukci, tak se nebojte se chladu ani tmy, to vás tady opravdu nečeká.

Naopak, těšte se na autentické a útulné dvoulůžkové pokojíčky s výhledem do klášterního dvora, či okolí. Pokud vás jede více společně, dle přání můžete bydlet na pokoji i po 3-4. Každý pokoj je vybaven postelemi, skříní, stolem, židlemi a umyvadlem.

Toalety a sprchy jsou společné a prosetorné, o soukromí nepřijdete. Každá sprcha je oddělena od ostatních a má svůj vlastní prostor a navíc si můžete vybrat z několika koupelen. K dispozici je společná lednice, mikrovlnka a rychlovarná konvice. Wi-fi připojení je k dispozici na každém pokoji, ale zřejmě jej ani nebudete potřebovat. Klášter vás zcela okouzlí, uvidíte sami!

Součástí kláštera je i překrásná zahrada se starobylými stromy, jež mají skutečnou sílu i moudrost, kterou můžete nasát. Toulky zahradou jsou výbornou volbou pro dosznívání jógových praxí nebo tu tráví čas ten, kdo chce celý víkend zůstal jen v klášterním areálu. Samozřejmě lze také zajít do příjemné klášterní kavárny či na prohlídku. Se svým časem můžete nakládát podle toho, na co budete mít chuť.

Zajištěna je výborná vegetariánská polopenze, takže o vaření se starat nemusíte 🙂

| JÓGA O VÍKENDU|

Tyto 3 dny věnujeme vnitřnímu klidu a sbírání nové síly do nadcházejícího období. Necháme se inspirovat okolím, propustíme napětí i možný předvánoční shon a budeme se vracet k sobě do těla a nitra. Tento víkend je pro všechny, kdo cítí, že potřebují a chtějí navázat hlubší kontakt se sebou a se skutečnoým prožitkem přítomnsoti, aby se mohli znovu nadechnout a zachovali si svou sílu, a to nejen na povrchu, ale i v hloubce těla.
 
Pojeďte si udělat pořádek v hlavě, harmonizovat tělo a strávit nějaký čas jen se sebou tam, kde nebudete rušeni.
 
Tento víkend bude plynout v duchu jemných i aktivnějších jógových praxí, tedy přístupů, které využívají protipólů aktivity a pasivity k nastolení harmonie a rovnováhy. Jak jinak vstoupit do zimního období, než při síle, že ano? Únavě z dálky zamáváme a zaměříme se na to, aby převánoční čas v našem těle byl příjemným, nikoli únavným.
 
Čekají nás 4 bloky jógové praxe, každá trvá 90 – 120 minut. Do každé společné praxe vkládáme různorodé aspekty jógy tak, aby filozofický a praktický rámec byl v souladu. Praktikujeme pránajámu, ásany, koncentrační techniky, meditujeme i odpočíváme a relaxujeme. Cílem je vyváženost a harmonie.

Celým víkendem vás budu provázet já, Magdalena Klížová.

| DETAILY |

Termín: 8. – 10. 12. 2023

Cena zahrnuje: 4 bloky jógové praxe (90 – 120 min), ubytování na 3 dny a 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji v Broumovském klášteře

  • Pokud jste členem Yogaholick na platformě HeroHero či se přihlašujete ve dvou nebo více lidech, cena činí 4 690,-/osoba.
  • Jestli se přihlašujete sami a nejste členem Yogaholick cena činí 4 890,-/osoba.

Pokud chcete bydlet v samostatném jednolůžkovém pokoji, připočtěte 2000,- k ceně víkendu a tento požadavek uveďte do poznámky v přihlášce, rádi mu vyhovíme v případě volné kapacity.

Zahájení víkendu je v pátek v 17:30 společnou večeří, ukončení v neděli mezi 10. – 11. hodinou.

S sebou: Věci na cvičení (podložka, deka, ručník, pohodlné oblečení, pomůcky, které používáte při józe), může se hodit tužka a papír na osobní poznámky.

Vyhrazujeme si právo na změny v programu víkendu, vyhraďte si jej prosím také 🙂

VYPLNIT REZERVACI, BALÍM A JEDU

PŘIHLÁŠKA

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov