JÓGA VÍKEND

jóga víkend

„nemluv na mě, medituji“

JÓGA VÍKEND

Milujeme cestování, milujeme jógu, takže spojení jógy a toho někam vyrazit, je ideální. Zaměření a směr každého jógového pobytu je vždy trochu jiný, ale společný záměr směřuje k výsledku: spokojený a odpočatý jogín, který se v neděli vrací domů s úsměvem na rtech a mantrou v srdci 🙂

jóga víkend

kam společně vyrazíme?

VYBERTE SI

V letošním roce společně objevujeme nová místa, ale také se vracíme na ta, která nám již přirostla k srdci. Každé z nich má své kouzlo, a tak máme velkou radost, že cestujete s námi 🙂

24. - 26. 3. 2023

listopad Indie

připravujeme

| STATEK ANGLICKÁ SEZÓNA |

24. – 26. 3. 2023

O CO JDE

KAM JEDEME

JÓGA

U

DETAILY

PŘIHLÁŠKA

| NA CO SE TĚŠIT |

Pojeďte vyhlížet jaro s jógou.
Vyhlížet ho budeme v útulném prostředí překrásně renovovaného statku, který budeme mít celý pro sebe. Kdo nedočkavě vyhlížíte také letní cachtání, je tu koupací přírodního biotop a můžete do něk kdykoli zaplout.

Nechte se obejmout nádherným prostorem statku, který je místem inpirativním a stylovým, ale především s dobrým duchem a milými lidmi, kteří se o nás postarají se srdcem na dlani. Tady můžete bezpečně a příjemně prozkoumat zákoutí sebe sama a vůbec nikam se nehnat.

Těšte se na ryzí energii a naprosto bezkonkurenční kuchyni! Těšte se na klid, který si načerpáte a nepřijdete o něj s prvním pondělím. Můžete vyrazit sami nebo s kamarádkou a nechat všední starosti chvíli mimo sebe. Budeme v tom s vámi. 🙂 Na což se už teď moc těšíme!

designová kuchyň na statku
obývací pokoj na statku anglická sezona
pohodlné futony na víkend s jógou

jóga víkend

| KAM JEDEME |

Místo, pro tělo a duši, který dýchá pozitivní energií. Místo útulné, harmonické a inspirativní. Když jsme poprvé vstoupili do prostoru zahrady a pak vešli dovnitř, vůbec se nám nechtělo pryč. Jezdíme tam už pravidelně a moc rádi se vracíme. A tak už se nemůžeme dočkat března, až tu opět společně strávíme celý víkend!

Statek Anglická sezóna je překrásným prostorem, který dýchá dobrou energií. Můžete si jej prohlédnout tady. Z jógového sálu se vám vůbec nebude chtít odcházet, ale určitě se necháte zlákat a sejdete o patro níž do rustikální jídelny, kde bude výborně postaráno o naše chuťové buňky. Zajištěna je vegetariánská plná penze, začínáme páteční večeří a končíme nedělní snídaní. V průběhu dne je vám k dispozici kavárnička s drobným občerstvením, když si budete chtít dát ještě něco na zub 🙂

Spát budeme netradičně, ale za to stylově, vyspíte se rozhodně do růžova 🙂 Zážitek je to nejen inspirativní, ale i zdravý. Dvoulůžkové kóje, které jsou součástí prostorné meditárny jsou velmi útulné a krásné. Spí se na futonech a každá kóje je odcloněna závěsy pro dostatek soukromí. Do meditárny to tak máte jen jeden krok můžete před spaním nebo hned po probuzení „posedět“ v meditaci se sebou sama nebo hrnkem čaje s kamarádkou. Nebojte, meditárna není sál, ve kterém jógujeme, jsou to dva zcela oddělené prostory, takže místa k odpočinku budete mít dostatek. K dispozici jsou také 4 oddělené pokoje.

jóga víkend

| JÓGA O VÍKENDU |

Jarní období má specifickou energii. Pro někoho je jaro silný příval energie, pro někoho ještě přetrvává únava na nový start teprve čeká. Je však jisté, že probouzející se příroda probouzí i nás samotné. Tělo volá po odlehčení a očistě a mysl po volnosti. Proto se na tomto víkendu budeme v jógové praxi věnovat především práci s očistnými technikami. Čeká nás také důkladná pránajáma, a ásanová praxe, která po zimě nabudí tělo v nové energii.

Praxe jógy je rozdělena do 4 bloků, každý trvá hodinu a půl až dvě, záleží na společné energiia chuti. První praxe je v pátek večer v 19:00, poslední v neděli ráno před snídaní. Rozhodně nás nečeká žádné spěchání, naopak budeme prohlubovat, vnímat a důkladně rozpracovávat.

Ranní čas využijeme k technikám energizujícícm, večerní zase k harmonizaci a vyvážení energie v těle. Společný záměr nasměřujeme k vyrovnání energie, uvolnění těla a ustálení rozběhlé mysli.

Celým víkendem vás budu provázet já, Magdalena Klížová.

jóga víkend

| DETAILY |

Termín: 24. – 26. 3. 2023

Cena zahrnuje: 4 bloky jógové praxe (90/120 min), ubytování na 3 dny a 2 noci na statku Anglická sezóna v meditárně nebo pokoji, vegetariánská plná penze, harmonie, která je k nezaplacení 🙂

  • Pokud jste členem Yogaholick (máte permanentku) či se přihlašujete ve dvou nebo více lidech, cena činí 5590,-/osoba.
  • Jestli se přihlašujete sami a nejste členem Yogaholick cena činí 5790,-/osoba.

S sebou: Věci na cvičení (podložka, deka, ručník, pohodlné oblečení, pomůcky, které používáte při józe), tužka a papír na osobní poznámky, kniha, kterou si už dlouho chcete přečíst, plavky 🙂

Vyhrazujeme si právo na změny v programu víkendu, vyhraďte si jej prosím také 🙂

VYPLNIT PŘIHLÁŠKU, BALÍM A JEDU

PŘIHLÁŠKA

| INDIE |

listopad 2023

Po minulé cestě do Indie jsme se rozhodli, že vyrazíme znovu. Společně s vámi. Zážitek to byl pro nás neskutečný, a to už jsme tam byli tolikrát. A protože tvoříme rádi další nové zážitky právě s vámi, tak chceme znovu! Chcete znovu i vy?

Zatím je vše ve formě příprav a plánování, ale brzy bude trochu jasnější a podrobné informace vypusítme ven. Počet míst bude zase omezen na malou skupinu. Pokud i jen těchto pár řádků či video níže vzbudilo váš zájem a chcete abychom to věděli, tak stačí vyplnit tuto před-přihlášku.

Těsíme se na další dobrodružství!

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov