JÓGA TURNOV

“Jóga Turnov – jógová závislost nejen v Turnově, ale i na Sychrově.”

“Jógová závislost nejen v Turnově, ale i na Sychrově.”

 

Jóga Turnov

Lekce jógy v Turnově probíhají pravidelně každý týden v ranních, odpoledních i večerních časech. O víkendech se těšte na workshopy a vzdělávací jógové semináře nebo na jógové víkendy na různých místech naší země. Naše lekce jógy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro muže i ženy. Zkrátka pro všechny, kdo si dovolí cítit se lépe. Zakládáme si na individuálním přístupu a přátelské atmosféře. Všemi lekcemi jógy tě provede zkušená lektorka Magdalena, jejíž záběr je široký a jógou doslova žije. Chceš-li se postupně zlepšovat, je to ideální cesta.

jóga Turnov

jóga Turnov

jóga Turnov

jóga Turnov

JÓGA LIBEREC

Jógové studio

V nově vybudovaném studiu v Turnově se na vás moc těšíme. K dispozici pro vás máme kvalitní jógové podložky, jóga bloky, pásky, polštáře i deky. To vše vám rádi zapůjčíme bez poplatku. Pokud ale toužíte po vlastní jógové podložce či jiné pomůcce, vezměte si ji s sebou a užijte si radost z jógování. V zázemí našeho studia můžete využít prostornou šatnu, ve které si budete připadat jako doma. Samozřejmostí je u nás sprcha a toalety. Před i po lekci je pro vás vždy připravena čerstvá voda k pití.

 

jóga Turnov

jóga Turnov

JÓGA TURNOV

 

CENÍK A REZERVACE

Aktuální ceník našich lekcí a podmínky rezervací naleznete tady, prosíme pročtěte si je.

JÓGA TURNOV

 

U nás v Turnově

U nás se naučíte jógu prožít, ne pouze cvičit. Lekce jógy v našem studiu jsou určeny pro začátečníky i pokročilé jogíny. Pro muže i ženy z Turnova a Českého ráje. Zkrátka pro všechny, kdo mají chuť cítit se lépe a jsou ochotni pro sebe něco udělat.

Jsme vám vždy plně k dispozici nebojte se s námi o čemkoliv mluvit.

Máme rádi klid a pohodu. Mobilní telefony u nás nezvoní ani nevybrují a ideálně je úplně vypínáme, chceme u nás pracovat s tělem a myslí, ne s telefony.

Děkujeme, že parkujete za branami areálu, kde sídlí naše jógové studio.

Lekce jógy Sychrov

Lekce jógy probíhá v Radimovicích, ve víceúčelovém sále. Lekce trvá 60 minut a plyne v rytmu hatha flow jógy. Žádná lekce není stejná, pozice však opakujeme k prohloubení jejich účinku. Každá lekce je vždy nastavena energii daného dne. 

jóga Turnov

JÓGA TURNOV

 

Jóga Sychrov

 S sebou: Podložku na cvičení, ručník, deku, láhev s vodou, sportovní oblečení a hlavně chuť cítít se lépe.

Těšte se na krátkou úvodní meditaci a zklidnění, prohřátí těla, příjemné a hluboké protažení i posílení, práci s dechem i závěrečnou relaxaci. Vhodné pro všechny úrovně pokročilosti, i pro začátečníky. Klademe důraz na správnou techniku provedení pozic, rovnoměrný dech i vyváženou relaxaci.

JÓGA TURNOV

 

Individuální lekce jógy

Individuální jógová lekce je vhodná pro každého, kdo chce okořenit a prohloubit svou vlastní jógovou praxi. Každý člověk je jiný, proto i jógová praxe má svá specifika, dle každého jednotlivce. Lekce je sestavena jen pro vás s ohledem na vaše konkrétní možnosti i omezení, dle zdravotního stavu i životního stylu.

Zkušená lektorka se 100% věnuje pouze vám, a tak máte záruku detailního a bezpečného provedení asán. V ceně prvního setkání je zahrnuto minimálně 15 minut konzultace, kdy si rozebereme váš aktuální stav. Na základě toho, je vám pak sestaven individuální plán, který je součástí ceny každé lekce. Vy sami tak máte možnost lépe porozumět svému tělu a své jógové praxi.

Trápí-li vás specifický zdravotní problém nebo máte chuť obsáhnout hlubší jógovou znalost, jako doplněk skupinových lekcí, tato individuální lekce je pro Vás! Individuální lekce jógy je také krásným dárkem pro vaše blízké nebo pro vás samotné. Pro aktuální obsazenost a detailní informace nás prosím kontaktujte.

JÓGA TURNOV

POLEPŠOVNA

 

|funkční trénink|

Pojďme posílit střed těla, otestovat svou vytrvalost i rovnováhu! Na této lekci podpoříme schopnost těla účelně využít svůj potenciál síly, rychlosti a koordinace. Cílem funkčního tréninku je schopnost jednotlivce ovládat své tělo a být spokojen s jeho funkčností a zároveň předejít zranění pohybového aparátu. Osvojíme si práci s balančními plochami, vodní zátěží nebo různými typy závaží. Funkční trénink spojuje aerobní a anaerobní zátěž – při aerobní se spalují tuky, při anaerobní dochází ke zlepšení fyzické kondice. Vše je pod vedením kondičního specialisty Adama (a nejendá se o jógu). Na skupinovou lekci funkčního tréninku přijďte každou středu v 18:30.

%

Polepšovna

JÓGA

VÍKEND

WORKSHOPY

&SEMINÁŘE

SPECIÁLNÍ

LEKCE

JÓGA

SRÍ LANKA

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov

Liberec a Turnov jóga