JÓGA TURNOV

“Jógová závislost nejen v Turnově, ale i na Sychrově.”

CENÍK

Aktuální ceník našich lekcí a podmínky rezervací naleznete tady, prosíme pročtěte si je.

JÓGA TURNOV

Lekce jógy v Českém ráji s Magdalenou probíhají pravidelně každý týden v pondělí, ve středu, ve čtvrtek. O víkendech se těšte na workshopy a vzdělávací jógové semináře nebo na jógové víkendy na různých místech naší země. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro muže i ženy. Zkrátka pro všechny, kdo si dovolí cítit se lépe. Všemi lekcemi vás provede zkušená lektorka, jejíž záběr je široký a jógou doslova žije.

JÓGA TURNOV

 

  • PO 19:10 – 20:10 Sunset yoga flow
  • ST 6:30 – 7:30 – Sunrise yoga flow, 9:00 Létající jóga v sítích, 18:30 Funkční trénink
  • ČT 16:15 – Jemná Hatha jóga 18:00 – 19:00 – Vinyasa yoga 

S sebou: Vlastní ručník, láhev s vodou, sportovní oblečení a hlavně chuť cítít se lépe. Lekce trvá 60 minut a dopřejeme si při ní detoxikační prohřátí těla, příjemné a hluboké protažení, práci s dechem i závěrečnou relaxaci. Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně pokročilosti, i pro začátečníky. Klademe důraz na správnou techniku provedení pozic, správný dech i vyváženou relaxaci.

JÓGA SYCHROV

Přes léto se potkáváme v Radimovicích u rybníka tam, kde je vysazena mladičká obecní lípa. Z parkoviště (autobusová zastávka Radimovice) se vydáte po silnici směrem na obci Kamení, k rybníku nebo lípě dorazíte rychlejší chůzí za 5 minut, pomalejší za 10. Mapu naleznete tady.

S sebou: Podložku na cvičení, ručník, deku, láhev s vodou, sportovní oblčení a hlavně chuť cítít se lépe.

Lekce trvá 60 minut a plyne v rytmu hatha flow jógy. Žádná lekce není stejná, pozice však opakujeme k prohloubení jejich účinku. Každá lekce je vždy nastavena energii daného dne. Dopřejeme si při ní krátkou meditaci, prohřátí těla, příjemné a hluboké protažení i posílení, práci s dechem i závěrečnou relaxaci za zvuků přírody. Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně pokročilosti, i pro začátečníky. Klademe důraz na správnou techniku provedení pozic, rovnoměrný dech i vyváženou relaxaci.

 

 

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Individuální jógová lekce je vhodná pro každého, kdo chce okořenit a prohloubit svou vlastní jógovou praxi. Každý člověk je jiný, proto i jógová praxe má svá specifika, dle každého jednotlivce. Lekce je sestavena jen pro vás s ohledem na vaše konkrétní možnosti i omezení, dle zdravotního stavu i životního stylu.

Zkušená lektorka se 100% věnuje pouze vám, a tak máte záruku detailního a bezpečného provedení asán. V ceně prvního setkání je zahrnuto minimálně 15 minut konzultace, kdy si rozebereme váš aktuální stav. Na základě toho, je vám pak sestaven individuální plán, který je součástí ceny každé lekce. Vy sami tak máte možnost lépe porozumět svému tělu a své jógové praxi.

Trápí-li vás specifický zdravotní problém nebo máte chuť obsáhnout hlubší jógovou znalost, jako doplněk skupinových lekcí, tato individuální lekce je pro Vás! Individuální lekce jógy je také krásným dárkem pro vaše blízké nebo pro vás samotné. Pro aktuální obsazenost a detailní informace nás prosím kontaktujte. Lekce může proběhnout ve vašich prostorech, u vás doma v kanceláři apod. Pokud preferujete cvičební sál, je nutno připočítat k ceně lekce 100,- za pronájem sálu.

Slavíčkova 522/5, Liberec

Magdalena +420733115485

Adam +420737084159

magdalena@yogaholick.cz