JÓGA TURNOV

jóga Turnov

jógování v srdci Českého ráje

JÓGA TURNOV

Lekce jógy v Turnově probíhají pravidelně každý týden. O víkendech se těšte na workshopy a vzdělávací jógové semináře. Naše lekce jógy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro muže i ženy. Zkrátka pro všechny, kdo si dovolí cítit se lépe.

Zakládáme si na individuálním přístupu a přátelské atmosféře. Všemi lekcemi jógy provází naši lektořit, který májí široký záběr a jógou doslova žijí. Chcete-li se postupně zlepšovat, je to ideální cesta. Lekcemi funčního tréninku a dalšími kurzy provází kondiční specialista Adam, který se stará o správné a zdravé fungování těla.

jóga Turnov

jóga Turnov

STUDIO

U NÁS

CENÍK

REZERVACE

NAŠE LEKCE JÓGY

POLEPŠOVNA

JÓGA LIBEREC

 

| STUDIO |

Jógové studio pro nás není studio, ale druhý domov a tomu odpovídá i atmosféra. K dispozici pro vás máme kvalitní jógové podložky, jóga bloky, pásky, polštáře i deky. To vše vám rádi zapůjčíme bez poplatku. Pokud ale toužíte po vlastní jógové podložce či jiné pomůcce, vezměte si ji s sebou a užijte si radost z jógování. V zázemí našeho studia můžete využít prostornou šatnu, ve které si budete připadat jako doma v obýváku. Samozřejmostí je u nás sprcha a toalety. Před i po lekci je pro vás vždy připravena čerstvá voda k pití.

JÓGA LIBEREC

 

| U NÁS |

U nás sdílíme to, jak jógu prožít, ne pouze cvičit. Lekce jógy v našem studiu jsou určeny pro začátečníky i pokročilé jogíny. Pro muže i ženy z Turnova a Českého ráje. Zkrátka pro všechny, kdo mají chuť cítit se lépe a jsou ochotni pro sebe něco udělat. Jsme vám vždy plně k dispozici nebojte se s námi o čemkoliv mluvit.

Máme rádi klid a pohodu. Mobilní telefony u nás nezvoní ani nevibrují a ideálně je úplně vypínáme, chceme u nás pracovat s tělem a myslí, ne s telefony, vás prosíme o totéž.

Děkujeme, že parkujete mimo areál studia.

Liberec a Turnov jóga
JÓGA AKCE A JOGÍNI V POZICI DÍTĚTE
létající jóga v sítích Yogaholick, jóga Turnov

| NAŠE LEKCE JÓGY |

Zakládáme si na individuálním přístupu a přátelské atmosféře. Všemi lekcemi jógy vás provede jedna lektorka, jejíž záběr je široký. Chcete-li se postupně zlepšovat, je to ideální cesta. Přehled stylů a druhů na které se zaměřujeme nejčastěji najdete ZDE.

| POLEPŠOVNA |

Pojďme posílit střed těla, otestovat svou vytrvalost i rovnováhu! Na této lekci podpoříme schopnost těla účelně využít svůj potenciál síly, rychlosti a koordinace. Cílem funkčního tréninku je schopnost jednotlivce ovládat své tělo a být spokojen s jeho funkčností a zároveň předejít zranění pohybového aparátu. Osvojíme si práci s balančními plochami, vodní zátěží nebo různými typy závaží. Funkční trénink spojuje aerobní a anaerobní zátěž – při aerobní se spalují tuky, při anaerobní dochází ke zlepšení fyzické kondice. Vše je pod vedením kondičního specialisty ADAM (a nejendá se o jógu). Pracujeme skupinově a především individuálně, kde máme čas se zaměřit přesně na to co vás trápí a efektivně tyto problémy odstranit. Ať už je to bolest zad, svalové disbalance či bolesti na různých částech těla.

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov