JÓGA VÍKEND

“Prána k práně sedá, jogín jogína si hledá.”

Jógové víkendy s nezapomenutelnou atmosférou po celé ČR.

Jóga víkend

Zde najdete vždy aktuální jóga víkendy, kam společně jezdíme. Zaměření a směr každého jógového pobytu je vždy trochu jiný, ale vždy se snažíme, aby výsledek byl vždy stejný, usměvavý a odpočatý jogín, který se v neděli vrací domů s úsměvem na rtech a mantrou v srdci. 🙂

JÓGA VÍKEND V BROUMOVSKÉM KLÁŠTEŘE

Třetí zářijový víkend k prohloubení jógové praxe i k odpočinku. Tentokrát se zaměříme na pranayamu&kriye. Začátečníci jsou vítáni, pokročilí prohloubí praxi a všichni společně budeme čerpat z nezaměnitelné atmosféry jógových dní.

Přihlášky jsou otevřeny, a my už se vážně těšíme na společnou energii! 

Aktuálně obsazujeme posledních 6 míst.

září

dny s jógou

KAM SE S NÁMI MŮŽETE JEŠTĚ VYDAT

JÓGA

VÍKEND

WORKSHOPY

&SEMINÁŘE

SPECIÁLNÍ

LEKCE

JÓGA

SRÍ LANKA

SRÍ LANKA – TRANSFORMAČNÍ JÓGOVÁ CESTA

15 dní u Indického oceánu ZNOVU NA JAŘE 2020 na cestě k vnitřní proměně!  Jedete? Těšíme se znovu v dubnu 2020, aktuální informace a otevření přihlášek proběhne už v červenci, těšte se!

Když jsem na Srí Lance přistála poprvé, bylo mi jasné, že jsem se vrátila domů. Do místa, které mi bylo blízké, aniž bych tam někdy fyzicky vkročila. Zvláštní že? Věděla jsem, že tam najdu něco důležitého, vzácného. A našla. Vy teď máte možnost, nechat vše na 15 dní doma a udělat něco jen pro sebe. Nechat se hýčkat, proniknout hlouběji do tajemství jógy, porozumět jiné kultuře a zaplavat si ve vlnách jen pár minut od naší vily. Kdyby vám tohle nestačilo, čeká nás cesta nejen na jihozápad ostrova, ale i do vnitrozemí za překrásnými vodopády a starověkými chrámy.

dní

%

nové energie

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov

Magdalena +420 733 115 485

Adam +420 737 084 159