JÓGA LIBEREC

jóga Liberec

jógování v městě pod Ještědem

jóga Liberec

JÓGA LIBEREC

Lekce jógy v Liberci se zkušenými lektorkami, které jógou doslova žijí. Pokud se na jógu k nám chystáte poprvé, podívejte se do sekce PŘED LEKCÍ JÓGY a svou první hodinu můžete prozkoumat ve sekci LEKCE JÓGY. Máte-li chuť rozšířit si obzory v oblasti vnímání vlastního těla, určitě zavítejte na lekci Polepšovna – funkční trénink.

STUDIO

U NÁS

CENÍK

REZERVACE

NAŠE LEKCE JÓGY

POLEPŠOVNA

JÓGA LIBEREC

 

| STUDIO |

Naše prostorné, prosvětlené jógové studio v centru Liberce na vás dýchne klidem a přátelskou atmosférou. Tvořili jsme ho vlastníma rukama, protože víme, že tohle místo má smysl. Zažít u nás můžete lekce jógy, meditace a pranayamy a vyzkoušet můžete i funkční trénink.

JÓGA LIBEREC

 

| U NÁS |

Na svou jógovou lekci u nás nemusíte chodit nijak vybaveni. K dispozici pro vás máme kvalitní jógové podložky, jóga bloky, pásky, bolstery i deky. To vše vám rádi zapůjčíme bez poplatku. Pokud ale toužíte po vlastní jógové podložce či jiné pomůcce, vezměte si ji s sebou a užijte si radost z jógování. V zázemí našeho studia můžete využít prostornou šatnu, ve které si budete připadat jako doma. Samozřejmostí je u nás sprcha a toalety. Před i po lekci je pro vás vždy připravena čerstvá voda k pití.

Mobilní telefony u nás nezvoní a ideálně je úplně vypínáme, chceme u nás pracovat s tělem a myslí, ne s telefony.

sál jóga Liberec , kde jsou rozmístěny jógové podložky, vzadu je videt velká mandala a sálu dominují zrcadla a dlouhé závěsy, které jsou sladěny tak aby prostor byl naprosto světlý
jóga Liberec , šatna v jógovém studiu v Libereci, která je zařízená a leděná do světlých barev, polštáře a dostatek světla to jsou prvky co vévodí této šatně
jóga Liberec a Turnov, studio v Liberci, kde visí sítě dolů a na zemi jsou připravené podložky pro následující lekci, jóga Liberec a Turnov, jóga Liberec

| NAŠE LEKCE JÓGY |

U nás se naučíte jógu prožít, ne pouze cvičit. Lekce jógy v našem studiu jsou určeny pro začátečníky i pokročilé jogíny. Pro muže i ženy z Liberce a okolí. Zkrátka pro všechny, kdo mají chuť cítit se lépe.

Zakládáme si na individuálním přístupu a přátelské atmosféře. Všemi lekcemi jógy vás provádí zkušené a profesionální lektorky s přátelskou povahou a úsměvem na tváři. Chcete-li se postupně zlepšovat, je to ideální cesta. Přehled stylů a druhů na které se zaměřujeme nejčastěji najdete ZDE.

jóga Liberec

| POLEPŠOVNA |

Pojďme posílit střed těla a otestovat svou vytrvalost a rovnováhu, protože to je zdravé! Na této lekci podpoříme schopnost těla účelně využít svůj potenciál síly, rychlosti a koordinace. Cílem funkčního tréninku je schopnost jednotlivce ovládat své tělo a být spokojen s jeho funkčností a zároveň předejít zranění pohybového aparátu. Osvojíme si práci s balančními plochami, vodní zátěží nebo různými typy závaží. Funkční trénink spojuje aerobní a anaerobní zátěž – při aerobní se spalují tuky, při anaerobní dochází ke zlepšení fyzické kondice. Vše je pod vedením kondičního specialisty ADAM (a nejendá se o jógu). Pracujeme skupinově a především individuálně, kde máme čas se zaměřit přesně na to co vás trápí a efektivně tyto problémy odstranit. Ať už je to bolest zad, svalové disbalance či bolesti na různých částech těla.

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov