HORMONÁLNÍ JÓGA

hormonální jóga v Liberci a Turnově

“Zklidni hormon s jógou”

~Yogaholick

Jóga Liberec a Turnov

HORMONÁLNÍ JÓGA 

Hormonální jóga nejen pro diabetiky je tématem semináře, který nás detailně seznámí s jógovými technikami, jež mají rozsáhlé účinky na celý lidský organismus, a obzvláště na žlázy s vnitřní sekrecí. V tomto semináři se dva dny budeme věnovat jednotlivým technikám, které aktivují ŠTÍTNOU ŽLÁZU, SLINIVKU, JÁTRA, NADLEDVINKY I HYPOFÝZU, zbavují únavy i emoční nestálosti.

Hormonální jóga v Liberci a Turnově

Hormonální jóga v Liberci a Turnově

Hormonální jóga v Liberci a Turnově

Hormonální jóga v Liberci a Turnově

Hormonální jóga v Liberci a Turnově

Hormonální jóga v Liberci a Turnově

Hormonální jóga v Liberci a Turnově

%

vitalita

dny

hodin s jógou

K ČEMU JE TO DOBRÉ

Tato hormonální jógová terapie je souborem technik, které přímo působí na endokrinní žlázy, tedy na žlázy, jejichž úkolem je tvorba hormonů v našem těle.

Asi mi dáte za pravdu, že orgány vytvářející hormony v našem těle musejí správně fungovat, aby té tvorby vůbec byly schopny. Štítná žláza, slinivka břišní, játra, nadledvinky včetně centrální hypofýzy to jsou orgány endokrynního systém našeho těla.

 

PRO KOHO JE HORMONÁLNÍ JÓGA

Je obzvláště vhodná pro ty, kdo trpí nedostatkem energie, zpomaleným metabolismem, sníženou funkcí štítné žlázy, jater, nadledvinek, kdo trpí diebetem I. nebo II. typu nebo k tomuto onemocnění mají předpoklad. Také pro ty, kdo trpí nadměrnou únavou, celkovým útlumem, emocionální nestabilitou až depresí, padáním vlasů, nespavostí, sníženou vitalitou.

Cviky, které se naučíme mají rozsáhlé harmonizační účinky na celý organismus, a tak všichni, kdo chtějí více energie, mají teď možnost s tím něco udělat.

 

Kontraindikace: Techniky nejsou vhodné v těhotenství, při pokročilé endometrióze, v době rekonvalescence po jakémkoli operativním zákroku, při zhoubných onemocněních, pokročilá osteoporóza, srdeční onemocnění, nespecifikované akutní bolesti kdekoli v těle. Některé techniky nejsou vhodné při menstruaci (i v tomto případě můžete seminář absolvovat, ale určité techniky budete praktikovat v upravené variantě, vše si upřesníme).

 

 

HORMONÁLNÍ JÓGA

A

JEJÍ TECHNIKY

Hormonální jóga kombinuje ásany (jógové pozice) s dechovými, vizualizačními, harmonizačními a energetickými technikami, které přímo působí na žlázy s vnitřní sekrecí. Ve svém těle tak probudíme  k životu vše, co potřebujeme. Cviky, které hormonální jóga využívá jsou pozicemi z hathajógy, v kombinaci s dynamickou dechovou technikou v jedné části a zklidňující dechovou technikou v části další. Vše provází aktivní práce s energií, bez které by byl účinek nulový.

Mimo žláz s vnitřní sekrecí působí příznivě na harmonickou funkci celé naší fyzické schránky i našeho nitra.

 

CO VÁM TO PŘINESE

Techniky, které se naučíme vám dodají více energie, významně zvýší pohyblivost těla a omladí organismus, získáte tak vitalitu, kterou nebudete jen cítit uvnitř, ale bude skutečně vidět.

Celková pružnost a pohyblivost našeho těla se zvýší, detoxikujeme svůj organismus a zlepšíme stav pleti i vlasů. Naše nitro okusí harmonii, která mu určitě zachutná.

Pokud již tohle všechno máte, patříte mezi hrstku šťastlivců a pravidelná praxe hormonální jógy vám pomůže nastolenou rovnováhu udržet.

SEMINÁŘ

Seminář je rozdělen do dvou dnů. Páteční večer, sobotní dopolende a část odpoledne. Nebojte se náročné práce v jednom kuse, pauzy jsou samozřejmostí.

Techniky budeme procházet postupně a detailně, tak byste odcházeli se skutečně praktickou a ucelenou znalostí a dobrým pocitem. Obdržíte i manuál pro svou domácí praxi, podle kterého pak můžete cvičit.

Pokud máte (nebo si plánujete pořídit) permanentku Yogaholick, za seminář platíte zvýhodněnou cenu 1990,- za oba dny.

Pokud nemáte permanentku Yogaholick, za semináš platíte standardní cenu 2490,- za oba dny. (V případě, že máš kamarádku, která se semináře zúčastní společně s tebou, cena za každou z vás je také 1990,- tedy nižší).

 

pro držitele permanentek

bez permanentky

CO PRO VÁS PŘIPRAVUJEME ॐ

JÓGA

VÍKEND

WORKSHOPY

&SEMINÁŘE

SPECIÁLNÍ

LEKCE

JÓGA

SRÍ LANKA

PŘÍHLÁŠENÍ NA LEKCI
 • Na lekci se přihlašujete přes náš rezervační systém.
 • Vyberte si město, ve kterém chcete cvičit. Po kliknutí na tlačítko „LIBEREC“ nebo „TURNOV“  nebo „SYCHROV“ se rozbalí kalendář.
 • Tučně zvýrazněná data v kalendáři označují dny, kdy u nás lekce probíhají. Kliknutím na daný termín se vám ve spodní části stránky zobrazí zelený řádek s popisem lekce.
 • Pokud se je řádek červený, znamená to, že kapacita je obsazena. MŮŽETE SE REZERVOVAT JAKO NÁHRADNÍK.
 • Rezervujte se jako náhradník. Kliknete na lekci, která je obsazena a řádek je červený. Vyplňte rezervační údaje a potvrďte kliknutím na tlačítko “REZERVOVAT SE JAKO NÁHRADNÍK” ve správě své rezervace pak kontrolujte, zda se uvolní místo. Pokud se místo uvolní, z vašeho náhradního místa se pak automaticky stane rezervované.
 • Vyplňte údaje potřebné k rezervaci, zaškrtněte pole s druhem permanentky, kterou vlastníte nebo vyberte jednorázový vstup.
 • Pokud platíte kreditem, tak ihned prosím uhraďte kreditem.
 • Přihlášením na lekci souhlasíte s uvedenými podmínkami, které platí od 14. 1. 2019
DRUHY VSTUPŮ
 • Svou první lekci u nás platíte pouze v případě, že se vám líbí. V opačném případě ji máte ZDARMA.
 • Na naše lekce lze využít jednorázový vstup, dva druhy permanentek nebo benefitní programy.
 • Pokud si chcete pořídit permanentku, je možné ji zakoupit osobně na jakékoli lekci, přijímáme platby v hotovosti.
 • Každá permanentka má časové omezení, které není možné prodlužovat, pokud to daná permanentka neumožňuje. V případě absence způsobené závažnou zdravotní indispozicí delší než 4 týdny, (např. zlomeniny, těhotenství, apod.), je možné požádat o adekvátní prodloužení platnosti. Finanční kompenzace není možná. Nevyčerpané lekce po uplynutí časové lhůty propadají, proto si platnost permanentky sami hlídejte.
 • V případě absence lektora, kdy lekce nejsou nahrazeny, se permanentky prodlužují o čas, kdy klientovi nebylo umožněno navštěvovat lekce.
 • Permanentky jsou přenosné, pokud lekce nemůžete vychodit, může je využít třeba vaše kamarádka nebo někdo z rodiny.
 • Přijímáme Multisport kartu, Sodexo, Befit Plus.
ZDRAVOTNÍ STAV
 • Přihlášením na lekci potvrzujete, že jste si vědomi svého zdravotního stavu, který vám dovoluje se dané lekce zúčastnit. V případě zdravotního omezení se lekce účastníte se souhlasem lékaře a o zdravotním stavu před zahájením lekce informujte lektora.
 • Za změnu zdravotního stavu je považováno i těhotenství, informujte o tomto stavu lektorku/lektora před zahájením lekce i v prvních týdnech.
STORNO PODMÍNKY
 • Storno rezervace je nutné provádět v souladu se storno podmínkami, které stvrzujete učiněním rezervace.
 • Storno podmínky jsou uvedeny u druhů vstupů, výše.
 • Storno rezervace provádíte ve svém e-mailu, kam vám přišla potvrzená rezervace, toto je možné učinit max. 12 hodin do zahájení lekce.
 • Pokud na lekci nedorazíte a nestornujete ji včas, dle podmínek, je vám storno poplatek účtován při další návštěvě.
 • Pokud vaše permanentka umožňuje storno v kratší době než 12 hodin před zahájením lekce, lekci je nutné stornovat sms zprávou na telefonní číslo 733115485 a musí obsahovat jméno, příjmení, čas druh lekce.
 • Pokud na lekci nemůžete dorazit, můžete místo sebe také poslat někoho jiného, vstup vám tak nepropadne.
 • Storno podmínky k workshopům a seminářům jsou uvedeny u jednotlivých akcí zvlášť.
PRIVÁTNÍ LEKCE
 • Rezervace je možná telefonicky nebo osobně.
 • Storno privátní rezervace je možné max. 12 hodin před zahájením lekce, v opačném případě lekce propadá.
 • Platnost permanentky na 10 vstupů je 90 dní. V případě absence způsobené závažnou zdravotní indispozicí delší než 4 týdny, (např. zlomeniny, těhotenství, apod., je možné požádat o adekvátní prodloužení platnosti. Finanční kompenzace není možná. Nevyčerpané lekce po uplynutí časové lhůty propadají.
 • Storno privátní lekce ze strany lektora je také max. 12 hodin před zahájením lekce, v opačném případě máte následující lekci zdarma.
INSTRUKTOR V ZASTOUPENÍ NEBO PLNÁ ABSENCE

V PŘÍPADĚ NEOHLÁŠENÉHO ZASTOUPENÍ LEKTORA MÉNĚ NEŽ 12 HODIN PŘED ZAHÁJENÍM LEKCE PLYNOU PRO KLIENTA TYTO MOŽNOSTI:

 • SURYA: možnost storna a následující lekce zdarma
 • CHANDRA: nic
 • JEDNOTLIVÝ VSTUP: nic
 • MULTISPORT: možnost storna a následující lekce zdarma

 

V PŘÍPADĚ NÁHLÉ ABSENCE LEKTORA, KTERÉ NENÍ NAHLÁŠENO VÍCE JAK 12 HODIN PŘEDEM PLYNOU PRO KLIENTA TYTO MOŽNOSTI:

 • SURYA: následující lekce zdarma
 • CHANDRA: nic
 • JEDNOTLIVÝ VSTUP: nic
 • MULTISPORT: následující lekce zdarma
KOMUNIKUJTE A MLUVTE S NÁMI

Budeme strašně rádi, když s námi budete sdílet, vše co so myslíte, že by jste s námi sdílet měli nebo chtěli.

Zajímá nás především jakékoliv informace o vašem zdravotním stavu, který je důležité pro to, aby vaše jógová lekce proběhla u nás v pořádku a bezpečně. Protože jsme schopni vám nabídnout různé alternativy na provedení ásan. Nebo vám poradit jak pokračovat do budoucna.

Dále budeme rádi, když nám po hodině sdělíte nějakou svoji zpětnou vazbu. Zajímá nás jak jste se citli nebo co jste prožili během pobytu u nás ve studiu.

I během hodiny někdy chceme vědět to jak se máte nebo cítíte a tak se nebojte se o to podělit. Snažíme se vždy vytvořit bezpečnou půdu pro to, aby vám přišlo naprosto přirozené s námi mluvit i o svých niterních pocitech.

My budeme komunikovat zase s vámi. Naopak se pokuste zdržet komunikace před hodinou s lidmi okolo sebe a spíše se soustřeďte sami na sebe a zkuste zastavit svoji mysl a vyčistit myšlenky než začne vaše lekce.

 

 

 

DALŠÍ INFORMACE
 

 DALŠÍ INFORMACE…

 • Od zaří 2019 postupně přecházíme na kreditový systém místo klasických papírových permanentek. Platba lekce z kreditů. Pro vás se mění jen to, že peníze na permanentku, kterou uhradíte u nás ve studiu nebo převodem na účet, vám ve formě kreditu dobijme do vašeho účtu v rezervačním systému. Poté co kliknete na tlačítko “REZERVOVAT” se objeví hláška: “Rezervace byla úspěšně vytvořena.” A úplně dole je v zeleném rámečku uvedeno: “ZAPLATIT Z KREDITU,” na což je nutné kliknout. Poté je lekce zaplacena a už se nemusíte o nic starat a po příchodu do studia už se věnovat jen sám sobě a své jógové praxi.
 • V případě, že byste neklikli na “zaplatit z kreditu” hned, tak lekce je rezervovaná a máte čas na uhrazení i později, a to v sekci “MOJE REZERVACE” což je položka, kterou uvidíte vpravo nahoře. V této sekci můžete spravovat veškeré své rezervace.
 • Přihlášením na lekci souhlasíte s uvedenými podmínkami, které platí od 14. 1. 2019
 • Pokud byste z jakéhokoli důvodu v rezervacích tápali nebo vám nebylo cokoli jasné, kontaktujte nás tady s přesným popisem toho, co konkrétně vám nejde, rádi pomůžeme.
 • S vytvořením rezervace na jakoukoliv naši akci, kterou pořádáme ať už se jedná o klasickou lekci nebo jinou událost i mimo naše studio, souhlasíte, že fotografie či jiný audiovizuální materiál pořízen na této akci, může být pak použit pro propagaci a marketing našeho studia Yogaholick.