SPECIÁLNÍ LEKCE

“Každá lekce jógy je speciální, ale tyhle mají ještě něco navíc!”

Speciální lekce

Speciální lekce rozšiřují klasické týdení lekce o něco navíc. Přijďte společně prohloubit svoje znalosti, osvěžit svou praxi a zažít kousek něčeho, co přesáhne vaše běžné dny.

zimní JIN jóga element vody

Zima je obdobím ustálení, zvnitření a navázáním kontaktu s hlubinami sebe sama. Obdobím prodchnutým jinovou energií a elementem vody.
V této speciální praxi budeme cílit na hlubší pojivové tkáně – klouby, kosti, fascie i vnitřní orgány, a to s cílem jejich hlubokého uvolnění, puštění staré a nepotřebné energie, která se v nás hromadí ve formě ztuhlostí, bolestí či nesprávné funkce částí našeho těla.
Zaměříme se na práci s životní energií a jejím tokem v pánvi. V ásanové praxi využijeme pasivní váhu našeho těla k hlubokému uvolnění. Dotkneme se dozajista i uvědomění toho, že nemusíme neustále ovládat, ale můžeme nechat jen tak plynout, staňme se pozorovatelem.
Jednotlivé pozice ani techniky nevyužívají žádnou aktivní sílu, naopak je využívána pasivita, naprosté zklidnění a ztišení. V jednotlivých pozicích setrváme 5 – 8 minut, každý si však délku i provedení může upravit dle svých možností. Vhodné pro všechny úrovně pokročiloti i naprosté začátečníky.

%

uvolnění

minut

Turnov 15.2. 17:00

 

Liberec 23. 2. 18:00

 

Relaxační večer s léčivými nástroji

Jóga a masáž ozdravným zvukem pro naše tělo, mysl i duši. Ano to je plán na večer! Masáž zvukem, to je to, co nás harmonizuje a naladí. Spočineme na podložce a necháme se za zvuků živých nástrojů dovést do úžasné uvolňující relaxace. Čas, kdy po sobě nechcete nic než odpočinek. Přijďte si udělat pořádek v hlavě, uvolnit tělo a pohladit duši.

Těšit se můžeme a zvuky různorodých i exotických nástrojů – bubnu djembe, píšťal, koncovek, brumle, tibetských misek, šamanského bubnu, gongu, kalimby, dešťové hole nebo ústní harfy.

Petr Kopejska je zkušený muzikoterapeut a milovník libých zvuků, který prostřednictvím nástrojů s přirozeným laděním dopřeje našemu organismu ozdravnou relaxaci.

S sebou si vezměte pohodlné oblečení, které vám dovolí nerušeně ulehnout a teplé ponožky, pro větší komfort. Deky od nás dostanete. Jóga začíná podle rozvrhu toho dne, samotné nástroje a relaxace pak po krátké pauze po józe, pokud chcete přijít na obě lekce, vytvořte si prosím rezervaci na každou zvlášť.

Tato lekce probíhá ve studiu Yogaholick Liberec a Turnov. Ásanová praxe před muzikoterapií probíhá jen v Liberci.

 

%

propojení

minut

Liberec 13. 3.

Turnov 23. 3.

108 pozdravů Slunci

Překvapte sami sebe!

 

U příležitosti JARNÍ ROVNODENNOSTI společně proplyneme 108 kol pozdravů Slunci.

 

Tato praxe není o tom jednou zkusit a odškrtnost si, že máme splněno. Abychom splynuli a dostali se do dynamické meditace, je nutné její opakování. Žádný zážitek však nebude stejný!
Sestava 108 kol pozdravů slunci nám dopřává unikátní možnost prohloubení jógové praxe, má silně detoxikační účiny na celý náš organismus. 108 energeticky významných míst našeho těla se propojuje v jeden, získáváme jednotu a celistvost ve fyzičnu i spiritualitě.
“Pojďme společně proplout od fyzické praxe k meditaci, od jedné ásany ke druhé, od dynamiky do klidu, od mnohého k jednotě.”
Pokud neznáte jednotlivé pozice a jejich sled, nevadí. Vše si nejprve ukážeme a pak se pustíme do vlastní praxe společnými silami.
Celkem 9 sérií, kdy každá je oddělena krátkým odpočinkem, každá série obsahuje 12 kol pozdravů slunci. Samozřejmě nás v závěru čeká zasloužená řízená relaxace. Nebojte odpočinek je dovolen kdykoli ho potřebujete 🙂
Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé, pro muže i ženy.
Naopak není vhodná pro těhotné ženy a pro jedince s hypertenzí.

 

  • Vaše rezervace je platná až po uhrazení platby na kterékoli z našich lekcí. 

 

%

propojení

minut

Liberec 20.3 17:30

Turnov 22.3. 08:00

Odstranění emocionálních blokací s jógou

Emoce není potřeba krotit, je potřeba dát jim průchod! A my se naučíme, jak na to s jógou! Speciální workshop zaměřený na zbavení se emocionálních blokací pomocí technik tradiční indické jógy. Dáme svým emocím průchod, očistíme a odlehčíme svému tělu a pořádně vydechneme to, co nás vnitřně svírá nebo tíží.Nemusíte nic z toho pojmenovat, prostě se jen přijďte zbavit přebytečné zátěže a odejděte s úsměvem ve tváři!

Pokud nedáme svým emocím průchod, dochází k jejich zablokování. Nahromaděná, zadržovaná energie nám pak působí potíže. Dát zdravý a volný průchod našim emocím, to je klíč nejen ke zdravému nitru, ale i ke zdravému tělu! Zbavme se výkyvů nálad, hromadění vzteku i fyzických bolestí. Workshop proběhne v Liberci i v Turnově.

Rezervace místa je platná, až po uhrazení platby na kterékoli z našich lekcí.Můžete platit v hotovosti nebo dvěma vstupy z permanentky. 

Brzy vypíšeme další termín.

 

Jógový mini festival

“NÁDECH”

několik lektorů, hudebníků a jeden netradiční historický prostor a nespočet nezapomenutelných momentů, které nám dodají energii na mnoho následujících dní. Nedělní odpoledne prosycené jógou, meditací, mantrami a pohodovou náladou v netradičním historickém prostředí. Přijďte strávit čas s těmi, které baví to, co dělají. Znovu se těšíme v červnu 2020.

Polovina míst je již rezervována, předběžné rezervace přijímáme e-mailem na: magdalena@yogaholick.cz

 

JÓGA

VÍKEND

WORKSHOPY

&SEMINÁŘE

SPECIÁLNÍ

LEKCE

JÓGA

SRÍ LANKA