REZERVACE A STORNO PODMÍNKY

Vámi vytvořená rezervace je závazná. Pokud na lekci nemůžete dorazit, buďte prosím ohleduplní a svou rezervaci stornujte včas, vaše místo tak může využít jiný jogín.

Storno rezervace je možné 12 hodin před začátkem lekce a můžete jej provést elektronicky ve vlastním e-mailu, kam dorazilo potvrzení rezervace. Rádi sdílíme svůj čas s těmi, kdo mají skutečný zájem, proto se prosím vyvarujte opakovaného rušení lekcí na poslední chvíli. Děkujeme za pochopení. Více o stornu se dozvíte v našem ceníku.

 

  • Na lekci se přihlašujete přes náš rezervační systém.
  • Vyberte si město, ve kterém chcete cvičit. Po kliknutí na tlačítko „LIBEREC“ nebo „TURNOV“  nebo „SYCHROV“ se rozbalí kalendář.
  • Tučně zvýrazněná data v kalendáři označují dny, kdy u nás lekce probíhají. Kliknutím na daný termín se vám ve spodní části stránky zobrazí zelený řádek s popisem lekce a aktuálním číslem označujícím obsazená místa na lekci (např. 12/20 znamená: 12 obsazených míst z celkové kapacity 20 míst).
  • Pokud se je řádek červený, znamená to, že kapacita je obsazena. MŮŽETE SE REZERVOVAT JAKO NÁHRADNÍK.
  • Rezervujte se jako náhradník. Kliknete na lekci, která je obsazena a řádek je červený. Vyplňte rezervační údaje a potvrďte kliknutím na tlačítko “REZERVOVAT SE JAKO NÁHRADNÍK” ve správě své rezervace pak kontrolujte, zda se uvolní místo. Pokud se místo uvolní, z vašeho náhradního místa se pak automaticky stane rezervované.
  • Přihlášením na lekci souhlasíte s uvedenými podmínkami, které platí od 14. 1. 2019
  • Pokud byste z jakéhokoli důvodu v rezervacích tápali nebo vám nebylo cokoli jasné, kontaktujte nás tady, rádi pomůžeme.

Slavíčkova 522/5, Liberec

Magdalena +420733115485

Adam +420737084159

magdalena@yogaholick.cz