REFERENCE

Reference jóga Liberec a Turnov

“Aneb, co o nás říkají ti, kteří se nestydí za svou závistlost”

REFERENCE

Reference, zpětná vazba a hodnocení je pro nás velmi důležité. Moc si jí vážíme, protože jen díky referencím můžeme na sobě ještě lépe pracovat a dělat pro vás svět jógy ještě lepší a přístupnější.

reference jóga Liberec a Turnov

reference jóga Liberec a Turnov

reference jóga Liberec a Turnov

reference jóga Liberec a Turnov

reference jóga Liberec a Turnov

reference jóga Liberec a Turnov

Co o nás řekla Blanka

Na svou první lekci jsem přišla skoro omylem a ze zvědavosti. Jsou to dva měsíce a já jsem závislá doslova a do písmene. Samotnou mě udivuje, co vše dokážu a zvládnu. A létající, to je opravdu zážitek. Všem vřele doporučuji a nebojte se, ani věk či váha nejsou žádné omezení, vše máme v jen a jen v hlavě  Za sebe moc děkuji za možnost k vám Magdi chodit

– Blanka

Co o nás řekla Petra?

Milá Magdi,

děkuji za krásné vedení bez tlaku, ve volnosti, pozornosti k sobě, za velmi srozumitelná vysvětlení v praxi, za tvé vstřícné jednání se zájmem o jedince i skupinu. Pro mě to bylo o dovolení si nových věcí, řídit se sama sebou. Díky moc také za krásné prostředí na cvičení i bydlení 🙂

– Petra

Co o nás řekla Terka?

Program aktivit, ubytování i lokalita byly bezva. Velice naučné přirozené, a hlavně věrohodné. Ne každý lektor umí předávat informace a ne každý toho tolik ví, toho si moc cením! Pro mě byla důležitá důvěra v lektorku, od toho se pak vše odvíjelo. Techniky budu používat i doma a příště pojedu ráda zas. Moc ráda bych od tebe měla hodinu jen pro sebe 🙂

– Terka

Co o nás řekla Pavla?

Milá Magdaleno, 

trochu jsem se trápila svým zdravotním handicapem, bolela mě čelistní dutina a byla jsem tím ovlivněná. Ale moc jsem si užila tvé vedení, to je pro mě velmi důležité, že se mohu plně spolehnout, vypnout mozek a být se sebou, prožívat svoje tělo, svoje pocity. Má to jednu nevýhodu, techniky si pak doma nepamatuji 🙂 Ale zážitky byly – barvy, energie, pocity… Moc díky!

– Pavla

Co o nás řekla Lenka?

Věděla jsem, že jóga kromě cvičení nabízí i další cesty. Děkuji za provedení a provázení kousíčkem z nich. Doufám, že se z toho, co jsem zkusila alespoň něco budu zkoušet samostatně i doma. Ikdyž, musím říct, že společná energie ve skupině mě zbavuje pochybností. Moc děkuji.

– Lenka

Co o nás řekla Simona?

Atmosféra, volnost, klid a pohoda. Techniky neumím pojmenovat, ale moc mě oslovily mantry, myslím, že neumím zpívat, ale tady jsem se nestyděla. Lekce odblokování emocí je super – tanec, smích, mantry. Moc děkuji!

– Simona

Co o nás řekla Hanka?

Jóga s Magdou je vždy krásně strávený čas, ať už u nás na Sychrově a nebo ve studiu v Liberci. Nikdo neřeší jakou máte zrovna kondičku, případně kolik kil máte navíc. Za mě krásně pozitivní a velmi příjemný.

– Hanka

Co o nás řekla Pavla?

Stručně: úžasná společnost, prostředí, počasí – to nejde vždy ovlivnit…ale vyšlo to krásně. Ale nejvíc jsem byla spokojená s Tvým vedením, vypnula jsem mozek a jen jsem se nechala vést. Bylo mi příjemné sladění tělesných cvičení s pranajamou a meditací. Hezky jsem se za 3 dny protáhla a zklidnila. Jsem ráda, když upozorníš na chybné držení a postavení při asánách…(to jsem nezažívala..). Program dne mi také vyhovoval – s odpolední pauzou – jen jsem se těžko vyrovnávala s pozdní večeří…sama jím v půl šesté. Chápu, že večeře nejde dát před cvičení. Vyřešila jsem si pozdní večeři svačinkou odpoledne a večeři už jen maličkou a byla jsem spokojená. Tak že Broumov – krásná ozdravovna…potřebovala bych chodit i v týdnu do Liberce na nějaké lekce…snad se k tomu dopracuji.

– Pavla

Co o nás řekla Míša?

Děkuji Magdo za krásný víkend. Pozitivní energie, zklidnění mysli a utřídění myšlenek, příroda, spojení, relaxace, vyčištění těla i mysli, útěk mimo realitu a úplné vypnutí, posunutí svých hranic a možností. Je ze mě pozitivní člověk 🙂

– Míša

Co o nás řekla Lenka?

Již skoro rok a půl docházím k Magdě na soukromé hodiny a mohu jen vřele doporučit. 🙂 Naprosto profesionální, laskavý a milý přístup. Magda je profík na svém místě, který pracuje srdcem. 🙏 Každá lekce je jiná, nová a posouvá mne za hranice, kterých jsem si myslela, že nikdy nedosáhnu. Děkuji Ti Magdi za každou další lekci s tebou, za tvou trpělivost, laskavost, profesionalitu a za to jak úžasný si člověk!

– Lenka

Co o nás řekla Hanka?

Milá Magdaleno,
chci Ti poděkovat za báječný prodloužený víkend v Broumově. Ubytování v klášteře mělo báječnou atmosféru a energii, stejně jako prostory ve kterých jsme cvičily či meditovaly. Zcela úžasná byla taky zahrada a ten mohutný dub a cvičení v zahradě bylo o to úžasnější. Lekce mi velmi vyhovovaly, oceňuji jejich naplánování a pořadí, které na mě působilo velmi propracovaně 🙂 Všechno bylo perfektní, tvoje lekce, jóga, meditace… je vidět, že to, co děláš (kromě toho, že to děláš moc dobře :)) děláš srdcem a s láskou a proto nás to s tebou tolik baví. Celému pobytu a programu nemám, co vytknout. Vděčná jsem taky za setkání s báječnou ženou, se kterou jsem sdílela celu. Tyhle “náhody” miluji. Byla jsem velmi spokojená a domů se vracela plné energie.

Děkuji Ti za krásný pobyt a těším se další akce a lekce s Tebou!

– Hanka

Co o nás řekla Romča?

Pohoda, zklidnění, vyprázdněná hlava, ticho, příroda, útulné bydlení, smích, tanec, dobrá nálada. Prostě balzám na duši! Odjíždím s úžasným pocitem uvnitř sebe, zároveň s trochu bolavým tělem, ale právě ten pocit to převyšuje. Děkuji Magdo za všechno, za energii a sílu, kterou předáváš.

– Romča

Co o nás řekla Terka?

Milá Magdo,

jednoznačně jsme s mamkou zažily svá poprvé. Poprvé jsme spolu byly někde jenom my dvě a mohly se věnovat jenom samy sobě. Poprvé jsme si na dovolené odpočinuly a každá jsme si přišla na své. Bylo to pro nás příjemné místo i atmosféra.

Gurmánsky jsme si to užili také 🙂 pro nás obě není lehké vyšetřit si čas i finance na takovou záležitost, ale je moc příjemné, když člověk za to dostane co očekává.

Moc Magdi děkuji za takové uspořádání a možnost účasti. Jsi pro mě velikou inspirací a jsem ráda, že jsi skrze jógu vstoupila do mého příběhu 🙂

– Terka

Co o nás řekla Maríja?

Děkujeme za dnešní soukromou lekci Magdaleno. Bylo to nesmírně vesmírné a moc příjemné. Krásné, čisté a energické prostředí. My vřele doporučujeme a těšíme se na příště.

– Maríja

Co o nás řekla Iveta?

Milá Magdalenko,

moc Tě zdravím a mrzí mě , že jsem se to nezvládla ještě na místě osobně . Chci Ti moc poděkovat za nádherný víkend v magickém prostředí s neskutečně citlivě a krásně sestaveným jógovým programem. I když jsi  na začátku říkala, že program bude nenáročný, a i mě to tak přišlo,  překvapivě jsem v neděli cítila příjemné protažení a únavu . Čmelák mě naprosto okouzlil a ochlazující ruličku s jazykem také hojně využívám. Byla jsem tak pohlcená jógou , že jsem zcela automaticky udělala ruličku z jazyka během nedělní  prohlídky zámku Zruč nad Sázavou?!  Průvodkyně byla tak udivená co vidí , že na chvilku ztratila nit výkladu  a nevěřícně na mě koukala 😀 .
Jsem moc vděčná, že jsem tuto jedinečnou příležitost dostala  a mohla sdílet příjemnou energii .
Mockrát děkuji a přeji hezké dny !

– Iveta

Co o nás řekla Bára?

Já jsem si to užila celé moc, nemám nic než pozitivní zkušenosti, zase jse mo něco prohloubila své znalosti. Měla jsem pár zkušeností s různými očistami, ale ne s jogínskými. Na nich se mi líbí, jak to pojímají komplexně, tedy tělesně i vnitřně.

Moc ti děkuji za čas, který jsi nám věnovala.

– Bára

Co o nás řekla Adéla?

Milá Magdaleno,

děkuji ti za jógový víkend. Dala jse msi za cíl zbavit se ekzému, který mě dost trápí, též se potýkám s velkou únavou. Tento víkend byl pro mě opět inspirativní, děkuji za uvědomění, že si opravdu musím dát odpočinek a zvolnění.

– Adéla

Co o nás řekla Johana?

Bylo to moc fajn, člově ksi končně našel čas pro sebe! Čištění konvičkou mi moc pomohlo na dýchání – budu aplikovat i doma. Dalších dechových technik na mě bylo příliš, ale chápu, že to k tomu patří. Celkový dojem je skvělý. Výborný kolektiv a prostředí, a Magda 🙂 A cítím se o mnoho lépe, než když jsem přijela. Moc děkuji a budu se těšit na příští kurz.

– Johana

~u nás necvičíme, u nás žijeme~

JÓGA VÍKEND

JÓGA AKCE

WORKSHOPY & KURZY

JÓGA V ZAHRANIČÍ

PŘIHLÁŠENÍ NA LEKCI
 • Na lekci se přihlašujete přes rezervační systém. Před první návštěvou je nutné provést registraci a potvrdit ji kliknutím na odkaz, který pošleme na vámi zvolený e-mail.
 • Vyberte město, ve kterém chcete cvičit.
 • Vyberte termín a druh lekce.
 • Pokud je lekce červená, znamená to, že lekce je plně obsazena. REZERVUJTE SE JAKO NÁHRADNÍK. Pokud se místo uvolní, z vašeho náhradního místa se pak automaticky stane rezervované, potvrzení rezervace přijde na váš e-mail, nejdéle 12 hodin před lekcí.
 • Vyplňte údaje potřebné k rezervaci, zvolte druh vstupu.
 • Pokud platíte kreditem, tak klikněte ihned na “zaplatit z kreditu.”
 • Přihlášením na lekci souhlasíte s uvedenými obchodními podmínkami, které platí od 14. 1. 2019
DRUHY VSTUPŮ
 • Svou první lekci u nás platíte pouze v případě, že se vám líbí. V opačném případě ji máte ZDARMA.
 • Můžete využít jednorázový vstup, dva druhy permanentek nebo benefitní programy.
 • Platby probíhají převodem na účet nebo v hotovosti před lekcí.
 • Každý druh vstupu mé své podmínky, ze kterých není možné uplatňovat žádné výjimky.
 • Nevyčerpané lekce po uplynutí časové lhůty propadají, proto si platnost permanentky sami hlídejte. Finanční kompenzace není možná.
 • V případě absence lektora, kdy lekce nejsou nahrazeny, se permanentky prodlužují o čas, kdy klientovi nebylo umožněno navštěvovat lekce.
 • Permanentky jsou přenosné.
 • Přijímáme Sodexo, Active Pass, Multisport, Befit Plus.
ZDRAVOTNÍ STAV
 • Každý klient je plně zodpovědný za svůj zdravotní stav. Studio Yogaholick nenese žádnou zodpovědnost za zdravotní stav klientů.
 • Přihlášením na lekci potvrzujete, že jste si vědomi svého zdravotního stavu, který vám dovoluje se dané lekce zúčastnit. V případě zdravotního omezení se lekce účastníte se souhlasem lékaře a o zdravotním stavu před zahájením lekce informujte lektora.
 • Na lekce i další akce pořádané studiem Yogaholick přicházíte pouze, pokud jste zcela zdraví.
 • Klientovi, i s mírnými známkami nachlazení, nebude umožněn vstup na lekci nebo jinou námi pořádanou akci.
 • Za změnu zdravotního stavu je považováno i těhotenství, informujte o tomto stavu lektorku/lektora před zahájením lekce i v prvních týdnech.
 • Každý klient je povinen dodržovat pokyny instruktora vztahující se ke cvičení a vybavení. V opačném případě nenese Provozovatel žádnou zodpovědnost za vzniklé úrazy či zranění. Jakékoli zranění je nutné okamžitě ohlásit přítomnému instruktorovi. Během provozování sportovních aktivit nesmí klient ohrozit své zdraví, ani zdraví ostatních účastníků.
 • Základní lékárnička první pomoci je v provozní místnosti studia.
DALŠÍ INFORMACE
 • Přihlášením na lekci souhlasíte s uvedenými obchodními, provozními a storno podmínkami, které platí od 14. 1. 2019
 • Pokud byste z jakéhokoli důvodu v rezervacích tápali nebo vám nebylo cokoli jasné, kontaktujte nás tady s přesným popisem toho, co konkrétně vám nejde, rádi pomůžeme.
 • S vytvořením rezervace na jakoukoliv naši akci, kterou pořádáme, ať už se jedná o klasickou lekci nebo jinou událost i mimo naše studio, souhlasíte, že fotografie či jiný audiovizuální materiál pořízen na této akci, může být pak použit pro propagaci a marketing našeho studia Yogaholick.
STORNO PODMÍNKY
 • Storno rezervace provádíte v souladu se storno podmínkami, se kterými souhlasíte vytvořením rezervace.
 • Bezplatné storno lekce je možné provést v rezervačním systému 12 hodin před zahájením lekce, pokud není uvedeno jinak.
 • Pokud na lekci nedorazíte a nestornujete ji včas, dle podmínek, je vám storno poplatek účtován při další návštěvě nebo odečten z kreditu.
 • Pokud na lekci nemůžete dorazit, můžete místo sebe také poslat někoho jiného, vstup vám tak nepropadne.
 • Potřebujete-li zrušit rezervaci v kratším čase než 12 hodin před zahájením lekce, učiňte tak formou sms na telefonní číslo 733115485.
 • Storno podmínky k workshopům a seminářům jsou uvedeny u jednotlivých akcí zvlášť.
SOUKROMÉ LEKCE
 • Rezervace je možná telefonicky nebo osobně.
 • Storno privátní rezervace je možné max. 24 hodin před zahájením lekce. Pokud tak neučiníte a na lekci nedorazít, je vám poplatek za lekci účtován v plné výši.
 • Platnost permanentky na 10 vstupů je 90 dní. V případě absence způsobené závažnou zdravotní indispozicí delší než 4 týdny, (např. zlomeniny, těhotenství, apod., je možné požádat o adekvátní prodloužení platnosti nebo převedení na jinou osobu.
 • Nevyčerpané lekce po uplynutí časové lhůty propadají. Finanční kompenzace není možná. Není možné uplatňovat žádné výjimky.
 • Storno privátní lekce ze strany lektora je také max. 24 hodin před zahájením lekce, v opačném případě máte následující lekci zdarma.
INSTRUKTOR V ZASTOUPENÍ NEBO PLNÁ ABSENCE

V případě absence lektora (méně než 12 hodin před zahájením lekce), který je plnohodnotně zastoupen jiným lektorem:

 • SURYA: možnost bezplatného storna po zjištění této skutečnosti
 • CHANDRA: nic
 • JEDNOTLIVÝ VSTUP: nic
 • MULTISPORT: možnost bezplatného storna po zjištění této skutečnosti

V případě, že je lekce zrušena z důvodu absence lektora (méně než 12 hodin před zahájením lekce)

 • SURYA: následující lekce zdarma
 • CHANDRA: nic
 • JEDNOTLIVÝ VSTUP: nic
 • MULTISPORT: následující lekce zdarma
KOMUNIKUJTE S NÁMI
 • Budeme strašně rádi, když s námi budete sdílet, vše co si myslíte, že byste s námi sdílet měli nebo chtěli.
 • Zajímá nás především jakékoliv informace o vašem zdravotním stavu, která je důležité pro to, aby vaše jógová lekce proběhla bezpečně a příjemně, protože jsme schopni vám nabídnout různé alternativy na provedení ásan. Stejně tak vám dkážeme poradit, jak pokračovat do budoucna.
 • Dále budeme rádi, když nám po hodině sdělíte svoji zpětnou vazbu. Zajímá nás jak jse cítíte a co prožíváte při pobytu v našem studiu.
 • I během hodiny někdy chceme vědět to jak se máte nebo cítíte, a tak se nebojte se o to podělit. Snažíme se vždy vytvořit bezpečnou půdu pro to, aby vám přišlo naprosto přirozené s námi mluvit i o svých pocitech.
 • My budeme komunikovat zase s vámi. Naopak se pokuste zdržet komunikace před hodinou s lidmi okolo sebe a spíše se soustřeďte sami na sebe a zkuste zastavit svoji mysl a vyčistit myšlenky.