REFERENCE

Reference jóga Liberec a Turnov

“Aneb, co o nás řekli naši jogíni – ti,

kteří se nestydí za svou závislost.”

Reference jóga Liberec a Turnov

Reference jóga Liberec a Turnov

Reference jóga Liberec a Turnov

Reference, zpětná vazba a hodnocení je pro nás velmi důležité. Moc si jí vážíme, protože jen díky referencím můžeme na sobě ještě lépe pracovat a dělat pro vás svět jógy ještě lepší a přístupnější.

Reference jóga Liberec a Turnov

Reference jóga Liberec a Turnov

Co o nás řekla Blanka

Na svou první lekci jsem přišla skoro omylem a ze zvědavosti. Jsou to dva měsíce a já jsem závislá doslova a do písmene. Samotnou mě udivuje, co vše dokážu a zvládnu. A létající, to je opravdu zážitek. Všem vřele doporučuji a nebojte se, ani věk či váha nejsou žádné omezení, vše máme v jen a jen v hlavě  Za sebe moc děkuji za možnost k vám Magdi chodit

– Blanka

Co o nás řekla Petra?

Milá Magdi,

děkuji za krásné vedení bez tlaku, ve volnosti, pozornosti k sobě, za velmi srozumitelná vysvětlení v praxi, za tvé vstřícné jednání se zájmem o jedince i skupinu. Pro mě to bylo o dovolení si nových věcí, řídit se sama sebou. Díky moc také za krásné prostředí na cvičení i bydlení 🙂

– Petra

Co o nás řekla Terka?

Program aktivit, ubytování i lokalita byly bezva. Velice naučné přirozené, a hlavně věrohodné. Ne každý lektor umí předávat informace a ne každý toho tolik ví, toho si moc cením! Pro mě byla důležitá důvěra v lektorku, od toho se pak vše odvíjelo. Techniky budu používat i doma a příště pojedu ráda zas. Moc ráda bych od tebe měla hodinu jen pro sebe 🙂

– Terka

Co o nás řekla Pavla?

Milá Magdaleno, 

trochu jsem se trápila svým zdravotním handicapem, bolela mě čelistní dutina a byla jsem tím ovlivněná. Ale moc jsem si užila tvé vedení, to je pro mě velmi důležité, že se mohu plně spolehnout, vypnout mozek a být se sebou, prožívat svoje tělo, svoje pocity. Má to jednu nevýhodu, techniky si pak doma nepamatuji 🙂 Ale zážitky byly – barvy, energie, pocity… Moc díky!

– Pavla

Co o nás řekla Lenka?

Věděla jsem, že jóga kromě cvičení nabízí i další cesty. Děkuji za provedení a provázení kousíčkem z nich. Doufám, že se z toho, co jsem zkusila alespoň něco budu zkoušet samostatně i doma. Ikdyž, musím říct, že společná energie ve skupině mě zbavuje pochybností. Moc děkuji.

– Lenka

Co o nás řekla Simona?

Atmosféra, volnost, klid a pohoda. Techniky neumím pojmenovat, ale moc mě oslovily mantry, myslím, že neumím zpívat, ale tady jsem se nestyděla. Lekce odblokování emocí je super – tanec, smích, mantry. Moc děkuji!

– Simona

Co o nás řekla Hanka?

Jóga s Magdou je vždy krásně strávený čas, ať už u nás na Sychrově a nebo ve studiu v Liberci. Nikdo neřeší jakou máte zrovna kondičku, případně kolik kil máte navíc. Za mě krásně pozitivní a velmi příjemný.

– Hanka

Co o nás řekla Pavla?

Stručně: úžasná společnost, prostředí, počasí – to nejde vždy ovlivnit…ale vyšlo to krásně. Ale nejvíc jsem byla spokojená s Tvým vedením, vypnula jsem mozek a jen jsem se nechala vést. Bylo mi příjemné sladění tělesných cvičení s pranajamou a meditací. Hezky jsem se za 3 dny protáhla a zklidnila. Jsem ráda, když upozorníš na chybné držení a postavení při asánách…(to jsem nezažívala..). Program dne mi také vyhovoval – s odpolední pauzou – jen jsem se těžko vyrovnávala s pozdní večeří…sama jím v půl šesté. Chápu, že večeře nejde dát před cvičení. Vyřešila jsem si pozdní večeři svačinkou odpoledne a večeři už jen maličkou a byla jsem spokojená. Tak že Broumov – krásná ozdravovna…potřebovala bych chodit i v týdnu do Liberce na nějaké lekce…snad se k tomu dopracuji.

– Pavla

Co o nás řekla Míša?

Děkuji Magdo za krásný víkend. Pozitivní energie, zklidnění mysli a utřídění myšlenek, příroda, spojení, relaxace, vyčištění těla i mysli, útěk mimo realitu a úplné vypnutí, posunutí svých hranic a možností. Je ze mě pozitivní člověk 🙂

– Míša

Reference jóga Liberec a Turnov

Co o nás řekla Lenka?

Již skoro rok a půl docházím k Magdě na soukromé hodiny a mohu jen vřele doporučit. 🙂 Naprosto profesionální, laskavý a milý přístup. Magda je profík na svém místě, který pracuje srdcem. 🙏 Každá lekce je jiná, nová a posouvá mne za hranice, kterých jsem si myslela, že nikdy nedosáhnu. Děkuji Ti Magdi za každou další lekci s tebou, za tvou trpělivost, laskavost, profesionalitu a za to jak úžasný si člověk!

– Lenka

Co o nás řekla Hanka?

Milá Magdaleno,
chci Ti poděkovat za báječný prodloužený víkend v Broumově. Ubytování v klášteře mělo báječnou atmosféru a energii, stejně jako prostory ve kterých jsme cvičily či meditovaly. Zcela úžasná byla taky zahrada a ten mohutný dub a cvičení v zahradě bylo o to úžasnější. Lekce mi velmi vyhovovaly, oceňuji jejich naplánování a pořadí, které na mě působilo velmi propracovaně 🙂 Všechno bylo perfektní, tvoje lekce, jóga, meditace… je vidět, že to, co děláš (kromě toho, že to děláš moc dobře :)) děláš srdcem a s láskou a proto nás to s tebou tolik baví. Celému pobytu a programu nemám, co vytknout. Vděčná jsem taky za setkání s báječnou ženou, se kterou jsem sdílela celu. Tyhle “náhody” miluji. Byla jsem velmi spokojená a domů se vracela plné energie.

Děkuji Ti za krásný pobyt a těším se další akce a lekce s Tebou!

– Hanka

Co o nás řekla Romča?

Pohoda, zklidnění, vyprázdněná hlava, ticho, příroda, útulné bydlení, smích, tanec, dobrá nálada. Prostě balzám na duši! Odjíždím s úžasným pocitem uvnitř sebe, zároveň s trochu bolavým tělem, ale právě ten pocit to převyšuje. Děkuji Magdo za všechno, za energii a sílu, kterou předáváš.

– Romča

Co o nás řekla Terka?

Milá Magdo,

jednoznačně jsme s mamkou zažily svá poprvé. Poprvé jsme spolu byly někde jenom my dvě a mohly se věnovat jenom samy sobě. Poprvé jsme si na dovolené odpočinuly a každá jsme si přišla na své. Bylo to pro nás příjemné místo i atmosféra.

Gurmánsky jsme si to užili také 🙂 pro nás obě není lehké vyšetřit si čas i finance na takovou záležitost, ale je moc příjemné, když člověk za to dostane co očekává.

Moc Magdi děkuji za takové uspořádání a možnost účasti. Jsi pro mě velikou inspirací a jsem ráda, že jsi skrze jógu vstoupila do mého příběhu 🙂

– Terka

Co o nás řekla Maríja?

Děkujeme za dnešní soukromou lekci Magdaleno. Bylo to nesmírně vesmírné a moc příjemné. Krásné, čisté a energické prostředí. My vřele doporučujeme a těšíme se na příště.

– Maríja

Co o nás řekla Iveta?

Milá Magdalenko,

moc Tě zdravím a mrzí mě , že jsem se to nezvládla ještě na místě osobně . Chci Ti moc poděkovat za nádherný víkend v magickém prostředí s neskutečně citlivě a krásně sestaveným jógovým programem. I když jsi  na začátku říkala, že program bude nenáročný, a i mě to tak přišlo,  překvapivě jsem v neděli cítila příjemné protažení a únavu . Čmelák mě naprosto okouzlil a ochlazující ruličku s jazykem také hojně využívám. Byla jsem tak pohlcená jógou , že jsem zcela automaticky udělala ruličku z jazyka během nedělní  prohlídky zámku Zruč nad Sázavou?!  Průvodkyně byla tak udivená co vidí , že na chvilku ztratila nit výkladu  a nevěřícně na mě koukala 😀 .
Jsem moc vděčná, že jsem tuto jedinečnou příležitost dostala  a mohla sdílet příjemnou energii .
Mockrát děkuji a přeji hezké dny !

– Iveta

Co o nás řekla Bára?

Já jsem si to užila celé moc, nemám nic než pozitivní zkušenosti, zase jse mo něco prohloubila své znalosti. Měla jsem pár zkušeností s různými očistami, ale ne s jogínskými. Na nich se mi líbí, jak to pojímají komplexně, tedy tělesně i vnitřně.

Moc ti děkuji za čas, který jsi nám věnovala.

– Bára

Co o nás řekla Adéla?

Milá Magdaleno,

děkuji ti za jógový víkend. Dala jse msi za cíl zbavit se ekzému, který mě dost trápí, též se potýkám s velkou únavou. Tento víkend byl pro mě opět inspirativní, děkuji za uvědomění, že si opravdu musím dát odpočinek a zvolnění.

– Adéla

Co o nás řekla Johana?

Bylo to moc fajn, člově ksi končně našel čas pro sebe! Čištění konvičkou mi moc pomohlo na dýchání – budu aplikovat i doma. Dalších dechových technik na mě bylo příliš, ale chápu, že to k tomu patří. Celkový dojem je skvělý. Výborný kolektiv a prostředí, a Magda 🙂 A cítím se o mnoho lépe, než když jsem přijela. Moc děkuji a budu se těšit na příští kurz.

– Johana

Reference jóga Liberec a Turnov

Reference jóga Liberec a Turnov

A po jakém setkání s námi nás ohodnotíte vy?

JÓGA

VÍKEND

WORKSHOPY

&SEMINÁŘE

SPECIÁLNÍ

LEKCE

JÓGA

SRÍ LANKA

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov

Liberec a Turnov jóga