PRODLOUŽENÝ VÍKEND

S JÓGOU V AMERICE

prodloužený víkend  jógou v Americe

“8 stupňů jógy pro všechny úrovně pokročilosti.”

PRODLOUŽENÝ VÍKEND S JÓGOU V AMERICE

Prodloužený víkend s jógou v Americe, ale není to ta za oceánem. Do téhle Ameriky nepotřebujete cestovní pas ani letenku, je totiž u nás v Čechách. Na pomezí Jihočeského a Středočeského kraje, kousek od energeticky silné a magické hory Blaník. Čtyři dny, které dodají sílu tělu, novou radost našemu srdci a klid naší duši. Necháme se znovu zlákat místem, které má své nezaměnitelné kouzlo. Místo, které nás vrátí do starých časů, necháte se také okouzlit?

prodloužený víkend s jógou v Americe

prodloužený víkend s jógou v Americe

JÓGA LIBEREC

 

JÓGOVÁNÍ O VÍKENDU

Prodloužený víkend je přesně ten čas, kdy se můžeme naší milované praxi jógy věnovat hlouběji. Více. Intenzivněji. Déle. A na to se moc těšíme! Můžeme poznat a uchopit další jógové techniky a ve volných chvílích, kdy neběžíme k jiným povinnostem, vše konečně může v klidu doznít. Zkuste jaké to je, nově získané zkušenosti ihned ukotvit ve svém životě. Dokonce si můžete dopřát ten luxus a opravdu nikam nespěchat!

My se při tomto víkendu zaměříme na OSM STUPŇŮ JÓGY, což je tradiční Patanjaliho jógová stezka a my se seznámíme s jejími praktickými technikami, doporučeními i jógovou filosofií. Těšte se na vyvážené sdílené lekce i sebepoznávací workshopy, meditační praxi  v přírodě, mantry a nekonečně krásné procházky kouzelným okolím. 

Prodloužený víkend s jógou jógový sál
jogíni na víkendu s jógou v Americe
výlet na víkend s jógou do lesa
spoustu jogínek ve velkém tanečním sále s černou podlahou a velkými členitými okny v pozadí při jedné z jógových asán, lekce jógy Liberec Turnov

KDE BYDLÍME

Těšte se do Starého světa. Útulné pokojíčky, krásný prosvětlený jógový sál a okolní příroda jen pár kroků. Atmosféra se nedá popsat, musíte ji zažít a pak pochopíte. Ubytováni budeme ve dvoulůžkových pokojích, pokud vás ale jede více společně, dle přání můžete bydlet i 4 kamarádky nebo rodina společně.

Pokoje jsou útulné a hřejivé, krásně zařízené a samozřejmostí je koupelna se sociálním zařízením samostatná pro každý pokoj.

Po každé lekci jógy také můžete skočit do bazénu nebo libovolně využívat vířivku.

Wi-fi připojení je dispozici bez poplatku, ale to místo vás tak nadchne, že na signál možná ani nepomyslíte.

Příplatek za jednolůžkový pokoj je možný v případě volné kapacity a činí 2000 Kč/prodloužený víkend. Tento požadavek je nutné uvést do přihlášky a rádi mu vyhovíme v případě volné kapacity.

Prodloužený víkend s jógou v Americe pohled na penzion
ubytování na prodloužený víkend jógou v Americe
snídaně na prodloužený víkend s jógou
terasa penzionu na víkedu s jógou
pohled do přírody víkend s jógou

CO BUDEME JÍST

Jógu, meditaci a čas, který chceme strávit příjemně musíme samozřejmě podpořit i stravou. Kdybychom intenzivně pracovali na vnitřních procesech a pak to zajedli nevhodným jídlem, efekt by byl skoro nulový, proto je nutné dobře se najíst!

Budou pro nás připraveny snídaně a večeře, tedy polopenze. Snídaně probíhá formou bufetu, při večeři máte vždy možnost výběru ze dvou chutných bezmasých jídel.

Obědy řešíte po vlastní ose, můžete se najíst přímo na místě nebo pokud se chystáte na výlet po okolí, máte spoustu dalších možností. Nebo si přes letní den odlehčíte s ovocem a budete se těšit na večeři, variant máte mnoho.

bazen na prodlouženém víkendu s jógou

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Termín: 9. – 12. 7. 2020

S sebou: Věci na cvičení (podložka, deka, ručník, pohodlné oblečení, pomůcky, které používáte při józe), poznámkový blok, psací potřeby.

Cena zahrnuje: Více než 10 hodin jógy, ubytování na 4 dny a 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji, neomezené využití bazénu a vířivky, vegetariánská polopenze na výběr ze dvou jídel, radost, která je k nezaplacení!

Zvýhodněná cena pro držitele permanentky Yogaholick, nebo pokud se přihlásíte ve dvou a více lidech – cena činí 4990,-/osoba.

Pokud se přihlašujete sami a permanetnku Yogaholick nemáte cena činí 5290,-/osoba.

Pokud chcete bydlet v samostatném jednolůžkovém pokoji, připočtěte 2000,- k celkové ceně a tento požadavek uveďte prosím do poznámky v přihlášce, rádi vyjdeme vstříc v případě volné kapacity.

ORIENTAČNÍ PROGRAM

ČTVRTEK 

16-17 Check-in

18 Úvodní lekce jógy 

20 Večeře

PÁTEK

07:30 Úvod do filosofie jógy I. a ranní ásany

09 Snídaně

11 Společný výlet s úvodem do manter

17:15  Úvod do filosofie jógy II. a večerní ásany

19:15 Večeře

SOBOTA

Jógová filosofie a praxe

9:30 Snídaně

17:30 Mantry a Mudry v józe

19:00 Večeře

20:30 Možnost večerní meditace

 

NEDĚLE

8  Ranní meditace

8:30 Závěrečná ranní praxe  

9.30 Snídaně

11:00 Check out

ponz. Je možné, že se program změní v závislosti na energii daného dne. Toto právo si vyhrazujeme, vyhraďte si jej prosím také.

Magdi,

ráda bych popsala, jak mi teď je, ale ta slova na to vůbec nestačí. Jógu cvičím už mnoho let, ale konečně až teď jsem našla někoho s nímž opravdu souzním. Celý víkend byl naprosto báječný, každá lekce byla tak propracovaná, a záoveň tak přirozená, že jsem se nemusela vůbec hlídat a plně důvěřovat tvému vedení. Ač jsem myslela, že pozice atechniky znám. teď jsem je zase objevila v novém světle, jakoby to vemně zažehlo plamen. Jsem šťastná, že jsem byla součástí a určitě budu i nadále. Od srdce děkuji!

Simona

Milá Magdi,
tak už jsme doma a já přemýšlím, co Ti napsat 🙂 Zaujaly mě dechové techniky, které k sobě však musím více pustit. Ale i teď, když píši tyto řádky, tak je můj dech lepší a nelze ho nevnímat. Při posledním ranním cvičení jsem k závěru přemýšlela, že kdyby si každý z nás mohl každé ráno dovolit něco takového jako my, tak jak by to na tom světě vypadalo..:) Určitě by byla spousta vyrovnanějších, veselejších, spokojenějších lidí…

Díky Tobě a Tvému pojetí jogy jsem našla v životě klidnější směr. Dříve jsem své tělo hnala k výkonům, na které nebylo nastavené a to se projevovalo v celém mém životě. Skrze své tělo hodně přožívám a jsem ráda, že si na Tvých lekcích mohu dopřát pohyb a zároveň odpočinek.
Vážím si toho, že svůj dar vedení lidí k józe praktikuješ a vybrušuješ do nejmnějších detailů a vážím si také toho, že to můžu být občas i já, kdo toho může být účasten.

Terka

~u nás necvičíme, u nás žijeme~

JÓGA VÍKEND

JÓGA AKCE

WORKSHOPY & KURZY

JÓGA V ZAHRANIČÍ

PŘIHLÁŠENÍ NA LEKCI
 • Na lekci se přihlašujete přes rezervační systém. Před první návštěvou je nutné provést registraci a potvrdit ji kliknutím na odkaz, který pošleme na vámi zvolený e-mail.
 • Vyberte město, ve kterém chcete cvičit.
 • Vyberte termín a druh lekce.
 • Pokud je lekce červená, znamená to, že lekce je plně obsazena. REZERVUJTE SE JAKO NÁHRADNÍK. Pokud se místo uvolní, z vašeho náhradního místa se pak automaticky stane rezervované, potvrzení rezervace přijde na váš e-mail, nejdéle 12 hodin před lekcí.
 • Vyplňte údaje potřebné k rezervaci, zvolte druh vstupu.
 • Pokud platíte kreditem, tak klikněte ihned na “zaplatit z kreditu.”
 • Přihlášením na lekci souhlasíte s uvedenými obchodními podmínkami, které platí od 14. 1. 2019
DRUHY VSTUPŮ
 • Svou první lekci u nás platíte pouze v případě, že se vám líbí. V opačném případě ji máte ZDARMA.
 • Můžete využít jednorázový vstup, dva druhy permanentek nebo benefitní programy.
 • Platby probíhají převodem na účet nebo v hotovosti před lekcí.
 • Každý druh vstupu mé své podmínky, ze kterých není možné uplatňovat žádné výjimky.
 • Nevyčerpané lekce po uplynutí časové lhůty propadají, proto si platnost permanentky sami hlídejte. Finanční kompenzace není možná.
 • V případě absence lektora, kdy lekce nejsou nahrazeny, se permanentky prodlužují o čas, kdy klientovi nebylo umožněno navštěvovat lekce.
 • Permanentky jsou přenosné.
 • Přijímáme Sodexo, Active Pass, Multisport, Befit Plus.
ZDRAVOTNÍ STAV
 • Každý klient je plně zodpovědný za svůj zdravotní stav. Studio Yogaholick nenese žádnou zodpovědnost za zdravotní stav klientů.
 • Přihlášením na lekci potvrzujete, že jste si vědomi svého zdravotního stavu, který vám dovoluje se dané lekce zúčastnit. V případě zdravotního omezení se lekce účastníte se souhlasem lékaře a o zdravotním stavu před zahájením lekce informujte lektora.
 • Na lekce i další akce pořádané studiem Yogaholick přicházíte pouze, pokud jste zcela zdraví.
 • Klientovi, i s mírnými známkami nachlazení, nebude umožněn vstup na lekci nebo jinou námi pořádanou akci.
 • Za změnu zdravotního stavu je považováno i těhotenství, informujte o tomto stavu lektorku/lektora před zahájením lekce i v prvních týdnech.
 • Každý klient je povinen dodržovat pokyny instruktora vztahující se ke cvičení a vybavení. V opačném případě nenese Provozovatel žádnou zodpovědnost za vzniklé úrazy či zranění. Jakékoli zranění je nutné okamžitě ohlásit přítomnému instruktorovi. Během provozování sportovních aktivit nesmí klient ohrozit své zdraví, ani zdraví ostatních účastníků.
 • Základní lékárnička první pomoci je v provozní místnosti studia.
DALŠÍ INFORMACE
 • Přihlášením na lekci souhlasíte s uvedenými obchodními, provozními a storno podmínkami, které platí od 14. 1. 2019
 • Pokud byste z jakéhokoli důvodu v rezervacích tápali nebo vám nebylo cokoli jasné, kontaktujte nás tady s přesným popisem toho, co konkrétně vám nejde, rádi pomůžeme.
 • S vytvořením rezervace na jakoukoliv naši akci, kterou pořádáme, ať už se jedná o klasickou lekci nebo jinou událost i mimo naše studio, souhlasíte, že fotografie či jiný audiovizuální materiál pořízen na této akci, může být pak použit pro propagaci a marketing našeho studia Yogaholick.
STORNO PODMÍNKY
 • Storno rezervace provádíte v souladu se storno podmínkami, se kterými souhlasíte vytvořením rezervace.
 • Bezplatné storno lekce je možné provést v rezervačním systému 12 hodin před zahájením lekce, pokud není uvedeno jinak.
 • Pokud na lekci nedorazíte a nestornujete ji včas, dle podmínek, je vám storno poplatek účtován při další návštěvě nebo odečten z kreditu.
 • Pokud na lekci nemůžete dorazit, můžete místo sebe také poslat někoho jiného, vstup vám tak nepropadne.
 • Potřebujete-li zrušit rezervaci v kratším čase než 12 hodin před zahájením lekce, učiňte tak formou sms na telefonní číslo 733115485.
 • Storno podmínky k workshopům a seminářům jsou uvedeny u jednotlivých akcí zvlášť.
SOUKROMÉ LEKCE
 • Rezervace je možná telefonicky nebo osobně.
 • Storno privátní rezervace je možné max. 24 hodin před zahájením lekce. Pokud tak neučiníte a na lekci nedorazít, je vám poplatek za lekci účtován v plné výši.
 • Platnost permanentky na 10 vstupů je 90 dní. V případě absence způsobené závažnou zdravotní indispozicí delší než 4 týdny, (např. zlomeniny, těhotenství, apod., je možné požádat o adekvátní prodloužení platnosti nebo převedení na jinou osobu.
 • Nevyčerpané lekce po uplynutí časové lhůty propadají. Finanční kompenzace není možná. Není možné uplatňovat žádné výjimky.
 • Storno privátní lekce ze strany lektora je také max. 24 hodin před zahájením lekce, v opačném případě máte následující lekci zdarma.
INSTRUKTOR V ZASTOUPENÍ NEBO PLNÁ ABSENCE

V případě absence lektora (méně než 12 hodin před zahájením lekce), který je plnohodnotně zastoupen jiným lektorem:

 • SURYA: možnost bezplatného storna po zjištění této skutečnosti
 • CHANDRA: nic
 • JEDNOTLIVÝ VSTUP: nic
 • MULTISPORT: možnost bezplatného storna po zjištění této skutečnosti

V případě, že je lekce zrušena z důvodu absence lektora (méně než 12 hodin před zahájením lekce)

 • SURYA: následující lekce zdarma
 • CHANDRA: nic
 • JEDNOTLIVÝ VSTUP: nic
 • MULTISPORT: následující lekce zdarma
KOMUNIKUJTE S NÁMI
 • Budeme strašně rádi, když s námi budete sdílet, vše co si myslíte, že byste s námi sdílet měli nebo chtěli.
 • Zajímá nás především jakékoliv informace o vašem zdravotním stavu, která je důležité pro to, aby vaše jógová lekce proběhla bezpečně a příjemně, protože jsme schopni vám nabídnout různé alternativy na provedení ásan. Stejně tak vám dkážeme poradit, jak pokračovat do budoucna.
 • Dále budeme rádi, když nám po hodině sdělíte svoji zpětnou vazbu. Zajímá nás jak jse cítíte a co prožíváte při pobytu v našem studiu.
 • I během hodiny někdy chceme vědět to jak se máte nebo cítíte, a tak se nebojte se o to podělit. Snažíme se vždy vytvořit bezpečnou půdu pro to, aby vám přišlo naprosto přirozené s námi mluvit i o svých pocitech.
 • My budeme komunikovat zase s vámi. Naopak se pokuste zdržet komunikace před hodinou s lidmi okolo sebe a spíše se soustřeďte sami na sebe a zkuste zastavit svoji mysl a vyčistit myšlenky.