JÓGA VÍKEND PRO ŽENY

LEDEN 2019 – KAPACITA NAPLNĚNA

“Podhůří Orlických hor.”

“Bydlení s vůní dřeva. Snídaně do postele. Jóga a vy!”

CO NÁS ČEKÁ

Víkednové jógování v útulném prostředí s vůní dřeva. Čeká nás mnoho jógových technik, které se zaměřují na zlepšení ženského zdraví i přístupu k sobě sama. Těšit se samozřejmě můžeme na těsný kontakt s přírodou, odpočinek, relaxaci i snídaně do postele 🙂

KDY NÁS TO ČEKÁ

Předposlední lednový víkend nechte všechno doma a vyražte si sama nebo s kamarádkou

KAM JEDEME

Znovu se vydáváme tam, kde nalezneme přírodu, pohodu a klid. Do oblíbeného podhůří Orlických hor, do Horních Libchav.

KDE BUDEME BYDLET

Bydlení je vskutku pohádkové! Těšit se můžeme na moderní, ale dokonale útulné dvoulůžkové sroubky a apartmány. Každý je tvořen jiným dřevem a vybaven přírodními materiály, které pohladí na těle i na duši. Každý sroubek a apartmán je vybaven vlastní koupelnou i vybavenou kuchyňkou s minibarem. Samozřejmostí je WI-FI připojení zdarma  v celém areálu. Pokud byste navíc chtěli krmit jeleny, kteří bydlí hned vedle, máte možnost každý večer 🙂

Pokud vás jede více kamarádek, můžete bydlet až po 4 společně.

Příplatek za jednolůžkový pokoj je možný v případě volné kapacity a činí 950 Kč/víkend. Tento požadavek je nutné uvést do přihlášky.

CO BUDEME JÍST

Zajištěna je výborná a vydatná vegetariánská polopenze. Těšit se můžete na snídani až do postele! Skutečně vám ji přinesou.

Večeře je potom společná. K přípravě oběda můžete využít kuchyňku ve svém apartmánu (sroubku) nebo zajet do restaurace.

JÓGOVÁNÍ O VÍKENDU

Jógové lekce nás čekají ve formě workshopů. Čeká nás jich celkem 6, z nichž každý bude mít 90 – 120 minut, těšte se tedy na výživnou práci na sobě sama 🙂 V každém jógovém workshopu se budeme seznamovat s různými jógovými technikami, které se zaměřují na podporu ženského organismu a uvědomění sebe sama.

Začínat budeme od těch základních a postupně je budeme rozvíjet až do pokročilých variant. Odjíždět tak budete s ucelenou znalostí, kterou můžete doma procvičovat. Můžete se těšit na asanové praxe, pranaymu, meditační a vizualizační práci, práci s emocemi v jógových pozicích nebo relaxační techniky k odbourání stresu. Tyto techniky jsou zaměřeny na podporu správného fungování ženského organismu i psychiky.

CENA A CO ZAHRNUJE

 • 3590,-/osoba
 • 3 dny a 2 noci ve dvoulůžkovém apartmánu nebo sroubku
 • 6 jógových workshopů
 • Výborná vegetariánská polopenze 2x snídaně, 2x večeře
 • Zážitky a emoce, kterých bude nepočítaně

ORIENTAČNÍ PROGRAM

PÁTEK 18. 1. 19

 • 15:00 – 18:00 Příjezd
 • 18:30 – Workshop I.
 • 20:00 – Večeře

SOBOTA 19. 1. 19

 • 07:30 – 09:00 Workshop II
 • 09:00 – 11:00 Snídaně a čas pro sebe
 • 11:00 – 13:00 Workshop III
 • 13:00 – 16:30 Čas pro sebe
 • 17:00 – 18:30 Workshop IV
 • 19:00 Večeře
 • 20:00 – 21:00 Workshop V

NEDĚLE 20. 1. 19

 • 09:00 Snídaně
 • 10:00 Check out 
 • 10:30 – 12:00 Workshop VI a rozloučení

ŘEKLI O NÁS

{

 

Milá Magdaleno,
chci Ti poděkovat za báječný prodloužený víkend v Broumově. Ubytování v klášteře mělo báječnou atmosféru a energii, stejně jako prostory ve kterých jsme cvičily či meditovaly. Zcela úžasná byla taky zahrada a ten mohutný dub a cvičení v zahradě bylo o to úžasnější. Lekce mi velmi vyhovovaly, oceňuji jejich naplánování a pořadí, které na mě působilo velmi propracovaně 🙂 Všechno bylo perfektní, tvoje lekce, jóga, meditace… je vidět, že to, co děláš (kromě toho, že to děláš moc dobře :)) děláš srdcem a s láskou a proto nás to s tebou tolik baví. Celému pobytu a programu nemám, co vytknout. Vděčná jsem taky za setkání s báječnou ženou, se kterou jsem sdíla celu. Tyhle “náhody” miluji. Byla jsem velmi spokojená a domů se vracela plné energie.
Děkuji Ti za krásný pobyt a těším se další akce a lekce s Tebou!
- Hanka

{

 

Stručně: úžasná společnost, prostředí, počasí – to nejde vždy ovlivnit…ale vyšlo to krásně. Ale nejvíc jsem byla spokojená s Tvým vedením, vypnula jsem mozek a jen jsem se nechala vést. Bylo mi příjemné sladění tělesných cvičení s pranajamou a meditací. Hezky jsem se za 3 dny protáhla a zklidnila. Jsem ráda, když upozorníš na chybné držení a postavení při asánách…(to jsem nezažívala..). Program dne mi také vyhovoval – s odpolední pauzou – jen jsem se těžko vyrovnávala s pozdní večeří…sama jím v půl šesté. Chápu, že večeře nejde dát před cvičení. Vyřešila jsem si pozdní večeři svačinkou odpoledne a večeři už jen maličkou a byla jsem spokojená. Tak že Broumov – krásná ozdravovna…potřebovala bych chodit i v týdnu do Liberce na nějaké lekce…snad se k tomu dopracuji.

- Pavla

 

Slavíčkova 522/5, Liberec

 

Magdalena +420733115485

Adam +420737084159

 

magdalena@yogaholick.cz