NAŠE AKCE

“Vše, co nás s jógou baví!”

Speciální lekce, workshopy, kurzy, víkendy s jógou.

JÓGOVÝ MINI FESTIVAL “NÁDECH”

4 lektorky, 2 hudebníci, 1 netradiční historický prostor a nespočet nezapomenutelných momentů, které nám dodají energii na mnoho následujících dní. Nedělní odpoledne prosycené jógou, meditací, mantrami a pohodovou náladou v netradičním historickém prostředí. Přijďte strávit čas s těmi, které baví to, co dělají.

června

HORMONÁLNÍ JÓGA – SEMINÁŘ – TURNOV

Detailně se seznámíme technikami hormonální jógy, která má rozsáhlé účinky na žlázy s vnitřní sekrecí. V tomto semináři se dva dny budeme věnovat jednotlivým cvikům, které aktivují ŠTÍTNOU ŽLÁZU, SLINIVKU, JÁTRA, NADLEDVINKY I HYPOFÝZU. Tato hormonální jógová terapie je obzvláště vhodná pro ty, kdo trpí diebetem I. nebo II. typu nebo k tomuto onemocnění mají předpoklad, také pro ty, kdo trpí nadměrnou únavou, celkovým útlumem a NEDOSTATKEM ENERGIE, ZPOMALENÝM METABOLISMEM nebo mají nedostatečnou funkci některého z výše uvedených orgánů.

Cviky, které se naučíme mají rozsáhlé harmonizační účinky na celý organismus, a tak všichni, kdo chtějí více energie a nevědí, jak na to, mají teď možnost s tím něco udělat.

Hormonální jóga kombinuje asány (jógové pozice) s dechovými, vizualizačními, harmonizačními a energetickými technikami, které přímo působí na žlázy s vnitřní sekrecí. Ve svém těle tak probudíte  k životu vše, co potřebujete. Cviky, které hormonální jóga využívá jsou dynamické a mimo žláz s vnitřní sekrecí působí příznivě na správnou funkci celé naší fyzické schránky. 

Techniky, které se naučíme vám dodají více energie, významně zvýší pohyblivost těla a omladí organismus, získáte tak vitalitu, kterou nebudete jen cítit uvnitř, ale bude skutečně vidět. Pokud již tohle všechno máte, patříte mezi hrstku šťastlivců a pravidelná praxe hormonální jógy vám pomůže nastolenou rovnováhu udržet.

Techniky budeme procházet postupně a detailně, tak byste odcházeli z ucelenou znalostí a dobrým pocitem. Obdržíte i manuál pro svou domácí praxi.

Pokud máte (nebo si plánujete pořídit) permanentku Yogaholick, za seminář platíte zvýhodněnou cenu 1990,- za oba dny.

Pokud nemáte permanentku Yogaholick, za semináš platíte standardní cenu 2490,- za oba dny.

ČERVNA

DNY S JÓGOU

pátek 14. 6.  17:00 – 20:30

sobota 15. 6. 9:00 – 17:00

Kontraindikace: Techniky nejsou vhodné v těhotenství, při pokročilé endometrióze, v době rekonvalescence po jakémkoli operativním zákroku, při zhoubných onemocněních, některé techniky nejsou vhodné při menstruaci (upřesníme si na semináři). 

108 POZDRAVŮ SLUNCI

Překvapte sami sebe!

Znovu v roce 2019 pojďme společně vzdát hold Slunci a jeho energii u příležitosti letního slunovratu. Sestava 108 kol pozdravů slunci je unikátní možnost prohloubení jógové praxe. 108 kol pozdravů slunci má výborné detoxikační účiny na celý náš organismus. 108 energeticky významných míst našeho těla se propojuje v jeden, získáváme jednotu a celistvost ve fyzičnu i spiritualitě.

Pojďme společně proplout od fyzické praxe k meditaci, od jedné asany ke druhé, od dynamiky do klidu, od mnohého k jednotě! Neznáte jednotlivé pozice a jejich sled? Nevadí, vše si nejprve ukážeme a pak se pustíme do vlastní praxe společně. Celkem 9 sérií, kdy každá je oddělena krátkým odpočinkem, každá série obsahuje 12 kol pozdravů slunci. Samozřejmě nás v závěru čeká zasloužená řízená relaxace. Lekce vhodná pro začátečníky i pokročilé, pro muže i ženy 🙂 Tato praxe není vhodná pro těhotné ženy a jedince s hypertenzí.

Yogaholick Liberec

června

Yogaholick Turnov

června

PROUDLOUŽENÝ VÍKEND

S JÓGOU V AMERICE

Čtyři červencové dny věnujeme józe a relaxu na překrásném místě. Tématem je tentokrát “Jóga a odvaha” a my se zaměříme na překonávání svých hranic. Na co se rozhodně těšit? Na venkovní meditaci na doslova kouzelném místě!

července

dny s jógou

WORKSHOP – POZDRAV SLUNCI

Surya Namaskar neboli pozdrav slunci. Začíná s ním téměř každá jógová lekce a my se v tomto workshopu zaměříme na správné provedení jednotlivých pozic a přechodů mezi nimi. Pochopíme spirituální význam a naučíme se mantry, které se k jednotlivým asanám pojí.
Odkryjeme si několik tipů, jak prohloubit svou jógovou praxi i s ohledem na zdravotní omezení a naučíme se při pozdravech správně koordinovat svůj pohyb s dechem tak, abychom měli skutečný prožitek.
Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé, pro ty z vás, kteří mají chuť poodkrýt něco více než jen fyzický pohyb.
Dopřejeme prostor i vašim otázkám, takže pokud chcete svou praxi rozvinout, tento čas je pro vás jako dělaný.
Tento workshop slouží také jako příprava na 108 pozdravů slunci , které proběhnou 20.3. v Liberci.

Rezervace místa je platná, až po uhrazení platby na kterékoli z našich lekcí.Můžete platit v hotovosti nebo dvěma vstupy z permanentky. Více info o ceně naleznete v rezervaci.

SRÍ LANKA – TRANSFORMAČNÍ JÓGOVÁ CESTA

15 dní u Indického oceánu na cestě k vnitřní proměně!  Jedete? Těšíme se znovu v dubnu 2020, aktuální informace a otevření přihlášek proběhne už v červenci, těšte se!

Když jsem na Srí Lance přistála poprvé, bylo mi jasné, že jsem se vrátila domů. Do místa, které mi bylo blízké, aniž bych tam někdy fyzicky vkročila. Zvláštní že? Věděla jsem, že tam najdu něco důležitého, vzácného. A našla. Vy teď máte možnost, nechat vše na 15 dní doma a udělat něco jen pro sebe. Nechat se hýčkat, proniknout hlouběji do tajemství jógy, porozumět jiné kultuře a zaplavat si ve vlnách jen pár minut od naší vily. Kdyby vám tohle nestačilo, čeká nás cesta nejen na jihozápad ostrova, ale i do vnitrozemí za překrásnými vodopády a starověkými chrámy.

 

dní

%

nové energie

WORKSHOP – BANDHY – TĚLESNÉ ZÁMKY V JÓZE

Prohlubte svou jógovou znalost nejen teoreticky, ale hlavně prakticky. Naučíme se, jak pracovat se svalovými a energetickými zámky ve svém těle. Poznáme, jak naložit se svou vitální životní energií a objevíme kouzlo starodávných technik tradiční indické jógy.

Jógové bandhy mají blahodárný vliv na cirkulaci v našem těle a jsou považovány za tajemství věčného mládí, protože po fyzické stránce pozitivně ovlivňují činnost žláz s vnitřní sekrecí. Po stránce psychické působí podobně, jako čokoláda, dodají nám radost a pohodu a chuť dát si další.

Co se dozvíte?
  • Co jsou Bandhy a k čemu slouží
  • Jak prohlubují účinky asan
  • Jak efektivně pracovat s tokem vlastní energie, abychom ji uchovali a neztráceli
  • Seznámíme se s několika bandhami jak teoreticky, tak prakticky
  • Zakusíme jejich účinek a detailně se zaměříme na správné provedení
  • Naučíte se propojení asana – bandha pro vlastní domácí praxi
  • Jak je správně praktikovat a kdy
  • Které bandhy jsou vhodné a kdy je naopak nepoužívat

Znovu proběhne na podzim

ODSTRANĚNÍ EMOCIONÁLNÍCH BLOKACÍ S JÓGOU

Emoce není potřeba krotit, je potřeba dát jim průchod! A my se naučíme, jak na to s jógou! Speciální workshop zaměřený na zbavení se emocionálních blokací pomocí technik tradiční indické jógy. Dáme svým emocím průchod, očistíme a odlehčíme svému tělu a pořádně vydechneme to, co nás vnitřně svírá nebo tíží.Nemusíte nic z toho pojmenovat, prostě se jen přijďte zbavit přebytečné zátěže a odejděte s úsměvem ve tváři!

Pokud nedáme svým emocím průchod, dochází k jejich zablokování. Nahromaděná, zadržovaná energie nám pak působí potíže. Dát zdravý a volný průchod našim emocím, to je klíč nejen ke zdravému nitru, ale i ke zdravému tělu! Zbavme se výkyvů nálad, hromadění vzteku i fyzických bolestí. Workshop proběhne v Liberci i v Turnově.

Rezervace místa je platná, až po uhrazení platby na kterékoli z našich lekcí.Můžete platit v hotovosti nebo dvěma vstupy z permanentky. Více info o ceně naleznete v rezervaci.

Znovu proběhne během léta

RELAXAČNĚ MEDITAČNÍ VEČER

Ozdravné účinky zvuků na naše tělo, mysl i duši. Ano to je plán na páteční večer! Masáž zvukem, to je to, co nás po pracovním týdnu harmonizuje a vyladí. Spočineme na podložce a necháme se za zvuků živých nástrojů dovést do úžasné uvolňující relaxace. 60 – 90 minut, kdy po sobě nechcete nic než odpočinek. Přijďte si udělat pořádek v hlavě, uvolnit tělo a pohladit duši.

Těšit se můžeme a zvuky různorodých i exotických nástrojů – bubnu djembe, píšťal, koncovek, brumle, tibetských misek, šamanského bubnu, gongu, kalimby, dešťové hole nebo ústní harfy.

Petr Kopejska je zkušený muzikoterapeut a milovník libých zvuků, který prostřednictvím nástrojů s přirozeným laděním dopřeje našemu organismu ozdravnou relaxaci.

S sebou si vezměte pohodlné oblečení, které vám dovolí nerušeně ulehnout a teplé ponožky, pro větší komfort. Deky od nás dostanete.

%

zážitek

minut

JÓGA VÍKEND

Cestujeme s jógou po celém Česku i po světě, stačí si jen vybrat, zabalit a vyrazit s námi na cestu za poznáním sebe sama a překrásných koutů naší země.

 

Slavíčkova 522/5, Liberec

 

Magdalena +420733115485

Adam +420737084159

 

magdalena@yogaholick.cz