LEKCE JÓGY

lekce jógy Liberec Turnov

“Jóga je jen jedna, a přesto každá lekce je jiná.”

LEKCE JÓGY

Lekce jógy Liberec a Turnov. Pokud se k nám chystáte a chcete vědět, co vás čeká, odhoďte svá očekávání i představy a na každou svou lekci jógy se vydávejte, jako byste šli úplně poprvé. Pomůže vám to prohloubit vlastní prožitek i praxi a neustrnout v představách. Pokud se na lekci jógy k nám chystáte skutečně úplně prvně, podívejte se do sekce PŘED LEKCÍ JÓGY nebo ZAČÍNÁME S JÓGOU. Níže pak neleznete specifika jednotlivýc lekcí, a pokud by vás zajímalo cokoli dalšího kontkatujte nás. Lekce v Libereci i Turnově jsou tu jen pro vás, stačí si jen vybrat a přijít.

 

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

lekce jógy Liberec Turnov

LÉTAJÍCÍ

JÓGA

V SÍTÍCH®

HATHA

JÓGA

JEMNÁ

SUNRISE

FLOW

JÓGA

SUNSET

FLOW

JÓGA

VINYASA

JÓGA

NEDĚLNÍ

FLOW

JÓGA

JÓGA PRO

TĚHOTNÉ

I GRAVID I

FUNKČNÍ

TRÉNINK

POLEPŠOVNA

| LÉTAJÍCÍ JÓGA V SÍTÍCH® |

Jóga v síti, která dodává absolutní volnost, už se těšíte? Pojďte ochutnat něco nového! Čeká nás 75 minut pozic ve vzduchu v jógové síti, ve kterých nám síť pomůže prohloubit účinek a ásanu tvořit a uchopit jinak, než v běžné lekci. Získáme větší obratnost těla, zapojíme hluboký stabilizační systém, posílíme i uvolníme, jak fyzicky, tak vnitřně. Prožitek nám umocní vliv gravitace a úžasný pocit volnosti. Učíme se větší rovnováze, získáváme volnost v krční páteři a pánvi a zažijeme obrácené pozice, při kterých krásně prokrvíme celé tělo. Závěrečná relaxace nad zemí je téměř nebeským zážitkem.

Jóga s absolutní volností a lehkostí v jógové síti je pro začátečníky i pokročilé, bohužel není vhodné pro těhotné ženy a jedince s hypertenzí.

| HATHA JÓGA JEMNÁ |

Příjemná lekce pro úplné začátečníky, zkušené jogíny ve dnech klidnější praxe, těhotné ženy i jedince zotavující se po zranění či nemoci.

Plynulost, klid a jemnost. V této lekci klademe důraz na plynulý a přirozený dech a pozvolné provedení pozic. Získáváme flexibilitu, rovnováhu i uvolnění. Vhodné pro začátečníky, těhotné ženy i ty, kteří se zotavují po zranění. Také pro všechny, kteří hledají klid pro svou roztěkanou mysl, zpomalení a procítění v jógových pozicích. Kombinujeme prvky Hatha jógy, Jin jógy a restorativní jógy dle energie daného dne tak, abychom v sobě probudili skutečnou jemnost.

| SUNRISE FLOW JÓGA |

Energická ranní lekce v příjemném hatha flow rytmu. Plynule se houpeme mezi ásanami v rytmu svého déchu, a také zastavujeme v určitých pozicích na 5 – 8 dechů pro hlubší prožitek. Lekce vhodná všechny úrovně pokročilosti. Pro ty, kteří potřebují ráno více energie a chtějí okusit i jiný způsob než jen ranní kávu.

Tato lekce je čerstvý start pro náš den! Nová energie ještě předtím, než začne váš denní kolotoč, to je ranní lekce jógy v souladu dechu a pohybu – Hatha flow. Podpoříme bystrou mysl, pružné tělo a spokojenost duše. Čeká nás pranayama, pozdravy slunci v různých variacích, rovnovážné i obrácené pozice a neopomeneme dostatečnou relaxaci. Takovou, která nám pomůže vstřebat uplynulou praxi, ale neuspí nás. Pro všechny úrovně pokročilosti, pro muže i ženy.

| SUNSET FLOW JÓGA |

Večerní lekce jógy, která využívá nahromaděnou energii z celého dne k jejímu rozvedení do celého těla. Zažijeme jak dynamiku plynutí mezi pozicemi, tak výdrže v jednotlivých asanách na 5 – 8 dechů. Tato lekce jógy kombinuje plynutí neboli “flow” a pozice tradičního systému hatha jógy. V začátku zažijeme zklidnění, postupně prohřejeme tělo, proplyneme dynamickým středem, zastavíme se v rovnovážných nebo silových pozicích a zakončíme lekci příjemnou uvolňující relaxací, kde necháme doznít veškerou energii svého uplynulého dne.

Tato lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti, protože každá jógová pozice je nabízena v několika variantách a každý si vybere tu, na kterou se právě cítí. Lekce je vhodná i pro těhotné jogínky, které jsou zvyklé na pravidelnou jógovou praxi, ale až od ukončeného 14. týdne, o těhotenství informujte lektorku před začátkem lekce.

| VINYASA JÓGA |

Dynamická lekce plná nové energie, bystrosti a tepla, které rozvádíme do celého svého těla. Tato lekce čerpá inspiraci z tradiční ashtangy, ale sekvence jsou hravé, trénující naši pozornost a budující jak prižnost, tak sílu. 

Lakce plyne v rytmu “slow and deep flow” pomalé a hluboké plynutí s delšími výdržemi v silových pozicích nebo “dynamic flow” dynamické plynutí s krátkými výdržemi a důrazem na rozvoj  rovnováhy. Hravost, lehkost, síla a radost charakterzují každou naši vinyasovou praxi.

Bohužel lekce není vhodná pro naprosté začátečníky a těhotné ženy.

| NEDĚLNÍ FLOW JÓGA |

Příjemná nedělní lekce v hatha flow rytmu. Těště se na zpracování nahromaděné energie i emocí za celý uplynulý týden tak, abychom do toho nového vcházeli očištěni a s radostí. Lekce plyne ve flow rytmu, který se v závěru zpomaluje a přechází v hluboký kontakt se sebou sama. Prodloužená jóga nidra nás pak připravý na kvalitní noční spánek.

Vhodné pro všechny úrovně pokročilosti, muže i ženy.

| JÓGA PRO TĚHOTNÉ – GRAVID |

Těhotné ženy jsou vítány na lekcích jemné hatha jógy, veškeré pozice v této lekci jsou nabízeny v úpravách pro těhotné. Tto lekce je vhodná i bez předchozích zkušeností s jógou.

V období těhotenství je důležité napojit se na sebe sama i na nový život, který v sobě žena nosí. Vzájemný soulad je to, na co se v lekcích jemné hatha jógy soustředíme. Jemné protažení, uvolnění namáhaných partií a práce s pánevní oblastní. Důkladné napojení na dech a nacítění na sebe sama. 

Zkušené jogínky jsou pak vítány od 14. týdne i na lekcích v rytmu hatha flow, ale před lekcí je nutné informovat lektorku, aby vás upozornila na pozice, které jsou v těhotenství nevhodné.

| FUNKČNÍ TRÉNINK – POLEPŠOVNA |

Vědomá práce se středem těla, dechem i vlastní vahou. Vhodné pro ty, kteří trpí bolestí zad nebo se zkrátka chtějí dozvědět více o tělě. Vítány jsou ženy i muži. Začátečníci i pokročilý. Není se třeba ani obávat své fyzické zdatnosti, zda na to bude stačit. Ano bude, protože každý cvik  a pozice jde upravit natolik, aby pro vás byla ideální a vhodná na provedení. Na tréninku rozvijíme jak sílu, tak pružnost, tak celkovou tělesnou pohodu.

 

~u nás necvičime, u nás žijeme~

JÓGA VÍKEND

SPECIÁLNÍ LEKCE

WORKSHOPY & SEMINÁŘE

JÓGA V ZAHRANIČÍ

PŘÍHLÁŠENÍ NA LEKCI
 • Na lekci se přihlašujete přes náš rezervační systém.
 • Vyberte si město, ve kterém chcete cvičit. Po kliknutí na tlačítko „LIBEREC“ nebo „TURNOV“  nebo „SYCHROV“ se rozbalí kalendář.
 • Tučně zvýrazněná data v kalendáři označují dny, kdy u nás lekce probíhají. Kliknutím na daný termín se vám ve spodní části stránky zobrazí zelený řádek s popisem lekce.
 • Pokud se je řádek červený, znamená to, že kapacita je obsazena. MŮŽETE SE REZERVOVAT JAKO NÁHRADNÍK.
 • Rezervujte se jako náhradník. Kliknete na lekci, která je obsazena a řádek je červený. Vyplňte rezervační údaje a potvrďte kliknutím na tlačítko “REZERVOVAT SE JAKO NÁHRADNÍK” ve správě své rezervace pak kontrolujte, zda se uvolní místo. Pokud se místo uvolní, z vašeho náhradního místa se pak automaticky stane rezervované.
 • Vyplňte údaje potřebné k rezervaci, zaškrtněte pole s druhem permanentky, kterou vlastníte nebo vyberte jednorázový vstup.
 • Pokud platíte kreditem, tak ihned prosím uhraďte kreditem.
 • Přihlášením na lekci souhlasíte s uvedenými podmínkami, které platí od 14. 1. 2019
DRUHY VSTUPŮ
 • Svou první lekci u nás platíte pouze v případě, že se vám líbí. V opačném případě ji máte ZDARMA.
 • Na naše lekce lze využít jednorázový vstup, dva druhy permanentek nebo benefitní programy.
 • Pokud si chcete pořídit permanentku, je možné ji zakoupit osobně na jakékoli lekci, přijímáme platby v hotovosti.
 • Každá permanentka má časové omezení, které není možné prodlužovat, pokud to daná permanentka neumožňuje. V případě absence způsobené závažnou zdravotní indispozicí delší než 4 týdny, (např. zlomeniny, těhotenství, apod.), je možné požádat o adekvátní prodloužení platnosti. Finanční kompenzace není možná. Nevyčerpané lekce po uplynutí časové lhůty propadají, proto si platnost permanentky sami hlídejte.
 • V případě absence lektora, kdy lekce nejsou nahrazeny, se permanentky prodlužují o čas, kdy klientovi nebylo umožněno navštěvovat lekce.
 • Permanentky jsou přenosné, pokud lekce nemůžete vychodit, může je využít třeba vaše kamarádka nebo někdo z rodiny.
 • Přijímáme Multisport kartu, Sodexo, Befit Plus.
ZDRAVOTNÍ STAV
 • Přihlášením na lekci potvrzujete, že jste si vědomi svého zdravotního stavu, který vám dovoluje se dané lekce zúčastnit. V případě zdravotního omezení se lekce účastníte se souhlasem lékaře a o zdravotním stavu před zahájením lekce informujte lektora.
 • Za změnu zdravotního stavu je považováno i těhotenství, informujte o tomto stavu lektorku/lektora před zahájením lekce i v prvních týdnech.
STORNO PODMÍNKY
 • Storno rezervace je nutné provádět v souladu se storno podmínkami, které stvrzujete učiněním rezervace.
 • Storno podmínky jsou uvedeny u druhů vstupů, výše.
 • Storno rezervace provádíte ve svém e-mailu, kam vám přišla potvrzená rezervace, toto je možné učinit max. 12 hodin do zahájení lekce.
 • Pokud na lekci nedorazíte a nestornujete ji včas, dle podmínek, je vám storno poplatek účtován při další návštěvě.
 • Pokud vaše permanentka umožňuje storno v kratší době než 12 hodin před zahájením lekce, lekci je nutné stornovat sms zprávou na telefonní číslo 733115485 a musí obsahovat jméno, příjmení, čas druh lekce.
 • Pokud na lekci nemůžete dorazit, můžete místo sebe také poslat někoho jiného, vstup vám tak nepropadne.
 • Storno podmínky k workshopům a seminářům jsou uvedeny u jednotlivých akcí zvlášť.
PRIVÁTNÍ LEKCE
 • Rezervace je možná telefonicky nebo osobně.
 • Storno privátní rezervace je možné max. 24 hodin před zahájením lekce, v opačném případě lekce propadá.
 • Platnost permanentky na 10 vstupů je 90 dní. V případě absence způsobené závažnou zdravotní indispozicí delší než 4 týdny, (např. zlomeniny, těhotenství, apod., je možné požádat o adekvátní prodloužení platnosti. Finanční kompenzace není možná. Nevyčerpané lekce po uplynutí časové lhůty propadají.
 • Storno privátní lekce ze strany lektora je také max. 24 hodin před zahájením lekce, v opačném případě máte následující lekci zdarma.
INSTRUKTOR V ZASTOUPENÍ NEBO PLNÁ ABSENCE

V případě, že lektor který je uveden ve vedení hodiny a není schopen dorazit na lekci, ale sežene za sebe plnohodnotný zástup a tato skutečnost nastane méně než 12 hodin před zaháením lekce, plyne tím pro klienta tyto možnosti:

 • SURYA: možnost bezplatného storna po zjištění této skutečnosti
 • CHANDRA: nic
 • JEDNOTLIVÝ VSTUP: nic
 • MULTISPORT: možnost bezplatného storna po zjištění této skutečnosti

V případě, že lektor který je uveden ve vedení hodiny a není schopen dorazit a tato skutečnost nastane méně než 12 hodin před zaháením lekce, plyne tím pro klienta tyto možnosti:

 • SURYA: následující lekce zdarma
 • CHANDRA: nic
 • JEDNOTLIVÝ VSTUP: nic
 • MULTISPORT: následující lekce zdarma
KOMUNIKUJTE A MLUVTE S NÁMI

Budeme strašně rádi, když s námi budete sdílet, vše co so myslíte, že by jste s námi sdílet měli nebo chtěli.

Zajímá nás především jakékoliv informace o vašem zdravotním stavu, který je důležité pro to, aby vaše jógová lekce proběhla u nás v pořádku a bezpečně. Protože jsme schopni vám nabídnout různé alternativy na provedení ásan. Nebo vám poradit jak pokračovat do budoucna.

Dále budeme rádi, když nám po hodině sdělíte nějakou svoji zpětnou vazbu. Zajímá nás jak jste se citli nebo co jste prožili během pobytu u nás ve studiu.

I během hodiny někdy chceme vědět to jak se máte nebo cítíte a tak se nebojte se o to podělit. Snažíme se vždy vytvořit bezpečnou půdu pro to, aby vám přišlo naprosto přirozené s námi mluvit i o svých niterních pocitech.

My budeme komunikovat zase s vámi. Naopak se pokuste zdržet komunikace před hodinou s lidmi okolo sebe a spíše se soustřeďte sami na sebe a zkuste zastavit svoji mysl a vyčistit myšlenky než začne vaše lekce.

DALŠÍ INFORMACE
 
 • Od zaří 2019 postupně přecházíme na kreditový systém místo klasických papírových permanentek. Platba lekce z kreditů. Pro vás se mění jen to, že peníze na permanentku, kterou uhradíte u nás ve studiu nebo převodem na účet, vám ve formě kreditu dobijme do vašeho účtu v rezervačním systému. Poté co kliknete na tlačítko “REZERVOVAT” se objeví hláška: “Rezervace byla úspěšně vytvořena.” A úplně dole je v zeleném rámečku uvedeno: “ZAPLATIT Z KREDITU,” na což je nutné kliknout. Poté je lekce zaplacena a už se nemusíte o nic starat a po příchodu do studia už se věnovat jen sám sobě a své jógové praxi.
 • V případě, že byste neklikli na “zaplatit z kreditu” hned, tak lekce je rezervovaná a máte čas na uhrazení i později, a to v sekci “MOJE REZERVACE” což je položka, kterou uvidíte vpravo nahoře. V této sekci můžete spravovat veškeré své rezervace.
 • Přihlášením na lekci souhlasíte s uvedenými podmínkami, které platí od 14. 1. 2019
 • Pokud byste z jakéhokoli důvodu v rezervacích tápali nebo vám nebylo cokoli jasné, kontaktujte nás tady s přesným popisem toho, co konkrétně vám nejde, rádi pomůžeme.
 • S vytvořením rezervace na jakoukoliv naši akci, kterou pořádáme ať už se jedná o klasickou lekci nebo jinou událost i mimo naše studio, souhlasíte, že fotografie či jiný audiovizuální materiál pořízen na této akci, může být pak použit pro propagaci a marketing našeho studia Yogaholick.