Lekce jógy

lekce jógy Liberec Turnov

“Jóga je jen jedna, a přesto každá lekce je jiná.”

Lekce jógy 

Lekce jógy Liberec, Turnov Sychrov. Pokud se k nám chystáte a chcete vědět, co vás čeká, odhoďte svá očekávání i představy a na každou svou lekci jógy se vydávejte, jako byste šli úplně poprvé. Pomůže vám to prohloubi vlastní prožitek i praxi a neustrnout v představách. Pokud se na lekci jógy k nám chystáte skutečně úplně prvně, podívejte se do sekce PŘED LEKCÍ JÓGY nebo ZAČÍNÁME S JÓGOU. Níže pak neleznete specifika jednotlivýc lekcí, a pokud by vás zajímalo cokoli dalšího kontkatujte nás. Lekce Liberec, Turnov, Sychrov jsou tu jen pro vás, stačí si jen vybrat a přijít na nejbližší naši lekci.

LÉTAJÍCÍ

JÓGA

V SÍTÍCH®

Jóga s absolutní volností a lehkostí v jógové síti. Pro začátečníky i pokročilé, bohužel není vhodné pro těhotné ženy a jedince s hypertenzí.

HATHA

JÓGA

JEMNÁ

Příjemná lekce pro úplné začátečníky, zkušené jogíny ve dnech klidnější praxe, těhotné ženy nebo jedince zotavující se po zranění.

SUNRISE

FLOW

JÓGA

Energická ranní lekce v hatha flow rytmu. Pro všechny úrovně pokročilosti. Takto lekce vám dodá více energie a probudí vás než ranní káva.

SUNSET

FLOW

JÓGA

Večerní lekce v hatha flow rytmu. Vhodné pro pokročilejší i začátečníky. Nahromaděnou energie z celého dne využijeme k harmonizaci.

VINYASA

JÓGA

I FLOW I

Dynamická lekce plná nové energie, čerpá z tradiční ashtangy. Bohužel lekce není vhodná pro naprosté začátečníky a těhotné ženy.

SUNDAY

FLOW

JÓGA

Příjemná nedělní lekce v hatha flow rytmu. Těště se na přísun energie pro nový týden. Vhodné pro všechny úrovně pokročilosti, muže i ženy.

HORMONÁLNÍ

JÓGA

I SEMINÁŘ I

Hormonální jóga probíhá formou seminářů, individuálních i skupinových. Najděte vnitřní rovnováhu. Máte zájem? Kontaktujte nás.

FUNKČNÍ

TRÉNINK

POLEPŠOVNA

Vědomá práce se středem těla, dechem i vlastní vahou. Vhodné pro ty, kteří trpí bolestí zad nebo se zkrátka chtějí dozvědět více o tělě.  

KAM SE S NÁMI MŮŽETE JEŠTĚ VYDAT

JÓGA

VÍKEND

WORKSHOPY

&SEMINÁŘE

SPECIÁLNÍ

LEKCE

JÓGA

SRÍ LANKA

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov

Magdalena +420 733 115 485

Adam +420 737 084 159