Legíny Yogaholick

leginy yogaholick         objednej si leginy

 

Legíny Yogaholick

“Legíny Yogaholick vám prostě udělají radost!”

Pokud si chcete udělat radost, dopřejte si něco, co vám bude slušet, v čem se budete dobře cítit a ještě vám to pomůže na vaší jógové cestě. Legíny Yogaholick už na vás čekají 🙂

A nejsou jen tak ledajaké, tyhle jsou speciálně pro jógové závisláky 🙂

Měla jsem sen! Chtěla jsem vytvořit vlastní jógové legíny! Protože jóga se nestala jen součástí mého života, ale mým denním životem! Pak jsem zjistila, že i to v čem praktikuji hraje podstatnou roli.

Protože hodně cestuji a jógovou praxi si užívám v různých koutech světa, potřebovala jsem jedny legíny na vše.

No a našla jsem!

Nebýt mojí drahé polovičky, mého neskutečně úžasného partnera, který je na začátku svojí jógové cesty, tyhle legíny by vůbec nebyly. Já měla nápad a sen  a nebýt jeho, zůstalo by asi jen u nápadu. Dal tomu hodiny a hodiny, čímž ohromně vytrénoval svou i mou trpělivost. Ale stálo to za to 🙂

Yogaholick legíny pro všechny jogíny!

Cesta k vysněným legínám byla dlouhá, zkoušela jsem jich hodně. Jedny legíny mi sklouzávaly a v každé druhé ásaně jsem je musela vyhrnovat. Další se po několika lekcích vytáhly. Jiné se sepraly. Další nebyly vůbec prodyšné (ano při józe se opravdu zapotíte). Dala jsem šanci ještě posledním legínám. Byly tak průsvitné, že každý další jogín vedle mohl vidět, jaké mám ten den spodní prádlo.

Takže já prostě chtěla jen legíny, které si vezmu na sebe a můžu zapomenout, že je mám. Takové, které jsou lehké, moderní a můžu je nosit, jak do studia tak ven.

yogaholick legíny

Konečně mám v čem jógovat!

Ve spolupráci s firmou ELEVEN sportswear, kterou budou znát určitě všichni cyklisti, jsme dali vzniknout našim legínám pro YOGAHOLICKY!

Pokud se zajímáte o textil, tohle je informace pro vás. Naše legíny jsou vyrobeny ze směsi polyesteru a elastomeru, ve speciálním poměru, který zajistí nejen jemnost na omak, ale především se naprosto přizpůsobí vašemu tělu.

Pro laiky jednoduše řečeno, tyhle legíny jsou vaše druhá kůže, jen o něco lehčí a poddajnější.

Takže proč legíny od nás? Protože jsou od jogínů pro jogíny. Od yogaholicků pro yogaholicky. A protože vám prostě vydrží skoro navěky 🙂

yogaholick legíny

“Je důležité, co nosíte. Ne jen proto, jak to vypadá, ale hlavně proto, jak se v tom cítíte.”

yogaholick