Jóga víkend Broumovský klášterJóga liberec – podporujeme jógovou závislost ve městě pod Ještědem.”

“Cestovat znamená nacházet věci, které by tě nikdy nenapadlo hledat.”

Na co se těšíme?

Vracíme se sem pravidelně už několik let, protože energie místa zcela souzní s tou naší. 3 jarní dny strávíme na magickém jógovém víkendu v Broumovském klášteře. Těšte se na čas, který můžete nesobecky věnovat sobě a zcela přirozeně si tak dopřát dávku vnitřního i fyzického rozvoje, napojit se na sebe. Těšte se na to, že nemusíte vůbec nic. Přesto, že se sem vracíme opakovaně, atmosféra je vždy neopakovatelná. Tohle je místo, kde pronikáme ke své energii. Tento víkend je pro všechny, kdo se chtějí napojit na sebe, a zároveň získat soulad se svým okolím.

Dopřejte si luxus nikam nespěchat a přesto získat mnoho!

jóga víkend Broumovský klášter leden 2020

Jóga o víkendu

Jóga víkend je čas, kdy se můžeme naší milované praxi věnovat  hlouběji. Více. Intenzivněji. Déle. Hluboce. Skutečně a opravdově.  

Zaměříme na jógové techniky podporující kontakt s naším energetickým tělem skrze jógu sedmi čaker. Čekají nás vyvážené sdílené lekce i lekce sebepoznávací. Růzonorodé jógové techniky včetně meditačních, které se prolínají každou lekcí. Vhodné pro všechny úrovně pokročilosti.

 

JÓGA VÍKEND BROUMOVSKÝ KLÁŠTER LEDEN 2020

Kde bydlíme

Bydlení je vskutku magické! Jak jinak v klášteře, než v mnišských celách?! Všechny jsou po rekonstrukci, nebojte se chladu ani tmy, to vás tady opravdu nečeká.

Naopak, těšte se na útulné dvoulůžkové pokojíčky s výhledem do klášterního dvora, či okolí. Pokud vás jede více společně, dle přání můžete bydlet na pokoji i po 3-4. Každý pokoj je vybaven postelemi, skříní, stolem, židlemi a umyvadlem.

Toalety a sprchy nejsou součástí pokoje, o soukromí ale nepřijdete, nebojte. Každá sprcha je oddělena od ostatních a má svůj vlastní prostor a navíc si můžete vybrat z několika koupelen. K dispozici je společná lednice, mikrovlnka a rychlovarná konvice. Wi-fi připojení je k dispozici na každém pokoji, ale zřejmě jej ani nebudete potřebovat. Klášter vás zcela okouzlí, uvidíte sami!

 

 

 

Co jíme

Jógové techniky musíme samozřejmě podpořit i stravou. Kdybychom intenzivně pracovali na vnitřních procesech a pak to zajedli velkou a těžkou porcí jídla, efekt by byl skoro nulový, proto i jídelníček je uzpůsoben víkendové jógové praxi.

Budou pro nás připraveny snídaně přímo v klášteře, a to formou bufetu. Na večeři zajdeme pár kroků přes klášterní dvůr do krásné restaurace Baroque U Tří růží.

Večeře jsou vegetariánské, na snídani si můžete vybrat.

​V pátek se těšte se na večerní polévku a domácí pečivo. Volíme ji proto, že dodá potřebnou sílu, a zároveň nám dovolí ještě následnou jógovou praxi bez omezení.

 

 

Program

Jóga víkend Broumovský klášter

PÁTEK 

15-17 Check-in

17:30 Večeře

19 Úvod do filosofie energetických center

20 1. a 2. čakra

 

 

 

SOBOTA

08 3. čakra

09 snídaně

10:30 4. čakra a sdílení

16:30 5. a 6. čakra

18:30 Večeře

20 7. čakra&meditace  

NEDĚLE

07:30 Meditace&Závěrečná harmonizace

09 Snídaně

10 Check-out

 

*Je možné, že se program změní v závislosti na energii daného dne. Toto právo si vyhrazujeme, vyhraďte si jej prosím také.

Důležité informace

Termín: 27. – 29. 3. 2020

S sebou: Věci na cvičení (podložka, deka, ručník, pohodlné oblečení, pomůcky, které používáte při józe), tužka a papír

Cena zahrnuje: 7 lekcí jógy/workshopy (60/90 min), ubytování na 3 dny a 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji přímo v klášteře, vegetariánská polopenze, oproštění od zbytečných zátěží, které je k nezaplacení

Pokud se přihlašujete ve dvou nebo více lidech, cena činí 3690,-/osoba.

Pokud se přihlašujete sami, cena činí 3790,-/osoba.

Pokud chcete bydlet v samostatném jednolůžkovém pokoji, připočtěte 1000,- k ceně víkendu (tento požadavek uveďte do poznámky v přihlášce, rádi mu vyhovíme v případě volné kapacity).

Na výlet můžete vyrazit na mnoho zajímavých a krásných míst, nabízí se Adršpach, Teplické skály a na další tipy mrkněte sem.

BŘEZNA 2020

dny

lekcí jógy

%

proudící energie

JÓGA

VÍKEND

WORKSHOPY

&SEMINÁŘE

SPECIÁLNÍ

LEKCE

JÓGA

SRÍ LANKA