JÓGA A DYNAMICKÁ MEDITACE

“Pružné tělo, pružná mysl!”

CO NÁS ČEKÁ

Tři dny, které budou prosyceny jógou, meditací, procházkami přírodou, pohodou a prací se sebou sama. Tři dny se spoustou nové síly! Těšit se můžete na  víkend zaměřený na techniky dynamické meditace. Dopřejeme si nejen pořádnou dávku nové energie, ale i uvolnění a čas jen pro sebe. Pokud hledáte osvěžení pro svou jógou i meditační praxi, tenhle víkend je pro vás. Dynamická meditace podporuje schopnost koncentrace, očišťuje od přebytečných myšlenek a prozařuje celé naše bytí. Těšte se na nový příval energie a lehkost, kterou v sobě sama pocítíte.

KDY NÁS TO ČEKÁ

Třetí květnový víkend nechte všechno doma a vyražte si sama nebo s kamarádkou či partnerem a dopřejte sami sobě novou sílu, ze které můžete čerpat i několik následujících týdnů!

KAM JEDEME

Klášter v Broumově jsme si užili již několikrát, a protože tam vždy bylo opravdu krásně, vracíme se tam znovu. Tentokrát se zaměřením na dynamickou meditaci.

PROČ VYRAZIT S NÁMI

Důvodů je mnoho, třeba ten, že najdete další dílek do skládačky “já”! Poznáte různé techniky meditace, prohloubíte jógovou praxi a zároveň poznáte další lidi, kteří mají na svět možná podobný pohled, jako vy. Celý víkend můžete mít jen sami pro sebe, vše za vás zařídíme a když budete chtít celý den zůstat v posteli a užívat si překrásný klid místa, výhled na klášterní okolí a zahradu, tak se zlobit nebudeme. Ale pokud máte chuť se víkendem projógovat, tak jako my, budeme šťastní jako blechy.

KDE BUDEME BYDLET

Atmosféra opravdu stojí za to! Budeme bydlet v nově rekonstruovaných útulných mnišských celách, kdy se vám tohle poštěstí? Nemusíte se ale bát chladných tmavých místností, opak je pravdou. Ubytováni budeme ve dvoulůžkových pokojích, pokud vás ale jede více společně, dle přání můžete bydlet i po 3-4.

Pokoje jsou útulné a hřejivé s výhledem na klášter nebo jeho okolí, vybavené jsou postelemi, stolečkem a židlemi, skříní a umyvadlem.

Sociální zařízení a sprchy jsou společné, ale vše je nově rekonstruované a přesto, že nemáte svou koupelnu na pokoji, o soukromí ve společných prostorech nepřijdete, každá sprcha má svůj vlastní prostor a je oddělená od ostatních, můžete si dokonce vybrat z několika koupelen.

Wi-fi připojení je zdarma v celém prostoru ubytování. 

Příplatek za jednolůžkový pokoj je možný v případě volné kapacity a činí 950 Kč/víkend. Tento požadavek je nutné uvést do přihlášky.

CO BUDEME JÍST

Jógu a meditaci musíme samozřejmě podpořit i stravou. Kdybychom intenzivně pracovali na vnitřních procesech a pak to zajedli nevhodným jídlem, efekt by byl skoro nulový, proto je nutné dobře se najíst!

Budou pro nás připraveny snídaně přímo v klášteře a na oběd i večeři zajdeme pár kroků přes klášterní dvůr do krásné restaurace Baroque U Tří růží.

Obědy a večeře jsou bezmasé, na snídani si můžete vybrat.

JÓGOVÁNÍ O VÍKENDU

V pátek večer začneme jógou pro harmonizaci a opuštění shonu z uplynulých dní. Další lekce nás čekají v sobotu (celkem 3) a v neděli poslední ranní. Každá lekce trvá 75 – 90 minut. Budeme kombinovat, jak lekce vedené, tak workshopy. Těšte se na výživnou práci se sebou sama, na odhalení toho, co jste o sobě možná ještě nevěděli. Na opuštění toho, co váš tíží a možná o tom ani nevíte.

Seznámíme se s různými technikami dynamické meditace a chybět samozřejmě nebudou asany a jejich rozpracování. Společným cílem jak asanových tak meditačních technik bude očištění naší mysli a získání schopnosti vědomě svou mysl ovládat. Naučíme se rozpoznat nepotřebné a uklízet sami v sobě.

Začínat budeme od základu a postupně techniky budeme rozvíjet až do pokročilých variant. Odjíždět tak budete s ucelenou znalostí, ve které doma můžete pokračovat. Těšte na asanové praxe, pranaymu a očistné dechové techniky, meditační i vizualizační práci, práci s emocemi v jógových pozicích nebo relaxační techniky k nastolení harmonie. Celý proces proběhne kontinuálně od otvírání, přes čištění až k závěrečné harmonizaci.

CENA A CO ZAHRNUJE

 • 3590,-/osoba – pokud se přihlásíte ve 2 nebo více lidech
 • 3690,-/osoba – pokud se přihlašujete sami
 • 3 dny a 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji
 • 5 jógových workshopů/lekcí
 • Plná penze (2x večeře, 2x snídaně, 1x oběd)
 • Oproštění od starostí, které je k nezaplacení

ORIENTAČNÍ PROGRAM

PÁTEK 17. 5.

 • 16:00 – 17:00 Příjezd
 • 18:00 – 19:30 – Lekce I
 • 20:00 – Večeře

SOBOTA 18. 5.

 • 07:30 – 08:45 Lekce II
 • 09:00 – Snídaně a čas pro sebe
 • 10:30 – 12:00 Lekce III
 • 12:45 – Oběd
 • 14:00 – 17:00 Čas pro sebe
 • 17:30 – 19:00 Lekce IV
 • 19:30 – Večeře

NEDĚLE 19. 5.

 • 07:30 – 09:00 Lekce VI
 • 09:15 – Snídaně
 • 10:30 Check – out

ŘEKLI O NÁS

{
Milá Magdaleno,
chci Ti poděkovat za báječný prodloužený víkend v Broumově. Ubytování v klášteře mělo báječnou atmosféru a energii, stejně jako prostory ve kterých jsme cvičily či meditovaly. Zcela úžasná byla taky zahrada a ten mohutný dub a cvičení v zahradě bylo o to úžasnější. Lekce mi velmi vyhovovaly, oceňuji jejich naplánování a pořadí, které na mě působilo velmi propracovaně 🙂 Všechno bylo perfektní, tvoje lekce, jóga, meditace… je vidět, že to, co děláš (kromě toho, že to děláš moc dobře :)) děláš srdcem a s láskou a proto nás to s tebou tolik baví. Celému pobytu a programu nemám, co vytknout. Vděčná jsem taky za setkání s báječnou ženou, se kterou jsem sdíla celu. Tyhle “náhody” miluji. Byla jsem velmi spokojená a domů se vracela plné energie.
Děkuji Ti za krásný pobyt a těším se další akce a lekce s Tebou!
- Hanka

{

Stručně: úžasná společnost, prostředí, počasí – to nejde vždy ovlivnit…ale vyšlo to krásně. Ale nejvíc jsem byla spokojená s Tvým vedením, vypnula jsem mozek a jen jsem se nechala vést. Bylo mi příjemné sladění tělesných cvičení s pranajamou a meditací. Hezky jsem se za 3 dny protáhla a zklidnila. Jsem ráda, když upozorníš na chybné držení a postavení při asánách…(to jsem nezažívala..). Program dne mi také vyhovoval – s odpolední pauzou – jen jsem se těžko vyrovnávala s pozdní večeří…sama jím v půl šesté. Chápu, že večeře nejde dát před cvičení. Vyřešila jsem si pozdní večeři svačinkou odpoledne a večeři už jen maličkou a byla jsem spokojená. Tak že Broumov – krásná ozdravovna…potřebovala bych chodit i v týdnu do Liberce na nějaké lekce…snad se k tomu dopracuji.

- Pavla

Slavíčkova 522/5, Liberec

Magdalena +420733115485

Adam +420737084159

magdalena@yogaholick.cz