JARNÍ OČISTA S JÓGOU

“Nová energie. Pružnost těla. Síla. Čisté myšlenky!”

CO NÁS ČEKÁ

To nejútulnější bydlení s vůní dřeva v podhůří Orlických hor. Dopřejeme si detox pro tělo, mysl i duši. Těšit se můžete na různorodé jógové, meditační a dechové techniky, které nám zajistí vyloučení nečistot z našeho těla. Těšte se na osvěžení, nový příval energie a lehkost, kterou v sobě sama pocítíte. Nechybí nám tu těsný kontakt s přírodou, odpočinek, relaxaci a speciálně upravený jídelníček.

KDY NÁS TO ČEKÁ

První březnový víkend nechte všechno doma a vyražte si sami nebo s kamarádkou a dopřejte sami sobě restart, ze kterého můžete čerpat i několik následujících týdnů.

KAM JEDEME

Znovu se vydáváme tam, kde nalezneme přírodu, pohodu a klid. Do oblíbeného podhůří Orlických hor, do Horních Libchav.

KDE BUDEME BYDLET

Bydlení je vskutku pohádkové! Těšit se můžeme na moderní, ale dokonale útulné dvoulůžkové sroubky a apartmány. Každý je tvořen jiným dřevem a vybaven přírodními materiály, které pohladí na těle i na duši. Každý sroubek a apartmán je vybaven vlastní koupelnou i vybavenou kuchyňkou s minibarem. Samozřejmostí je WI-FI připojení zdarma  v celém areálu. Pokud byste navíc chtěli krmit jeleny, kteří bydlí hned vedle, máte možnost každý večer 🙂

Pokud vás jede více kamarádek, můžete bydlet až po 4 společně.

Příplatek za jednolůžkový pokoj je možný v případě volné kapacity a činí 950 Kč/víkend. Tento požadavek je nutné uvést do přihlášky.

CO BUDEME JÍST

Očistu musíme samozřejmě podpořit i stravou. Kdybychom intenzivně pracovali na vnitřním čištění a pak to zajedli nevhodným jídlem, efekt by byl úplně nulový.

My si tu očistu ale vezmeme pěkně od podlahy. Bude pro nás připravena speciální detoxikační polopenze.

K snídani vypijeme čerstvé zeleninové nebo ovocné šťávy a k večeři polévku připravenou dle ayurvédské detoxikační receptury. Vzhledem k průběhu čištění nedoporučujeme obědy, ale pokud budete mít hlad, k přípravě oběda můžete využít kuchyňku ve svém apartmánu/sroubku. Je ale vhodné zůstat u ovoce nebo zeleniny, aby proces vlastní detoxikace nebyl narušen.

JÓGOVÁNÍ O VÍKENDU

Jógové lekce budou probíhat ve formě workshopů. Celkem jich bude 6 po 60 – 90 minutách, těšte se tedy na výživnou práci na vlastní očistě 🙂 V každém jógovém workshopu se budeme seznamovat s různými jógovými technikami, které budou mít společný cíl, a to očistu našeho těla, mysli i duše. Budeme hledat nečistoty v sobě sama a pouštět se jich. Naučíme se rozpoznat nepotřebné a uklízet sami v sobě.

Začínat budeme od základu a postupně techniky budeme rozvíjet až do pokročilých variant. Odjíždět tak budete s ucelenou znalostí, ve které doma můžete pokračovat. Těšte na asanové praxe, pranaymu a očistné dechové techniky, meditační a vizualizační práci, práci s emocemi v jógových pozicích nebo relaxační techniky k nastolení harmonie po procesu čištění. Celý proces proběhne kontinuálně od otvírání, přes čištění až k závěrečné harmonizaci.

CENA A CO ZAHRNUJE

 • 3590,-/osoba – pokud se přihlásíte ve 2 nebo více lidech
 • 3790,-/osoba – pokud se přihlašujete sami
 • 3 dny a 2 noci ve dvoulůžkovém apartmánu nebo sroubku
 • 6 jógových workshopů
 • Speciální detoxikační polopenze 2x snídaně, 2x večeře
 • Oproštění od starostí, které je k nezaplacení

ORIENTAČNÍ PROGRAM

PÁTEK 1.3.

 • 15:00 – 18:00 Příjezd
 • 18:30 – Workshop I.
 • 20:00 – Večeře

SOBOTA 2.3.

 • 07:30 – 09:00 Workshop II
 • 09:00 – 11:00 Snídaně a čas pro sebe
 • 11:00 – 12:30 Workshop III
 • 13:00 – 16:30 Čas pro sebe
 • 17:00 – 18:30 Workshop IV
 • 19:00 Večeře
 • 20:00 – 21:00 Workshop V

NEDĚLE 3.3.

 • 07:30 – 09:00 Workshop VI
 • 09:00 Snídaně
 • 10:00 Check – out
 • 10:30 rozloučení

ŘEKLI O NÁS

{
Milá Magdaleno,
chci Ti poděkovat za báječný prodloužený víkend v Broumově. Ubytování v klášteře mělo báječnou atmosféru a energii, stejně jako prostory ve kterých jsme cvičily či meditovaly. Zcela úžasná byla taky zahrada a ten mohutný dub a cvičení v zahradě bylo o to úžasnější. Lekce mi velmi vyhovovaly, oceňuji jejich naplánování a pořadí, které na mě působilo velmi propracovaně 🙂 Všechno bylo perfektní, tvoje lekce, jóga, meditace… je vidět, že to, co děláš (kromě toho, že to děláš moc dobře :)) děláš srdcem a s láskou a proto nás to s tebou tolik baví. Celému pobytu a programu nemám, co vytknout. Vděčná jsem taky za setkání s báječnou ženou, se kterou jsem sdíla celu. Tyhle “náhody” miluji. Byla jsem velmi spokojená a domů se vracela plné energie.
Děkuji Ti za krásný pobyt a těším se další akce a lekce s Tebou!
- Hanka

{

Stručně: úžasná společnost, prostředí, počasí – to nejde vždy ovlivnit…ale vyšlo to krásně. Ale nejvíc jsem byla spokojená s Tvým vedením, vypnula jsem mozek a jen jsem se nechala vést. Bylo mi příjemné sladění tělesných cvičení s pranajamou a meditací. Hezky jsem se za 3 dny protáhla a zklidnila. Jsem ráda, když upozorníš na chybné držení a postavení při asánách…(to jsem nezažívala..). Program dne mi také vyhovoval – s odpolední pauzou – jen jsem se těžko vyrovnávala s pozdní večeří…sama jím v půl šesté. Chápu, že večeře nejde dát před cvičení. Vyřešila jsem si pozdní večeři svačinkou odpoledne a večeři už jen maličkou a byla jsem spokojená. Tak že Broumov – krásná ozdravovna…potřebovala bych chodit i v týdnu do Liberce na nějaké lekce…snad se k tomu dopracuji.

- Pavla

Slavíčkova 522/5, Liberec

Magdalena +420733115485

Adam +420737084159

magdalena@yogaholick.cz