ČTYŘDENNÍ JÓGOVÝ KURZ

ORLICKÉ HORY

jóga víkend orlické hory

“8 stupňů jógy krok za krokem pro všechny úrovně pokročilosti”

 

Na co se těšíme?

I na tohle místo už se vracíme opakovaně několik let, protože je také naší srdeční záležitostí. Uchvátila nás vůně dřeva, kterou jsme obklopeni ve svém bydlení, rozlehlá příroda, prosluněný jógový sál a jeleni, kteří bydlí hned vedle.

V květnu se těšíme na 4 dny intenzivního jógového sdílení v podhůří Orlických hor. Tento čas věnujeme hlubšímu porozumění osmi stupňům jógy a prholoubíme tak znalost technik a přiblížíme jógovou filosofii. Tento víkend je pro všechny, kdo touží napojit se na svou hlubší jógovou podstatu, pro všechny úrovně pokročilosti, i pro úplné začátečníky.

jóga víkend orlické hory

Jógování o víkendu

Víkendový jógový kurz je čas, kdy se můžeme naší milované praxi věnovat  hlouběji. Více. Intenzivněji. Déle. A na to se moc těšíme! Můžeme poznat a uchopit další jógové techniky a ve volných chvílích, kdy neběžíme k jiným povinnostem, vše konečně může v klidu doznít a můžeme tak nově získané zkušenosti ihned ukotvit ve svém životě. Dokonce si můžete dopřát ten luxus a nikam nespěchat!

My se při tomto uceleném kurzu zaměříme na OSM STUPŇŮ JÓGY, což je tradiční Patanjaliho jógová stezka a my se seznámíme s jejími technikami a doporučeními i filosofií. Těšte se na vyvážené sdílené lekce i sebepoznávací workshopy, meditační práci, mantry. Nebude chybět důkladná jóga Nidra která je nepostradatelná.

Čtyřdenní jógový kurz Orlické hory květen 2020

Kde bydlíme

Bydlíme v útuných a designových apartmánech a sroubcích. Každé bydlení je vytvořeno z jiného druhu dřeva a je plně vybaveno jak kuchyní, tak koupelnou. Domů se nám ani nebude chtít. Bydlíme vždy v apartmánu nebo sroubku pro 2, pokud vás jede více, můžete společně bydlet až v 5 lidech.   Wi-fi připojení je k dispozici na každém bydlení i společných prostorech. Bydlení je vážně pohádkové, jen otevřete dveře a jste na vlastní terásce či v trávě, můžete si natrhat bylinky nebo posedět v zavěšenám křesle. Kdybyste se nudili, můžete jít nakrmit jeleny, kteří bydlí hned vedle.

Co budeme jíst

Jógové techniky musíme samozřejmě podpořit i stravou. Kdybychom intenzivně pracovali na vnitřních procesech a pak to zajedli nevhodným jídlem, efekt by byl skoro nulový, proto je nutné dobře se najíst, ale také vyváženě. Tady vařit opravdu umějí! Domácí kvalitní suroviny a ta chuť!

Těšíme se na vegetariánskou polopenzi. Snídani nám donesou až do postele a ještě doma na ni vždy vzpomínáme. Večeře je pak společná a těšit se můžeme třeba na tempeh, tříbarevnou rýži nebo vege tortily. Už se vám také sbíhají sliny?

Program

ČTVRTEK 

16-17 Check-in

18-19:30 Úvodní lekce 

20 Večeře

PÁTEK

07:30 – 09 Pranayama a Surya Namaskar (Hatha)

09 Snídaně

11 Úvod do jógové filosofie

16:30 – 18 Ásana a Pranayama v praxi

18:30 Večeře

20 Pratyahara – jógová filosofie a praxe

SOBOTA

8 – 9:30 Pranayama a Surya Namaskar A+B (Ashtanga)

9:30 Snídaně

11:30 Jógová filosofie a praxe – Mantry a Mudry

16:30 Jógová filosofie a praxe – Ashtanga vinyasa jóga

18:30 Večeře

20 Dharana a Dhyana – jógová filosofie a praxe

NEDĚLE

8 – 8:30 Meditace

8:30 – 9:30 Závěrečná ranní praxe – Flow

9.30 Snídaně

10:30 Check out

11 Možnost workshopu (dle zájmu)

ponz. Je možné, že se program změní v závislosti na energii daného dne. Toto právo si vyhrazujeme, vyhraďte si jej prosím také.

Důležité informace

 

Termín: 7. – 10. 5. 2020

S sebou: Věci na cvičení (podložka, deka, ručník, pohodlené oblečení, pomůcky, které používáte při józe), poznámkový blok, psací potřeby

Cena zahrnuje: Více než 12 lekcí jógy (filosofie, praxe, workshopy, meditace), ubytování na 4 dny a 3 noci ve dvoulůžkovém apartmánu nebo sroubku, vegetariánská polopenze, oproštění od starostí, které je k nezaplacení

Pokud se přihlašujete ve dvou nebo více lidech/ nebo máte permanentku Yogaholick, cena činí 5290,-/osoba.

Pokud se přihlašujete sami a permanetnku nemáte cena činí 5490,-/osoba.

Pokud chcete bydlet v samostatném jednolůžkovém pokoji, připočtěte 1500,- k celkové ceně a tento požadavek uveďte do poznámky v přihlášce, rádi mu vyhovíme v případě volné kapacity.

KVĚTNA 2020

dny

lekcí jógy

%

prohloubení praxe

~u nás necvičime, u nás žijeme~

JÓGA VÍKEND

SPECIÁLNÍ LEKCE

WORKSHOPY & SEMINÁŘE

JÓGA V ZAHRANIČÍ

PŘÍHLÁŠENÍ NA LEKCI
 • Na lekci se přihlašujete přes náš rezervační systém.
 • Vyberte si město, ve kterém chcete cvičit. Po kliknutí na tlačítko „LIBEREC“ nebo „TURNOV“  nebo „SYCHROV“ se rozbalí kalendář.
 • Tučně zvýrazněná data v kalendáři označují dny, kdy u nás lekce probíhají. Kliknutím na daný termín se vám ve spodní části stránky zobrazí zelený řádek s popisem lekce.
 • Pokud se je řádek červený, znamená to, že kapacita je obsazena. MŮŽETE SE REZERVOVAT JAKO NÁHRADNÍK.
 • Rezervujte se jako náhradník. Kliknete na lekci, která je obsazena a řádek je červený. Vyplňte rezervační údaje a potvrďte kliknutím na tlačítko “REZERVOVAT SE JAKO NÁHRADNÍK” ve správě své rezervace pak kontrolujte, zda se uvolní místo. Pokud se místo uvolní, z vašeho náhradního místa se pak automaticky stane rezervované.
 • Vyplňte údaje potřebné k rezervaci, zaškrtněte pole s druhem permanentky, kterou vlastníte nebo vyberte jednorázový vstup.
 • Pokud platíte kreditem, tak ihned prosím uhraďte kreditem.
 • Přihlášením na lekci souhlasíte s uvedenými podmínkami, které platí od 14. 1. 2019
DRUHY VSTUPŮ
 • Svou první lekci u nás platíte pouze v případě, že se vám líbí. V opačném případě ji máte ZDARMA.
 • Na naše lekce lze využít jednorázový vstup, dva druhy permanentek nebo benefitní programy.
 • Pokud si chcete pořídit permanentku, je možné ji zakoupit osobně na jakékoli lekci, přijímáme platby v hotovosti.
 • Každá permanentka má časové omezení, které není možné prodlužovat, pokud to daná permanentka neumožňuje. V případě absence způsobené závažnou zdravotní indispozicí delší než 4 týdny, (např. zlomeniny, těhotenství, apod.), je možné požádat o adekvátní prodloužení platnosti. Finanční kompenzace není možná. Nevyčerpané lekce po uplynutí časové lhůty propadají, proto si platnost permanentky sami hlídejte.
 • V případě absence lektora, kdy lekce nejsou nahrazeny, se permanentky prodlužují o čas, kdy klientovi nebylo umožněno navštěvovat lekce.
 • Permanentky jsou přenosné, pokud lekce nemůžete vychodit, může je využít třeba vaše kamarádka nebo někdo z rodiny.
 • Přijímáme Multisport kartu, Sodexo, Befit Plus.
ZDRAVOTNÍ STAV
 • Přihlášením na lekci potvrzujete, že jste si vědomi svého zdravotního stavu, který vám dovoluje se dané lekce zúčastnit. V případě zdravotního omezení se lekce účastníte se souhlasem lékaře a o zdravotním stavu před zahájením lekce informujte lektora.
 • Za změnu zdravotního stavu je považováno i těhotenství, informujte o tomto stavu lektorku/lektora před zahájením lekce i v prvních týdnech.
STORNO PODMÍNKY
 • Storno rezervace je nutné provádět v souladu se storno podmínkami, které stvrzujete učiněním rezervace.
 • Storno podmínky jsou uvedeny u druhů vstupů, výše.
 • Storno rezervace provádíte ve svém e-mailu, kam vám přišla potvrzená rezervace, toto je možné učinit max. 12 hodin do zahájení lekce.
 • Pokud na lekci nedorazíte a nestornujete ji včas, dle podmínek, je vám storno poplatek účtován při další návštěvě.
 • Pokud vaše permanentka umožňuje storno v kratší době než 12 hodin před zahájením lekce, lekci je nutné stornovat sms zprávou na telefonní číslo 733115485 a musí obsahovat jméno, příjmení, čas druh lekce.
 • Pokud na lekci nemůžete dorazit, můžete místo sebe také poslat někoho jiného, vstup vám tak nepropadne.
 • Storno podmínky k workshopům a seminářům jsou uvedeny u jednotlivých akcí zvlášť.
PRIVÁTNÍ LEKCE
 • Rezervace je možná telefonicky nebo osobně.
 • Storno privátní rezervace je možné max. 24 hodin před zahájením lekce, v opačném případě lekce propadá.
 • Platnost permanentky na 10 vstupů je 90 dní. V případě absence způsobené závažnou zdravotní indispozicí delší než 4 týdny, (např. zlomeniny, těhotenství, apod., je možné požádat o adekvátní prodloužení platnosti. Finanční kompenzace není možná. Nevyčerpané lekce po uplynutí časové lhůty propadají.
 • Storno privátní lekce ze strany lektora je také max. 24 hodin před zahájením lekce, v opačném případě máte následující lekci zdarma.
INSTRUKTOR V ZASTOUPENÍ NEBO PLNÁ ABSENCE

V případě, že lektor který je uveden ve vedení hodiny a není schopen dorazit na lekci, ale sežene za sebe plnohodnotný zástup a tato skutečnost nastane méně než 12 hodin před zaháením lekce, plyne tím pro klienta tyto možnosti:

 • SURYA: možnost bezplatného storna po zjištění této skutečnosti
 • CHANDRA: nic
 • JEDNOTLIVÝ VSTUP: nic
 • MULTISPORT: možnost bezplatného storna po zjištění této skutečnosti

V případě, že lektor který je uveden ve vedení hodiny a není schopen dorazit a tato skutečnost nastane méně než 12 hodin před zaháením lekce, plyne tím pro klienta tyto možnosti:

 • SURYA: následující lekce zdarma
 • CHANDRA: nic
 • JEDNOTLIVÝ VSTUP: nic
 • MULTISPORT: následující lekce zdarma
KOMUNIKUJTE A MLUVTE S NÁMI

Budeme strašně rádi, když s námi budete sdílet, vše co so myslíte, že by jste s námi sdílet měli nebo chtěli.

Zajímá nás především jakékoliv informace o vašem zdravotním stavu, který je důležité pro to, aby vaše jógová lekce proběhla u nás v pořádku a bezpečně. Protože jsme schopni vám nabídnout různé alternativy na provedení ásan. Nebo vám poradit jak pokračovat do budoucna.

Dále budeme rádi, když nám po hodině sdělíte nějakou svoji zpětnou vazbu. Zajímá nás jak jste se citli nebo co jste prožili během pobytu u nás ve studiu.

I během hodiny někdy chceme vědět to jak se máte nebo cítíte a tak se nebojte se o to podělit. Snažíme se vždy vytvořit bezpečnou půdu pro to, aby vám přišlo naprosto přirozené s námi mluvit i o svých niterních pocitech.

My budeme komunikovat zase s vámi. Naopak se pokuste zdržet komunikace před hodinou s lidmi okolo sebe a spíše se soustřeďte sami na sebe a zkuste zastavit svoji mysl a vyčistit myšlenky než začne vaše lekce.

DALŠÍ INFORMACE
 
 • Od zaří 2019 postupně přecházíme na kreditový systém místo klasických papírových permanentek. Platba lekce z kreditů. Pro vás se mění jen to, že peníze na permanentku, kterou uhradíte u nás ve studiu nebo převodem na účet, vám ve formě kreditu dobijme do vašeho účtu v rezervačním systému. Poté co kliknete na tlačítko “REZERVOVAT” se objeví hláška: “Rezervace byla úspěšně vytvořena.” A úplně dole je v zeleném rámečku uvedeno: “ZAPLATIT Z KREDITU,” na což je nutné kliknout. Poté je lekce zaplacena a už se nemusíte o nic starat a po příchodu do studia už se věnovat jen sám sobě a své jógové praxi.
 • V případě, že byste neklikli na “zaplatit z kreditu” hned, tak lekce je rezervovaná a máte čas na uhrazení i později, a to v sekci “MOJE REZERVACE” což je položka, kterou uvidíte vpravo nahoře. V této sekci můžete spravovat veškeré své rezervace.
 • Přihlášením na lekci souhlasíte s uvedenými podmínkami, které platí od 14. 1. 2019
 • Pokud byste z jakéhokoli důvodu v rezervacích tápali nebo vám nebylo cokoli jasné, kontaktujte nás tady s přesným popisem toho, co konkrétně vám nejde, rádi pomůžeme.
 • S vytvořením rezervace na jakoukoliv naši akci, kterou pořádáme ať už se jedná o klasickou lekci nebo jinou událost i mimo naše studio, souhlasíte, že fotografie či jiný audiovizuální materiál pořízen na této akci, může být pak použit pro propagaci a marketing našeho studia Yogaholick.