JÓGA VÍKEND

BROUMOVSKÝ KLÁŠTER

“Ať se dostanete kamkoli, toto místo se stane vaší součástí.”

– Anita Desai

 

CO NÁS ČEKÁ

Jóga víkend Broumovský klášter, 4 naše nejoblíbenější slova, tentokrát s cestou do magického Broumovského kláštera, který skutečně milujeme. Vracíme se na toto místo několikrát ročně a neomrzí nás, protože jeho nezaměnitelné kouzlo s námi rezonuje, nejen povrchově, ale opravdově.

září

dny

lekcí jógy

%

harmonie

JÓGA O VÍKENDU

Jóga víkend je čas, kdy se můžeme naší milované praxi věnovat  hlouběji, poznat a uchopit další jógové techniky a ve volných chvílích, kdy neběžíme do práce nebo k jiným povinnostem, vše konečně může v klidu doznít a ukotvit se v našem těle. My se při tomto víkendu zaměříme na Pranayamu, tedy umění práce s dechem. Nemyslete si ale, že nás čeká nudné dlouhé dýchání. Naopak prohloubíme techniky dechu, rozbijeme své zažité stereotypy a své životní síle se budeme věnovat opravdu hodně. Uvidíte, že následná praxe ásan vám ukáže zcela nový rozměr. Z ásánové praxe xe zaměříme na to, jak nešidit provedení pozic ve flow rytmu, takže milovníci Vinyasy si také přijdou na své. Těšte se na pranayamické techniky i kriye, pochopení směřování energie našimi těly a soulad v propojení plynutí dechu s pohybem.

 

minut jógy

%

nové energie

KDE BYDLÍME

Bydlení je vskutku originální! Jak jinak v klášteře než v mnišských celách?! Všechny jsou po rekonstrukci, nebojte se chladu ani tmy, to vás tady opravdu nečeká. Naopak, těšte se na útulné dvoulůžkové pokojíčky s výhledem do klášterního dvora, či okolí. Pokud vás jede více společně, dle přání můžete bydlet na pokoji i po 3-4. Každý pokoj je vybaven postelemi, skříní, stolem, židlemi a umyvadlem. Toalety a sprchy nejsou součástí pokoje, o soukromí ale nepřijdete, nebojte. Každá sprcha je oddělena od ostatních a má svůj vlastní prostor a navíc si můžete vybrat z několika koupelen. K dispozici je společná ledni, mikrovlnka a rychlovarná konvice.  Wi-fi připojení je k dispozici na každém pokoji. Klášter vás zcela okouzlí, uvidíte sami.

.

PROGRAM

PÁTEK

15-17 Check-in

17:30-18:30 Večeře

19-20:30 Úvodní lekce

 

SOBOTA

07-08 Pranayama&Kryia

08-09 Ásanová praxe

09-10 Snídaně

17-19 Ásanová praxe

19:30 Večeře

NEDĚLE

07-08:30 Ásanová praxe

09 Snídaně

10 Check-out

 

*Je možné, že se program změní v závislosti na energii daného dne. Toto právo si vyhrazujeme, vyhraďte si jej také.

CO BUDEME JÍST

Jógové techniky musíme samozřejmě podpořit i stravou. Kdybychom intenzivně pracovali na vnitřních procesech a pak to zajedli nevhodným jídlem, efekt by byl skoro nulový, proto je nutné dobře se najíst!

Budou pro nás připraveny snídaně přímo v klášteře a na večeři zajdeme pár kroků přes klášterní dvůr do krásné restaurace Baroque U Tří růží.

Večeře jsou bezmasé, na snídani si můžete vybrat.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Termín: 20. – 22. 9. 2019

S sebou: Věci na cvičení (podložka, deka ,ručník, pohodlené oblečení)

Cena zahrnuje: 7 hodin jógy, ubytování na 3 dny a 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji přímo v klášteře, vegetariánská polopenze, oproštění od starostí, které je k nezaplacení

Pokud se přihlašujete ve dvou nebo více lidech, cena činí 3590,-/osoba.

Pokud se přihlašujete sami, cena činí 3690,-/osoba.

Pokud chcete bydlet v samostatném jednolůžkovém pokoji, připočtěte 950,- k ceně víkendu (tento požadavek uveďte do poznámky v přihlášce, rádi mu vyhovíme v případě volné kapacity.

Na výlet můžete vyrazit do blízkého Adršpachu nebo Teplických skal.

.

CO PRO VÁS PŘIPRAVUJEME ॐ

JÓGA

VÍKEND

WORKSHOPY

&SEMINÁŘE

SPECIÁLNÍ

LEKCE

JÓGA

SRÍ LANKA

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov

Magdalena +420 733 115 485

Adam +420 737 084 159