JÓGA V ZAHRANIČÍ

“Pravidelné jógové cesty na exotickou Sri Lanku”

Jóga v zahraničí

Jóga v zahraničí, to může být kdekoli mimo hranice naší země. My se ale pravidelně vydáváme na ostrov, který je nám takovým druhým domovem. Přirostl nám k srdci a vracíme se tam pravidelně už několik let. Máme pocit, že tohle je láska do konce života, možná i na mnoho dalších životů.

JÓGA V ZAHRANIČÍ

|SRI LANKA|

 

15 dní u Indického oceánu to je naše jóga v zahraničí a 19. 4. – 3. 5. 2020  na cestě k vnitřní proměně!  Jedete? Těšíme se znovu v dubnu 2020, aktuální informace jsou již dostupné a přihlášky otevřeny.

“Když jsem na Srí Lance přistála poprvé, bylo mi jasné, že jsem se vrátila domů. Do místa, které mi bylo blízké, aniž bych tam někdy fyzicky vkročila. Zvláštní že? Věděla jsem, že tam najdu něco důležitého, vzácného. A našla.”

Vy teď máte možnost, nechat vše na 15 dní doma a udělat něco jen pro sebe. Nechat se hýčkat, proniknout hlouběji do tajemství jógy, porozumět jiné kultuře a zaplavat si ve vlnách jen pár minut od naší vily. Kdyby vám tohle nestačilo, čeká nás cesta nejen na jihozápad ostrova, ale i do vnitrozemí za překrásnými vodopády a starověkými chrámy.

Již nyní otevíráme přihlášky na rok 2020, tak aby jste měli dostatek času na zabalení a zkontrolování vašeho cestovního pasu, protože to je jediné co musíte udělat. O zbytek se postaráme my ve spolupráci s CK Golf Planet a Beeonway.

Pokud by jste měli jakékoliv dotazy ohledně cesty, tak se neváhejte na nás kdykoliv obrátit ZDE. K Indickému oceánu se samozřejmě můžete vydat i s pertnerem/partnerkou. Doufáme a dokonce si to troufneme říct, že po návratu budete tuto cestu hodnotit za jeden z nejkrásnějších ne-li nejkrásnější ve vašem životě.

Jóga, výlety blízké i vzdálené, fantastické jídlo, okouzlující ubytování, dechberoucí západy slunce nad oceánem to vše je pro Vás připraveno. Tak letíme! My letíme 100%, teď je otázka zda vy s námi…

 

dní

%

nové energie

JÓGA

VÍKEND

WORKSHOPY

&SEMINÁŘE

SPECIÁLNÍ

LEKCE

JÓGA

SRI LANKA

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov

Magdalena +420 733 115 485

Adam +420 737 084 159