Y – shop

jóga eshop

„v klidu a kvalitně“

TÍLKO

PÁSEK

TRIČKO

POUKAZ

POLŠTÁŘ

BODY

BLOČEK

VAK

jóga eshop

| TÍLKO Z ORGANICKÉ BAVLNY |

Pokud dáváš přednost přírodním materiálům a originálnímu designu, tohle tílko tě bude bavit. Je z organické bavlny – to znamená, že není geneticky modifikovaná, při jejím pěstovaní se nepoužívají pesticidy a využívá se střídavého pěstování k tomu, aby půda mohla regenerovat. Design ti vykouzlí úsměv na tváři a můžeš v něm vyrazit na jógu, na výlet i do města.

jóga eshop

| TRIČKO Z ORGANICKÉ BAVLNY |

Pokud máš raději zahalená ramena, ale zase ne moc, tohle organické tričko je pro tebe. Je s krátkým rukávem, v různých barvách a designech. Bavlna, ze které je vyrobeno je pěstována šetrně vůči Zemi, bez genetických úprav a pesticidů. Při nošení se budeš cítit doslova jako v bavlnce.

bílé tílko na v jóga eshop
tílko a tričko v černé s bílým nápisem, jóga eshop
černé tričko na jógu s krátkým rukávem a bílým nápisem shavasana, jóga eshop

jóga eshop

| MEDITANČNÍ POLŠTÁŘ |

Vysoko v Jizerských horách naše babička šije meditační polštářky. To není začátek pohádny, ale opravdové cesty meditačního polštářku od babičky až přímo k vám domů. Jsou plněné pohankovými slupkami a pratelné. Barev máme daleko více, než je zde nafoceno. Klikni na odkaz a hned na vlastní oči uvidíš.

Pokud se na těchto polštářcích nepromeditujete až k osvícení, tak na to jdete asi špatně, protože lepší polštářek na meditaci nenajdete.

meditační polštářek s modro šedými květy v bílé krabici, eshop
meditační polštářek v dřevěné krabici
polštářek na meditaci kostičky černo žluto béžové, eshop

jóga eshop

| JÓGOVÝ PĚNOVÝ BLOK |

Né, tohle není blok na psaní, tohle je blok na jógu 🙂 vypadá jako cihlička, ale je vyroben z pěny. Určtě ho znáš ze studia, vužívá se při vypodložení v sedových pozicích, v leže i ve stoje. Bloček využiješ téměř v jakékoli pozici k tomu, aby ti dal potřebnou oporu, kterou pak přeneseš do těla. Bločky jsou pro všechny, kdo se nebojí objevovat nové varianty. Máme černý, šedý, modrý, zelený i růžový. Rozměry: 23 x 15 x 8 cm.

jóga eshop

| JÓGA PÁSEK NAMASTÉ |

V některých pozicích se natahuješ a natahuješ a pořád ne a ne dosáhnout? Třeba v gomukasaně, když chceš spojit ruce za zády a běží ti hlavou, jestli ty ruce nejsou moc krátké? Nejen tady ti jógový pásek pomůže. Využiješ ho při protahovaní, při balančních pozicích i v relaxaci.

růžový jógový pásek s šedým nápisem namaste
šedý blok na jógu
modrý a růžový pásek na jógu

jóga eshop

| DÁRKOVÝ POUKAZ |

Slaví tvoje kamarádka, manželka, tchýně, partnerka, sestra, dcera nebo babička narozeniny? Ne? Pak určitě svátek, ježíška, MDŽ, nebo alespoň Den Vzniku Československa 🙂 Nevíš, co pro ni? Dárkový poukaz vyzkouzlí každé ženě a samozřejmě i muži úsměv na rtech.

Poukaz vystavíme co nejrychleji a odešleme na tvůj mail.  Můžeš si ho vyzvednout také osobně a božský dárek je na světě. Poukaz může být na jakékoli naše služby/produkty nebo jako volný výběr v jakékoli hodnotě s tím, že si pak obdarovaná/ný vyberou, co jim udělá největší radost. Vlastní věnování je samozřejmostí.

| DĚTSKÉ BODY |

Dětské body s mandalou a originálním nápisem, nad kterým se pousměje každý rodič:“ Nemluv na mě, medituju.“ Tričko a tílko se stejným motivem máme i pro maminky, mrkněte sem. Body je z vyrobeno z organické bavlny, která je nejen šetrná k naší Zemi, ale i krásně měkoučká, aby naši nejmenší jogínci byli skutečně jako v bavlnce.

Vybírat můžete ze tří velikostí: 3 – 6 , 6 – 12, 12 – 18 měsíců. Pro holky máme růžovou mandalu a pro kluky tyrkysovou.

| VAK NA ZÁDA |

Vše co potřebujete na jógovou praxi se vám vejde do tohoto batůžku. Kromě jógamatky, ale ta zase nepotřebuje batůžek  Opět zde je použit náš specifický design Yogaholick mandala, kterou maloval Adam.

Barev je mnoho, tak si vyberte tu kterou máte nejraději.

polštářek na meditaci kostičky černo žluto béžové
vak na záda s mandalou yogaholick
bílé detské body s mandalou

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov