JÓGA VÍKEND – ORLICKÉ HORY

Jóga víkend orlické hory

“Smyslem cestování je regulovat představu realitou.”

– Samuel Johnson

 

CO NÁS ČEKÁ

Jóga víkend orlické hory

Jóga víkend Orlické hory. Další naše oblíbené místo, které má nejen své kouzlo, ale hlavně duši. Milujeme tady bydlení s vůní dřeva, příjemné jógování v prostorném sále, procházky do okolní přírody, krmení jelenů a snídaně do postele 🙂 Tento víkend je pro všechny, kdo touží načerpat nové síly před nadcházející zimou. Také pro ty, kdo chtějí odejít s denního shonu a rutiny a dopřát si opravdový soulad.

listopadu

dny

lekcí jógy

%

harmonie

JÓGA O VÍKENDU

Jóga víkend orlické hory

Jóga víkend je čas, kdy se můžeme naší milované praxi věnovat  hlouběji, více, déle. Poznat a uchopit další jógové techniky a ve volných chvílích, kdy neběžíme do práce nebo k jiným povinnostem, vše konečně může v klidu doznít a ukotvit se v našem těle. Dokonce si můžete dopřát ten luxus a nikam nespěchat!

My se při tomto víkendu zaměříme na jógové techniky zahřívající naše tělo, takové, které nás připraví na nadcházející zimu. Těšte se na relaxační lekce, uvolnění od napětí a tvorbu nové vitální energie, kterou budeme generovat každé ráno. Uvidíte, že následná praxe ásan vám ukáže zcela nový rozměr. 

 

%

času jen pro sebe

%

soulad

KDE BYDLÍME

Jóga víkend orlické hory

Bydlení je doslova pohádkové! Těšte se na vůni dřeva, překrásný prostor a klid. Bydlet budeme opět v útulných apartmánech a sroubcích. Každý apartmán nebo sroubek je z jiného druhu dřeva, každý má své vlastní kouzlo. Samozřejmostí je sociální zázemí se sprchovým koutem a vybavená kuchyňka. Wi-fi je k dispozici zdarma. Využijeme také prostory na společné posezení a když se vám omrzí lidé, každý den můžete krmit jeleny, kteří bydlí hned vedle 🙂 Už se těšíte?

.

PROGRAM

Jóga víkend orlické hory

PÁTEK

16-17 Check-in

17:30-18:30 Večeře

19-20:30 Úvodní lekce

 

SOBOTA

08-09 Pranayama&Kryia

09-10 Ásanová praxe

10 Snídaně do postele

17:30-19 Ásanová praxe

19:30 Večeře

NEDĚLE

07-08:30 Ásanová praxe

09 Snídaně do postele

10 Check-out

 

*Je možné, že se program změní v závislosti na energii daného dne. Toto právo si vyhrazujeme, vyhraďte si jej také.

CO BUDEME JÍST

Jóga víkend orlické hory

Jógové techniky musíme samozřejmě podpořit i stravou. Kdybychom intenzivně pracovali na vnitřních procesech a pak to zajedli nevhodným a těžkým jídlem, efekt by byl téměř nulový, proto se dobře se najíme!

Budou pro nás připraveny snídaně až do postele! Na večeři se potkáme ve společných prostorách.

Varianty jídel vzhledem k jógovým technikám jsou bezmasé, zato velmi chutné a výřivné. Vše je připraveno v domácí kuchyni a tady to opravdu umí.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Termín: 1.-3.11. 2019 

S sebou: Věci na cvičení (podložka, deka ,ručník, pohodlené oblečení)

Cena zahrnuje: 5 lekcí jógy (90-120 minut/1 lekce), ubytování na 3 dny a 2 noci ve dvoulůžkovém apartmánku nebo sroubku, vegetariánská polopenze, oproštění od shonu, které je k nezaplacení

Pokud se přihlašujete ve dvou nebo více lidech, cena činí 3590,-/osoba.

Pokud se přihlašujete sami, cena činí 3790,-/osoba.

Pokud chcete bydlet v samostatném jednolůžkovém pokoji, připočtěte 1000,- k ceně víkendu (tento požadavek uveďte do poznámky v přihlášce, rádi mu vyhovíme v případě volné kapacity)

Milovníkům přírody postačí jen překročit práh apartmánu, pokud by se vám zachtělo civilizace výlet můžete do Libchav, Potštejna či Letohradu.

.

CO PRO VÁS PŘIPRAVUJEME ॐ

JÓGA

VÍKEND

WORKSHOPY

&SEMINÁŘE

SPECIÁLNÍ

LEKCE

JÓGA

SRÍ LANKA

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov

Magdalena +420 733 115 485

Adam +420 737 084 159