HORMONÁLNÍ JÓGA

“Zklidni hormon. S jógou.”

– yogaholick

HORMONÁLNÍ JÓGA

Hormonální jóga nejen pro diabetiky je tématem semináře, který nás detailně seznámí s jógovými technikami, jež mají rozsáhlé účinky na celý lidský organismus, a obzvláště na žlázy s vnitřní sekrecí. V tomto semináři se dva dny budeme věnovat jednotlivým technikám, které aktivují ŠTÍTNOU ŽLÁZU, SLINIVKU, JÁTRA, NADLEDVINKY I HYPOFÝZU, zbavují únavy i emoční nestálosti.

%

vitalita

dny

září

hodin s jógou

K ČEMU JE TO DOBRÉ

Tato hormonální jógová terapie je souborem technik, které přímo působí na endokrinní žlázy, tedy na žlázy, jejichž úkolem je tvorba hormonů v našem těle.

Asi mi dáte za pravdu, že orgány vytvářející hormony v našem těle musejí správně fungovat, aby té tvorby vůbec byly schopny. Štítná žláza, slinivka břišní, játra, nadledvinky včetně centrální hypofýzy to jsou orgány endokrynního systém našeho těla.

 

PRO KOHO JE HORMONÁLNÍ JÓGA

Je obzvláště vhodná pro ty, kdo trpí nedostatkem energie, zpomaleným metabolismem, sníženou funkcí štítné žlázy, jater, nadledvinek, kdo trpí diebetem I. nebo II. typu nebo k tomuto onemocnění mají předpoklad. Také pro ty, kdo trpí nadměrnou únavou, celkovým útlumem, emocionální nestabilitou až depresí, padáním vlasů, nespavostí, sníženou vitalitou.

Cviky, které se naučíme mají rozsáhlé harmonizační účinky na celý organismus, a tak všichni, kdo chtějí více energie, mají teď možnost s tím něco udělat.

Kontraindikace: Techniky nejsou vhodné v těhotenství, při pokročilé endometrióze, v době rekonvalescence po jakémkoli operativním zákroku, při zhoubných onemocněních, pokročilá osteoporóza, srdeční onemocnění, nespecifikované akutní bolesti kdekoli v těle. Některé techniky nejsou vhodné při menstruaci (i v tomto případě můžete seminář absolvovat, ale určité techniky budete praktikovat v upravené variantě, vše si upřesníme).

HORMONÁLNÍ JÓGA

A

JEJÍ TECHNIKY

Hormonální jóga kombinuje ásany (jógové pozice) s dechovými, vizualizačními, harmonizačními a energetickými technikami, které přímo působí na žlázy s vnitřní sekrecí. Ve svém těle tak probudíme  k životu vše, co potřebujeme. Cviky, které hormonální jóga využívá jsou pozicemi z hathajógy, v kombinaci s dynamickou dechovou technikou v jedné části a zklidňující dechovou technikou v části další. Vše provází aktivní práce s energií, bez které by byl účinek nulový.

Mimo žláz s vnitřní sekrecí působí příznivě na harmonickou funkci celé naší fyzické schránky i našeho nitra.

 

CO VÁM TO PŘINESE

Techniky, které se naučíme vám dodají více energie, významně zvýší pohyblivost těla a omladí organismus, získáte tak vitalitu, kterou nebudete jen cítit uvnitř, ale bude skutečně vidět.

Celková pružnost a pohyblivost našeho těla se zvýší, detoxikujeme svůj organismus a zlepšíme stav pleti i vlasů. Naše nitro okusí harmonii, která mu určitě zachutná.

Pokud již tohle všechno máte, patříte mezi hrstku šťastlivců a pravidelná praxe hormonální jógy vám pomůže nastolenou rovnováhu udržet.

SEMINÁŘ

Seminář je rozdělen do dvou dnů. Páteční večer, sobotní dopolende a část odpoledne. Nebojte se náročné práce v jednom kuse, pauzy jsou samozřejmostí.

pátek 17:30 – 20:00

sobota 09:00 – 15:30

Techniky budeme procházet postupně a detailně, tak byste odcházeli se skutečně praktickou a ucelenou znalostí a dobrým pocitem. Obdržíte i manuál pro svou domácí praxi, podle kterého pak můžete cvičit.

Pokud máte (nebo si plánujete pořídit) permanentku Yogaholick, za seminář platíte zvýhodněnou cenu 1990,- za oba dny.

Pokud nemáte permanentku Yogaholick, za semináš platíte standardní cenu 2490,- za oba dny. (V případě, že máš kamarádku, která se semináře zúčastní společně s tebou, cena za každou z vás je také 1990,- tedy nižší).

Seminář proběhne ve studiu Yogaholick v Turnově.

 

pro držitele permanentek

bez permanentky

CO PRO VÁS PŘIPRAVUJEME ॐ

JÓGA

VÍKEND

WORKSHOPY

&SEMINÁŘE

SPECIÁLNÍ

LEKCE

JÓGA

SRÍ LANKA

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov

Magdalena +420 733 115 485

Adam +420 737 084 159