JÓGA WORKSHOPY A SEMINÁŘE

Workshopy a semináře

“Vím, že nic nevím a to mě vede ke zkoumání a poznávání.”

workshopy a semináře

workshopy a semináře

workshopy a semináře

workshopy a semináře

workshopy a semináře

workshopy a semináře

workshopy a semináře

Jóga workshopy a semináře

Jóga workshopy a semináře jsou nedílnou součástí prohlubování naší jógové praxe. S tím, jak se neustále vyvíjíme, vyvíje se mění i náš přístup k józe nebo náš vstup do jógy. Dříve nebo později začínají na podložce nebo mimo ni vyvstávat otázky, které je nutno zodpovědět, abychom se mohli posunout dál a svou praxi opravdu vnímat jako praktickou zkušenost, ne jen jako cvičení. 

Funkční jóga® 

|workshop|

“Zostřete vnímání vlastního těla. Ovládněte jej, tak aby tělo přestalo ovládat vás.”

V prvním úvodním semináři se zaměříme na svá těla, která využíváme, používáme a opotřebováváme každý den. Jen málo kdy vracíme tělu to, co by potřebovalo. Pak nás bolí záda, v józe ásany neprovádíme správně a budujeme si a hýčkáme svalové dysbalance, místo harmonie, kterou bychom měli tvořit.

Naším cílem je společně přijít na to, jaké máme zaběhlé zaběhlé pohybové stereotypy a postupně je měnit tak, abychom své fyzické tělo mohli naplno využít ve své jógové praxi i v běžném životě.

Objasníme a osvětlíme zákonitosti toho, jak vlastně fungujeme.

Když tělo bude naprosto funkční, tak se nemusíme soustředit na to co nás kde bolí nebo jaké máme pohybové limity, ale konečně se můžeme začít soustředit na to, co nám má jóga opravdu přinést a dát.

Každy seminář bude zaměřen vždy na jednu část našeho těla. První setkání bude úvod do těla jako celku, abychom si porozuměli ve všem, co pak následně budeme rozvíjet.

Následujících 5 setkání budeme společně řešit , zkoumat a rozvíjet již konkrétní části nás samotných. 

Můžete si vybrat, jestli chtece, aby vás tělo ovládalo a limitovatovalo. Nebo zvolíte cestu poznání a hranice si určíte sami.

Liberec 26.10. 9:00 – 12:00

Turnov 26. 10. 17:00 – 20:00

Pozdrav slunci B

|workshop|

Navazující workshop Surya Namaskar B neboli pozdrav slunci B. Zopakujeme si Surya Namaskar A a detailně se zaměříme na sekvenci pokročilejěí – Surya Namaskar B. Soustředit se budeme na správné provedení jednotlivých pozic a přechodů mezi nimi. Naťukneme a snad i pochopíme spirituální význam této starodávné praxe.
Odkryjeme si několik tipů, jak prohloubit svou jógovou praxi i s ohledem na zdravotní omezení a naučíme se při pozdravech správně koordinovat svůj pohyb s dechem tak, abychom měli skutečný prožitek. 

Workshop ocení jogín začátečník i jogín pokročilý, který ví, že stereotypy ve vlastní praxi ho neposunou, vyjma momentů ,kdy si je uvědomí.
Dopřejeme prostor vašim otázkám a nejasnostem, takže pokud chcete svou praxi rozvinout, tento čas je pro vás jako dělaný.
Tento workshop slouží také jako příprava na 108 pozdravů slunci , které proběhnou v prosinci v Liberci i Turnově.

  • Rezervace místa je platná, až po uhrazení platby na kterékoli z našich lekcí.
  • Můžete platit v hotovosti nebo dvěma vstupy z permanentky.
  • Více info o ceně a storno podmínky naleznete v rezervačním systému, klikněte na tlačítko níže.

 

Turnov 3.10. 18:00 – 19:30

Liberec 29. 9. 18:00 – 19:30

S Vinyasou ke kořenům 

|workshop|

Workshop zaměřený na základní techniky Vinyasa jógy určený všem, koho vinyasa baví a už ji pratikují, ale i těm, kdo se s ní teprve chystají seznámit, tedy začátečníkům. Tento workshop je vhodný i pro těhotné jogínky, které jógu praktikují a neví si rady právě s vinyásovým plynutím. 
V 90-ti minutách  si projdeme techniky správného a efektivního dechu, základní pozice pro naše klouby a svalová zapojení, přechody mezi ásanami a koordinaci s dechem. Čekají nás i výdrže v pozicích a jejich rozpracování a bude dostatek prostoru pro vaše otázky, které ve vaší praxi vyvstávají. Workshop nás čeká znovu v zimě.

 

JÓGA

VÍKEND

WORKSHOPY

&SEMINÁŘE

SPECIÁLNÍ

LEKCE

JÓGA

SRÍ LANKA