SPECIÁLNÍ LEKCE

“Každá lekce jógy je speciální, ale tyhle mají ještě něco navíc!”

Speciální lekce

Speciální lekce rozšiřují klasické týdení lekce o něco na víc. Přidejte se k nám a rozšiřte svoji jógovou praxi ještě o kousek dál.

RELAXAČNĚ MEDITAČNÍ VEČER

Nejprve lekce jógy a pak 60 – 75 minut ozdravných zvuků pro naše tělo, mysl i duši. Ano to je plán na pondělní večer! Masáž zvukem, to je to, co nás v začátku pracovního týdne harmonizuje a vyladí. Po večerní józe spočineme na podložce a necháme se za zvuků živých nástrojů dovést do úžasné uvolňující relaxace. 60 – 90 minut, kdy po sobě nechcete nic než odpočinek. Přijďte si udělat pořádek v hlavě, uvolnit tělo a pohladit duši.

Těšit se můžeme a zvuky různorodých i exotických nástrojů – bubnu djembe, píšťal, koncovek, brumle, tibetských misek, šamanského bubnu, gongu, kalimby, dešťové hole nebo ústní harfy.

Petr Kopejska je zkušený muzikoterapeut a milovník libých zvuků, který prostřednictvím nástrojů s přirozeným laděním dopřeje našemu organismu ozdravnou relaxaci.

S sebou si vezměte pohodlné oblečení, které vám dovolí nerušeně ulehnout a teplé ponožky, pro větší komfort. Deky od nás dostanete.

Jóga začíná v 18:00, samotné nástroje a relaxace je pak od 19:00, pokud chcete přijít na obě lekce, vytvořte si prosím rezervaci na každou zvlášť.

Tato lekce probíhá ve studiu Yogaholick Turnov.

 

%

vyladění

minut

srpna

živá hudba

108 POZDRAVŮ SLUNCI

Překvapte sami sebe!

U příležitosti  podzimní rovnodennosti opět proplujene sestavu 108 kol pozdravů slunci. Dopřejme si tuto unikátní možnost prohloubení jógové praxe.

108 kol pozdravů slunci má výborné detoxikační účiny na celý náš organismus. 108 energeticky významných míst našeho těla se propojuje v jeden, získáváme jednotu a celistvost ve fyzičnu i spiritualitě.

Pojďme společně proplout od fyzické praxe k meditaci, od jedné asany ke druhé, od dynamiky do klidu, od mnohého k jednotě! Neznáte jednotlivé pozice a jejich sled? Nevadí, vše si nejprve ukážeme a pak se pustíme do vlastní praxe společně. Celkem 9 sérií, kdy každá je oddělena krátkým odpočinkem, každá série obsahuje 12 kol pozdravů slunci. Samozřejmě nás v závěru čeká zasloužená řízená relaxace. Lekce vhodná pro začátečníky i pokročilé, pro muže i ženy 🙂 Tato praxe není vhodná pro těhotné ženy a jedince s hypertenzí.

%

energie

minut

Liberec 22.9. 18:00 – 20:00

Turnov 23.9. 17:30 – 19:30

ODSTRANĚNÍ EMOCIONÁLNÍCH BLOKACÍ S JÓGOU

Emoce není potřeba krotit, je potřeba dát jim průchod! A my se naučíme, jak na to s jógou! Speciální workshop zaměřený na zbavení se emocionálních blokací pomocí technik tradiční indické jógy. Dáme svým emocím průchod, očistíme a odlehčíme svému tělu a pořádně vydechneme to, co nás vnitřně svírá nebo tíží.Nemusíte nic z toho pojmenovat, prostě se jen přijďte zbavit přebytečné zátěže a odejděte s úsměvem ve tváři!

Pokud nedáme svým emocím průchod, dochází k jejich zablokování. Nahromaděná, zadržovaná energie nám pak působí potíže. Dát zdravý a volný průchod našim emocím, to je klíč nejen ke zdravému nitru, ale i ke zdravému tělu! Zbavme se výkyvů nálad, hromadění vzteku i fyzických bolestí. Workshop proběhne v Liberci i v Turnově.

Rezervace místa je platná, až po uhrazení platby na kterékoli z našich lekcí.Můžete platit v hotovosti nebo dvěma vstupy z permanentky. 

ZNOVU PROBĚHNE koncem léta nebo na podzim.

 

JÓGOVÝ MINIFESTIVAL

“NÁDECH”

4 lektorky, 2 hudebníci, 1 netradiční historický prostor a nespočet nezapomenutelných momentů, které nám dodají energii na mnoho následujících dní. Nedělní odpoledne prosycené jógou, meditací, mantrami a pohodovou náladou v netradičním historickém prostředí. Přijďte strávit čas s těmi, které baví to, co dělají. Znovu se těšíme v červnu 2020.

 

JÓGA

VÍKEND

WORKSHOPY

&SEMINÁŘE

SPECIÁLNÍ

LEKCE

JÓGA

SRÍ LANKA

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov

Magdalena +420 733 115 485

Adam +420 737 084 159