JÓGA AKCE

jóga akce

“Vše, co nás s jógou baví – jóga akce!”

Speciální lekce, workshopy, kurzy, semináře, víkendy s jógou.

Jóga akce

Jóga akce – tady najdete vše, co společně s jógou můžeme zažít. Protože jógou skutečně žijeme, plní naše běžné dny a v určitém momeňte si člověk všimne, že hranice meži jógovu praxí a běžným dnem se smazává. Můžeme se společně potkat na workshopech, seminářích, víkendech, kurzech, i na speciálních lekcích, kde se jóga slučuje s dalším podobně rezonujícím tématem. A tohle vše nám nedělá jen krátkodobou radost, ale skutečně naplňuje.

jóga akce

jóga akce

jóga akce

jóga akce

jóga akce

jóga akce

jóga akce

jóga akce

jóga akce

jóga akce

Funkční jóga® 

|workshop|

“Zostřete vnímání vlastního těla. Ovládněte jej, tak aby tělo přestalo ovládat vás.”

V prvním úvodním semináři se zaměříme na svá těla, která využíváme, používáme a opotřebováváme každý den. Jen málo kdy vracíme tělu to, co by potřebovalo. Pak nás bolí záda, v józe ásany neprovádíme správně a budujeme si a hýčkáme svalové dysbalance, místo harmonie, kterou bychom měli tvořit.

Naším cílem je společně přijít na to, jaké máme zaběhlé zaběhlé pohybové stereotypy a postupně je měnit tak, abychom své fyzické tělo mohli naplno využít ve své jógové praxi i v běžném životě.

Objasníme a osvětlíme zákonitosti toho, jak vlastně fungujeme.

Když tělo bude naprosto funkční, tak se nemusíme soustředit na to co nás kde bolí nebo jaké máme pohybové limity, ale konečně se můžeme začít soustředit na to, co nám má jóga opravdu přinést a dát.

Každy seminář bude zaměřen vždy na jednu část našeho těla. První setkání bude úvod do těla jako celku, abychom si porozuměli ve všem, co pak následně budeme rozvíjet.

Následujících 5 setkání budeme společně řešit , zkoumat a rozvíjet již konkrétní části nás samotných.

Můžete si vybrat, jestli chtece, aby vás tělo ovládalo a limitovatovalo. Nebo zvolíte cestu poznání a hranice si určíte sami.

Liberec 26.10. 9:00 – 12:00

Turnov 26. 10. 17:00 – 20:00

INDICKÁ TRADIČNÍ RÁGA  KONCERT

Tradiční indická rága je směsí exotických tónů, jejichž výrazem je vyjádření pocitů naší duše. Podmanivé tóny drnkají na struny našeho nitra a je to potěcha nejen pro náš sluch.

Těšte se na indického hudebníka z Kolkaty, který nám zahraje na tablu. Německý sitárista Sebastian Dreyer nás zase vyladí překrásnou hrou na citár.

19. listopadu v 18:30, studio Yogaholick Liberec

 

BROUMOVSKÝ KLÁŠTER

|jóga víkend|

3 lednové dny na oblíbeném jógovém víkendu v Broumovském klášteře. Těšte se na čas. který můžete nesobecky věnovat sobě a zcela přirozeně si tak dopřát dávku vnitřního i fyzického rozvoje. Těšte se na to, že nemusíte vůbec nic. Jen přijet a naladit se na vnitřní vlnu souladu. Těšte se na krásnou atmosféru a jógovou praxi, kde skrze tělo pronikneme ke svému nitru. Tento víkend je pro všechny, kdo se chtějí napojit na sebe, a zároveň získat soulad se svým okolím. Dopřejte si luxus nikam nespěchat!

 

ledna

dny se sebou

Relaxační večer s léčivými nástroji |speciální lekce|

Nejprve společné jógování a pak 60 minut ozdravných zvuků pro naše tělo, mysl i duši. Ano to je plán na večer! Masáž zvukem, to je to, co nás v začátku pracovního týdne harmonizuje a vyladí. Po večerní józe spočineme na podložce a necháme se za zvuků živých nástrojů dovést do úžasné uvolňující relaxace. Čas, kdy po sobě nechcete nic než odpočinek. Přijďte si udělat pořádek v hlavě, uvolnit tělo a pohladit duši.

Těšit se můžeme a zvuky různorodých i exotických nástrojů – bubnu djembe, píšťal, koncovek, brumle, tibetských misek, šamanského bubnu, gongu, kalimby, dešťové hole nebo ústní harfy.

Petr Kopejska je zkušený muzikoterapeut a milovník libých zvuků, který prostřednictvím nástrojů s přirozeným laděním dopřeje našemu organismu ozdravnou relaxaci.

S sebou si vezměte pohodlné oblečení, které vám dovolí nerušeně ulehnout a teplé ponožky, pro větší komfort. Deky od nás dostanete. Jóga začíná podle rozvrhu toho dne, samotné nástroje a relaxace pak po krátké pauze po józe, pokud chcete přijít na obě lekce, vytvořte si prosím rezervaci na každou zvlášť.

Tato lekce probíhá ve studiu Yogaholick Liberec a Turnov.

%

vyladění

prosince LIBEREC

října TURNOV

%

živá hudba

SRI LANKA

 JÓGOVÁ CESTA

15 dní u Indického oceánu na cestě k vnitřní proměně. V dubnu 2020 znovu letíme na Sri Lanku, na ostrov klidný i pulzující, za vůněmi i chutěmi, za jógou, která provází každý náš den, za tradiční buddhistickou tradicí i divokými plážemi.

Přihlášky jsou nyní otevřeny, neváhejte příliš dlouho, půovina míst je již obsazena.

duben

dní na cestě

108 Pozdravů slunci

|speciální lekce|

U příležitosti podzimní rovnodennosti společně proplyneme 108 kol pozdravů Slunci.

Tato praxe není o tom jednou zkusit a odškrtnost si, že máme splněno. Abychom splynuli a dostali se do dynamické meditace, je nutné její opakování, Žádný zážitek však nebude stejný!
Sestava 108 kol pozdravů slunci nám dopřává unikátní možnost prohloubení jógové praxe, má silně detoxikační účiny na celý náš organismus. 108 energeticky významných míst našeho těla se propojuje v jeden, získáváme jednotu a celistvost ve fyzičnu i spiritualitě.
“Pojďme společně proplout od fyzické praxe k meditaci, od jedné ásany ke druhé, od dynamiky do klidu, od mnohého k jednotě.”
Pokud neznáte jednotlivé pozice a jejich sled, nevadí. Vše si nejprve ukážeme a pak se pustíme do vlastní praxe společnými silami.
Celkem 9 sérií, kdy každá je oddělena krátkým odpočinkem, každá série obsahuje 12 kol pozdravů slunci. Samozřejmě nás v závěru čeká zasloužená řízená relaxace. Nebojte odpočinek je dovolen kdykoli ho potřebujete 🙂
Lekce vhodná pro začátečníky i pokročilé, pro muže i ženy.
Naopak není vhodná pro těhotné ženy a pro jedince s hypertenzí.

  • V Turnově navazuje relaxace za zvuků nástrojů s přirozeným laděním. Na každou lekci je nutná samostatná rezervace.
  • Vaše rezervace je platná až po uhrazení platby na kterékoli z našich lekcí.

 

 

pozdravů slunci

%

propojení

Liberec 22. 12. 18:00 – 20:00

Turnov 23. 12. 18:00 – 19:45

jóga akce

DALŠÍ JÓGOVÉ AKTIVITY ॐ

JÓGA

VÍKEND

WORKSHOPY

&SEMINÁŘE

SPECIÁLNÍ

LEKCE

JÓGA

SRÍ LANKA