JÓGA AKCE

“Vše, co nás s jógou baví – jóga akce!”

Speciální lekce, workshopy, kurzy, semináře, víkendy s jógou.

Jóga akce

Jóga akce – tady najdete vše, co společně s jógou můžeme zažít. Protože jógou skutečně žijeme, plní naše běžné dny a v určitém momeňte si člověk všimne, že hranice meži jógovu praxí a běžným dnem se smazává. Můžeme se společně potkat na workshopech, seminářích, víkendech, kurzech, i na speciálních lekcích, kde se jóga slučuje s dalším podobně rezonujícím tématem. A tohle vše nám nedělá jen krátkodobou radost, ale skutečně naplňuje.

HORMONÁLNÍ JÓGA 

|seminář|

 

V září se detailně seznámíme technikami hormonální jógy nejen pro diabetiky, která má rozsáhlé vitalizační účinky na celý organismus, a obzvláště na žlázy s vnitřní sekrecí. V tomto semináři se dva dny budeme věnovat jednotlivým technikám, které aktivují ŠTÍTNOU ŽLÁZU, SLINIVKU, JÁTRA, NADLEDVINKY I HYPOFÝZU.

Obzvláště vhodné pro všechny kdo trpí nadměrnou únavou, celkovým útlumem, emocionální nestabilitou až depresí, cukrovkou, padáním vlasů, nespavostí, sníženou vitalitou.

Seminář probíhá ve studiu Yogaholick v Turnově.

 

 

%

vitalita

dny s jógou

září

hodin jógy

108 Pozdravů slunci

|speciální lekce|

U příležitosti podzimní rovnodennosti společně proplyneme 108 kol pozdravů Slunci.

Tato praxe není o tom jednou zkusit a odškrtnost si, že máme splněno. Abychom splynuli a dostali se do dynamické meditace, je nutné její opakování, Žádný zážitek však nebude stejný!
Sestava 108 kol pozdravů slunci nám dopřává unikátní možnost prohloubení jógové praxe, má silně detoxikační účiny na celý náš organismus. 108 energeticky významných míst našeho těla se propojuje v jeden, získáváme jednotu a celistvost ve fyzičnu i spiritualitě.
“Pojďme společně proplout od fyzické praxe k meditaci, od jedné ásany ke druhé, od dynamiky do klidu, od mnohého k jednotě.”
Pokud neznáte jednotlivé pozice a jejich sled, nevadí. Vše si nejprve ukážeme a pak se pustíme do vlastní praxe společnými silami.
Celkem 9 sérií, kdy každá je oddělena krátkým odpočinkem, každá série obsahuje 12 kol pozdravů slunci. Samozřejmě nás v závěru čeká zasloužená řízená relaxace. Nebojte odpočinek je dovolen kdykoli ho potřebujete 🙂
Lekce vhodná pro začátečníky i pokročilé, pro muže i ženy.
Naopak není vhodná pro těhotné ženy a pro jedince s hypertenzí.

  • V Turnově navazuje relaxace za zvuků nástrojů s přirozeným laděním. Na každou lekci je nutná samostatná rezervace.
  • Vaše rezervace je platná až po uhrazení platby na kterékoli z našich lekcí.

pozdravů slunci

%

propojení

Liberec 22. 9. 18:30 – 20:15

Turnov 23. 9. 18:00 – 19:45

Relaxační večer s léčivými nástroji |speciální lekce|

V Turnově nejprve 108 pozdravů slunci, a pak 60 – 75 minut ozdravných zvuků pro naše tělo, mysl i duši. Ano to je plán na pondělní večer! Masáž zvukem, to je to, co nás v začátku pracovního týdne harmonizuje a vyladí. Po večerní speciální jógové praxi spočineme na podložce a necháme se za zvuků živých nástrojů dovést do úžasné uvolňující relaxace. Čas, kdy po sobě nechcete nic než odpočinek. Přijďte si udělat pořádek v hlavě, uvolnit tělo a pohladit duši.

Těšit se můžeme a zvuky různorodých i exotických nástrojů – bubnu djembe, píšťal, koncovek, brumle, tibetských misek, šamanského bubnu, gongu, kalimby, dešťové hole nebo ústní harfy.

Petr Kopejska je zkušený muzikoterapeut a milovník libých zvuků, který prostřednictvím nástrojů s přirozeným laděním dopřeje našemu organismu ozdravnou relaxaci.

S sebou si vezměte pohodlné oblečení, které vám dovolí nerušeně ulehnout a ponožky, pro větší komfort. Deky od nás dostanete.

 

  • Jóga začíná v 18:00, samotné nástroje a relaxace pak od 20:05.
  • Pokud chcete přijít na obě lekce, vytvořte si prosím rezervaci na každou zvlášť. Informace o ceně a storno podmínky v rezervaci.
  • Vaše rezervace je platná až po uhrazení platby na kterékoli z našich lekcí.

 

 

%

vyladění

minut

září

%

živá hudba

JÓGA VÍKEND V BROUMOVSKÉM KLÁŠTEŘE

Třetí zářijový víkend k prohloubení jógové praxe i k odpočinku. Tentokrát se zaměříme na pranayamu&kriye. Začátečníci jsou vítáni, pokročilí prohloubí praxi a všichni společně budeme čerpat z nezaměnitelné atmosféry jógových dní.

Přihlášky jsou otevřeny, a my už se vážně těšíme na společnou energii! 

Aktuálně obsazujeme poslední 1 místo.

září

dny s jógou

SRI LANKA

 JÓGOVÁ CESTA

15 dní u Indického oceánu na cestě k vnitřní proměně. V dubnu 2020 znovu letíme na Sri Lanku, na ostrov klidný i pulzující, za vůněmi i chutěmi, za jógou, která provází každý náš den, za tradiční buddhistickou tradicí i divokými plážemi.

Přihlášky jsou nyní otevřeny, neváhejte příliš dlouho, půovina míst je již obsazena.

duben

dní na cestě

DALŠÍ JÓGOVÉ AKTIVITY ॐ

JÓGA

VÍKEND

WORKSHOPY

&SEMINÁŘE

SPECIÁLNÍ

LEKCE

JÓGA

SRÍ LANKA

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov

Magdalena +420 733 115 485

Adam +420 737 084 159