JÓGA AKCE

“Vše, co nás s jógou baví – jóga akce!”

Speciální lekce, workshopy, kurzy, semináře, víkendy s jógou.

Jóga akce

Jóga akce – tady najdete vše, co společně s jógou můžeme zažít. Protože jógou skutečně žijeme, plní naše běžné dny a v určitém momeňte si člověk všimne, že hranice meži jógovu praxí a běžným dnem se smazává. Můžeme se společně potkat na workshopech, seminářích, víkendech, kurzech, i na speciálních lekcích, kde se jóga slučuje s dalším podobně rezonujícím tématem. A tohle vše nám nedělá jen krátkodobou radost, ale skutečně naplňuje.

RELAXAČNĚ MEDITAČNÍ VEČER |speciální lekce|

Nejprve lekce jógy a pak 60 – 75 minut ozdravných zvuků pro naše tělo, mysl i duši. Ano to je plán na pondělní večer! Masáž zvukem, to je to, co nás v začátku pracovního týdne harmonizuje a vyladí. Po večerní józe spočineme na podložce a necháme se za zvuků živých nástrojů dovést do úžasné uvolňující relaxace. 60 – 90 minut, kdy po sobě nechcete nic než odpočinek. Přijďte si udělat pořádek v hlavě, uvolnit tělo a pohladit duši.

Těšit se můžeme a zvuky různorodých i exotických nástrojů – bubnu djembe, píšťal, koncovek, brumle, tibetských misek, šamanského bubnu, gongu, kalimby, dešťové hole nebo ústní harfy.

Petr Kopejska je zkušený muzikoterapeut a milovník libých zvuků, který prostřednictvím nástrojů s přirozeným laděním dopřeje našemu organismu ozdravnou relaxaci.

S sebou si vezměte pohodlné oblečení, které vám dovolí nerušeně ulehnout a ponožky, pro větší komfort. Deky od nás dostanete.

Jóga začíná v 18:00, samotné nástroje a relaxace je pak od 19:00, pokud chcete přijít na obě lekce, vytvořte si prosím rezervaci na každou zvlášť. Informace o ceně a storno podmínky v rezervaci.

 

 

%

vyladění

minut

srpna

%

živá hudba

JÓGA VÍKEND V BROUMOVSKÉM KLÁŠTEŘE

Třetí zářijový víkend k prohloubení jógové praxe i k odpočinku. Tentokrát se zaměříme na pranayamu&kriye. Začátečníci jsou vítáni, pokročilí prohloubí praxi a všichni společně budeme čerpat z nezaměnitelné atmosféry jógových dní.

Přihlášky jsou otevřeny, a my už se vážně těšíme na společnou energii! 

Aktuálně obsazujeme posledních 6 míst.

září

dny s jógou

HORMONÁLNÍ JÓGA 

|seminář|

 

V září se detailně seznámíme technikami hormonální jógy, která má rozsáhlé vitalizační účinky na celý organismus, a obzvláště na žlázy s vnitřní sekrecí. V tomto semináři se dva dny budeme věnovat jednotlivým technikám, které aktivují ŠTÍTNOU ŽLÁZU, SLINIVKU, JÁTRA, NADLEDVINKY I HYPOFÝZU.

Obzvláště vhodné pro všechny kdo trpí emocionální nestabilitou, nadměrnou únavou, celkovým útlumem, emocionální nestabilitou až depresí, padáním vlasů, nespavostí, sníženou vitalitou.

Seminář probíhá ve studiu Yogaholick v Turnově.

 

 

%

vitalita

dny s jógou

září

hodin jógy

DALŠÍ JÓGOVÉ AKTIVITY ॐ

JÓGA

VÍKEND

WORKSHOPY

&SEMINÁŘE

SPECIÁLNÍ

LEKCE

JÓGA

SRÍ LANKA

Slavíčkova 522/5, Liberec

Nádražní 599, Turnov

Magdalena +420 733 115 485

Adam +420 737 084 159