NAŠE AKCE

„Vše, co nás s jógou baví!“

Speciální lekce, workshopy, kurzy, víkendy s jógou.

a

JÓGA V HISTORICKÉ TOVÁRNĚ

Netradiční jógový zážitek na unikátním místě, aneb podporujeme s jógou!

Detailní obsah je samozřejmě přísně střežen, abyste se měli na co těšit, můžeme vám ale prozradit že v sobotním podvečeru ochutnáme nejen sílu jógových ásan a energetických center našeho těla, ale necháme se také vyladit zvukem a vibrací léčivých hudebních nástrojů, zažijeme krásu zvuku manter i dotek vůní. Jednoduše věnujeme sobotní podvečer netradičnímu jógovému prožitku.
Akce je vhodná pro úplné začátečníky i pokročilé jogíny, pro všechny, kdo mají chuť zažít unikátní prostor a pomoci k jeho obnově, pro všechny, kterým historie dává smysl i v současnosti.

Kdy: sobota 6. 10. 2018

V kolik: 17:30 – 21:00

Kde: Lomnice nad Popelkou (Více o místě tady)

Vydáme se do historického industriálního prostředí rodinné továrny Mastných v Lomnici nad Popelkou, kde naplno nasajeme atmosféru 50. předminulého století.
Továrna je historickým prostorem s naprosto jedinečnou energií, plná tejemných zákoutí a úžasné akustiky!

Že byste na jógu do továrny nikdy nešli? Počkejte, až uvidíte tuhle, místo se vám dostane pod kůži a jeho energie také!

Ačkoli by si každý řekl, že v továrně to bude velké, opak je pravdou, nebojte se proto masové akce, užijeme si komorní atmosféru, ve které budeme moci čerpat z vlastního prostoru i energie sebe sama a tak si zcela vychutnáme osobní prožitek, jednotlivci jsou proto vítáni stejně jako páry.

Navíc účastí na této akci přispějeme k historické obnově tohoto unikátního prostoru, takže spojíme příjemné s užitečným a podpoříme dobrou věc. Budete také součástí?

Vyplňte přihlášku, sdílejte s přáteli a těšte se spolu s námi.
Pokud se sami nemůžete zúčastnit, pozvěte přátele a kamarády, tohle místo si totiž zaslouží pozornost!

minut

RELAXAČNĚ MEDITAČNÍ VEČER

Speciální večer, kde si zažijeme masáž zvukem a ochutnáme účinky celostně muzikoterapeutické relaxace.

Kdy: 14. 9. 2018 V kolik: 19:00 Kde: Studio Yogaholick, Slavíčkova 522/5, Liberec

Do našeho studia zavítá zkušený muzikoterapeut a milovník libých zvuků Petr Kopejska, který prostřednictvím nástrojů s přirozeným laděním dopřeje našemu organismu ozdravnou relaxaci. Těšit se můžeme a zvuky různorodých i exotických nástrojů – bubnu djembe, píšťal koncovek, brumle, tibetských misek, šamanského bubnu, gongu, kalimby, dešťové hole, ústní harfy a dalších.

Naším cílem bude pouze spočinout v pohodlné pozici a nechat zvuky prostoupit do celého těla i duše a jen se nechat nést na vlně uvolnění. Nemusíte se obávat, zpěv ani hra na hudební nástroj vás nečeká, pouze prožitek, relax a radost z přítomného okamžiku. Zažijte tuto unikátní relaxaci spolu s námi a zapište si do kalendáře pátek 14. září

S sebou si vezměte pohodlné oblečení, které vám dovolí nerušeně ulehnout.

září

minut

DOTEK VŮNÍ

V této lekci se můžeme těšit na „DOTEK VŮNÍ“ které nám umocní jógový prožitek. Kdy: 11. 9. 2018 V kolik: 18:00 Kde: Studio Yogaholick, Slavíčkova 522/5, Liberec

Klidná lekce plná jemných jógových pozic, která je vhodná pro všechny, kteří se potřebují uvolnit i zpružnit nejen tělo, ale i mysl a hlavně dopřát čas sami sobě. Dotkneme se aromaterapie s Kristýnou Kapustovou, která nás zasvětí do tajů čistých esenciálních olejů a jejich vlivu na náš organismus a vše si na místě vyzkoušíme a očicháme na vlastní nos Společně povzbudíme a uvolníme mysli, tělo i ducha, protože esenciální oleje působí na fyzické i energetické úrovni a díky vonným složkám mají hluboký vliv i na emoce a psychiku člověka. Každý jogín se může těšit na malý voňavý dáreček ve formě esenciálního oleje, který si pro radost může odnést domů.

Lekce je také vhodná pro začátečníky, těhotné ženy i ty, kteří se zotavují po zranění. Samozřejmě pro všechny, kteří hledají trochu klidu, zpomalení a procítění v jógových pozicích. Kombinujeme prvky Hatha jógy a restorativní jógy, učíme se zpomalit, zastavit se, vnímat a posouvat se dál krok za krokem, ne skok za skokem Také klademe důraz dech a plynulé provedení pozic, získáváme flexibilitu, rovnováhu i uvolnění. Benefitem této lekce je Jóga Nidra, která nás perfektně připraví na kvalitní noční spánek!

září

minut

108 POZDRAVŮ SLUNCI

Pojďme společně vzdát hold Slunci a jeho energii u příležitosti podzimní rovnodennosti. Sestava 108 kol pozdravů slunci nám dopřává unikátní možnost prohloubení jógové praxe. 108 kol pozdravů slunci má výborné detoxikační účiny na celý náš organismus. 108 energeticky významných míst našeho těla se propojuje v jeden, získáváme jednotu a celistvost ve fyzičnu i spiritualitě.

Kdy: neděle 23. 9. 2019

V kolik 18:00 – 20:00

Kde: Studio Yogaholick, Slavíčkova 522/5, Liberec

Pojďme společně proplout od fyzické praxe k meditaci, od jedné ásany ke druhé, od dynamiky do klidu, od mnohého k jednotě. Neznáte jednotlivé pozice a jejich sled? Nevadí, vše si nejprve ukážeme a pak se pustíme do vlastní praxe společně. Celkem 9 sérií, kdy každá je oddělena krátkým odpočinkem, každá série obsahuje 12 kol pozdravů slunci. Samozřejmě nás v závěru čeká zasloužená řízená relaxace. Lekce vhodná pro začátečníky i pokročilé, pro muže i ženy 🙂

VINYASA JÓGA 

Vinyasa jóga pro všechny. Těšte se na dynamickou lekci, kde unikátní dechová technika (dech Ujjayi) udává tempo našeho pohybu.

Kdy: v pátek 7.9., 21.9., 19.10. 2018

V kolik: 18:00 – 19:15

Kde: Studio Yogaholick, Slavíčkova 533/5, Liberec

Rozproudíme svoje tělo a dokonale vyčistíme hlavu. Nastartujeme metabolismus, dokonale detoxikujeme, aktivujeme lymfatickou soustavu a pomáháme zlepšovat kardiovaskulární systém našeho těla. Tento styl jógy je fyzicky náročnější, ale přesto stále klademe důraz na správnou techniku, správný dech i relaxaci. Nelekejte se vyššího tempa pohybu, naopak přijměte to jako svou malou výzvu, která umí vykonat obrovský posun. Dle energie daného dne plyne lekce v klidnějším nebo rychlejším tempu.

Lekce je vhodná pro ty, kteří už mají alespoň základní zkušenost s jógou, naopak není vhodná pro těhotné ženy a ty, kteří zotavují po zranění nebo nemoci.

minut

minut

JÓGA VÍKEND

Cestujeme s jógou po celém Česku i po světě, stačí si jen vybrat, zabalit a vyrazit s námi na cestu za poznáním sebe sama a překrásných koutů naší země.

 

Slavíčkova 522/5, Liberec

 

Magdalena +420733115485

Adam +420737084159

 

magdalena@yogaholick.cz