NAŠE LEKCE

Naše lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Vyberte si lekci skupinovou nebo individuální.

Pokud s jógou začínáte, pomůžeme vám osvojit si správné základy. 

LÉTAJÍCÍ JÓGA

Jóga v síti, která dodává absolutní volnost, už se těšíte?
Pojďte ochutnat něco nového! Čeká nás 75 minut pozic, ve kterých nám síť pomůže prohloubit účinek a pozici uchopit jinak než v běžné lekci. Získáme větší obratnost těla, zapojíme hluboký stabilizační systém, posílíme i uvolníme.

Prožitek nám umocní vliv gravitace a úžasný pocit volnosti. Učíme se větší rovnováze, získáváme volnost v krční páteři a pánvi a zažijeme obrácené pozice, při kterých krásně prokrvíme celé tělo. Závěrečná relaxace nad zemí je téměř nebeským zážitkem.

Lekce vhodná pro každého, kdo má alespoň základní zkušenost s jakýmkoli jógovým přístupem, pokud jste úplný začátečník nebojte se to zkusit, každá pozice je vždy vysvětlena detailně, takže se může zapojit opravdu každý.
Lekce létající jógy naopak není vhodná pro těhotné ženy a jedince s hypertenzí.

minut

HATHA JÓGA JEMNÁ

Klidná lekce plná jemných jógových pozic, která je vhodná pro všechny, kteří se potřebují uvolnit i zpružnit nejen tělo, ale i mysl.
Lekce je také vhodná pro začátečníky, těhotné ženy nebo ty, kteří se zotavují po zranění. Samozřejmě pro všechny, kteří hledají trochu klidu, zpomalení a procítění v jógových pozicích. Kombinujeme prvky Hatha jógy a Jin jógy, učíme se zpomalit, zastavit se, vnímat a posouvat se dál krok za krokem, ne skok za skokem.

V této lekci klademe důraz na dech a plynulé provedení pozic, získáváme flexibilitu, rovnováhu i uvolnění. Benefitem této lekce je Jóga Nidra, která vás perfektně připraví na kvalitní noční spánek!

minut

HATHA FLOW JÓGA

Pokud se vydáte na lekci Hatha Flow jógy, těšte se na lekci, která kombinuje dynamické přeměny pozic s výdrží na 5- 8 dechů. Zapracujeme na posílení svalstva celého těla, zlepšíme flexibilitu a otestujeme vlastní limity a výdrž. Ale nebojte, zaslouženou odměnou je i Jóga Nidra, která je součástí lekce a naučí nás pracovat s vědomou relaxací.

Večerní Hatha flow lekce je připravena tak, aby vám pomohla odhodit celodenní stres, vypotit to, co už nepotřebujeme, a také protáhnout tělo a osvěžit mysl.

minut

a

VINYASA JÓGA

Těšte se na dynamickou lekci, kde unikátní dechová technika (dech Ujjayi) udává tempo našeho pohybu.

Rozproudíme svoje tělo a dokonale vyčistíme hlavu. Nastartujeme metabolismus, dokonale detoxikujeme, aktivujeme lymfatickou soustavu a pomáháme zlepšovat kardiovaskulární systém našeho těla.
Tento styl jógy je fyzicky náročnější, ale přesto stále klademe důraz na správnou techniku, správný dech i relaxaci.

Lekce je vhodná pro ty, kteří už mají alespoň základní zkušenost s jógou, naopak není vhodná pro těhotné ženy a ty, kteří zotavují po zranění nebo nemoci.

minut

RANNÍ JÓGOVÉ PROBOUZENÍ

Nejsem ranní ptáče, ale zjistila jsem, že když ráno strávím aktivně a vědomě, celý den pak plyne přesně jak má, a co je lepší, po ranní lekci máme celý den ještě před sebou! Tato lekce je připravena speciálně pro ty, kteří chtějí začít den trochu jinak: energicky, svižně a vědomě! Naše lekce ranní dynamické jógy rozproudí krev, protáhne i vytvaruje tělo a prozáří obličej! Začínáme několika sériemi svižných pozdravů slunci, potrénujeme rovnováhu i výdrže, které prokládáme krátkými okamžiky meditace, většinou orientované na dech. Celkově je však lekce svižná se zaměřením na dynamické protažení těla, které je po ránu nepostradatelné.

minut

VÝDRŽOVÁ JÓGA

Lekce při které setrváme v pozicích déle, než jsme zvyklí. Tělo se výborně detoxikuje a získává vytrvalost, stejné benefity zažívá i naše mysl. Výdrž v józe je perfektní průpravou do výdrže životní! Užijeme si vytrvalost, odhodlání, sílu i práci s dechem. Dotkneme se svých hranic a naučíme se je respektovat. Lekce je energizující a rozhodně vás zahřeje nejen na duši, ale i na těle.

minut

a

NEDĚLNÍ JÓGOVÉ PLYNUTÍ

Tato nedělní lekce vám pomůže zpracovat energii uplynulých dní, využít ji v jógových pozicích a vstoupit do nového týdne s čistou hlavou.
Lekce, jejíž první polovina je dynamická a svižná, ve flow rytmu. Ve druhé polovině plynule přejdeme do statických pozic a delších výdrží.
Zaslouženou odměnou nám bude prodloužená jóga Nidra v závěru lekce, která dopřeje uvolnění celému tělu i mysli.

Lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti, i pro začátečníky.

minut

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Individuální jógová lekce je vhodná pro každého, kdo chce okořenit a prohloubit svou vlastní jógovou praxi. Každý člověk je jiný, proto i jógová praxe má svá specifika, dle každého jednotlivce. Lekce je sestavena jen pro vás s ohledem na vaše konkrétní možnosti i omezení, dle zdravotního stavu i životního stylu. Zkušená lektorka se 100% věnuje pouze vám, a tak máte záruku detailního a bezpečného provedení asán. Vy sami tak máte možnost lépe porozumět svému tělu a své jógové praxi.

Trápí-li vás specifický zdravotní problém nebo máte chuť obsáhnout hlubší jógovou znalost, jako doplněk skupinových lekcí, tato individuální lekce je pro Vás! Individuální lekce jógy je také krásným dárkem pro vaše blízké nebo pro vás samotné. Pro aktuální obsazenost a detailní informace nás prosím kontaktujte.

FUNKČNÍ TRÉNINK

Pojďme posílit střed těla, otestovat svou vytrvalost i rovnováhu! Na této lekci podpoříme schopnost těla účelně využít svůj potenciál síly, rychlosti a koordinace. Cílem funkčního tréninku je schopnost jednotlivce ovládat své tělo a být spokojen s jeho funkčností a zároveň předejít zranění pohybového aparátu. Osvojíme si práci s balančními plochami, vodní zátěží nebo různými typy závaží. Funkční trénink spojuje aerobní a anaerobní zátěž – při aerobní se spalují tuky, při anaerobní dochází ke zlepšení fyzické kondice. Více informací můžete nastudovat tady. Lekce vede certifikovaný trenér Adam a nejendá se o jógu.

%

Polepšovna

Slavíčkova 522/5, Liberec

Magdalena +420733115485

Adam +420737084159

magdalena@yogaholick.cz