JÓGA TURNOV

„Jógová závislost nejen v Turnově, ale i na Sychrově.“

CENÍK

Aktuální ceník našich lekcí a podmínky rezervací naleznete tady, prosíme pročtěte si je.

JÓGA TURNOV

Lekce jógy v Českém ráji s Magdalenou probíhají až do poloviny září pod širým nebem, pokud počasí dovolí. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro muže i ženy. Zkrátka pro všechny, kdo si dovolí cítit se lépe. Všemi lekcemi vás provede zkušená lektorka, jejíž záběr je široký a jógou doslova žije.

JÓGA TURNOV

Prohlubujeme svoji závislost v józe a to:

  • PO 7:00 – 8:00 TJ Turnov
  • PO 19:30 – 20:30 Harmonie
  • ST 8:00 – 9:00 TJ Turnov
  • ČT 18:30 – 19:30 TJ Turnov

Začali jsme pro vás stavět nové jógové studio. Nicméně do té doby se potkáváme vždy zde:

  • TJ Turnov – Sportcentrum, Skálova 207
  • HARMONIE – Pasáž Kinský, Hluboká 143, Turnov

S sebou: Podložku na cvičení, ručník, láhev s vodou, sportovní oblečení a hlavně chuť cítít se lépe. Lekce trvá 60 minut a dopřejeme si při ní detoxikační prohřátí těla, příjemné a hluboké protažení, práci s dechem i závěrečnou relaxaci za zvuků přírody. Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně pokročilosti, i pro začátečníky. Klademe důraz na správnou techniku provedení pozic, správný dech i vyváženou relaxaci.

JÓGA SYCHROV

V roce 2019 stále probíhají lekce jógy na Sychrově. Potkávat se budeme opět ve víceúčelového sále v Radimovicích.

S sebou: Podložku na cvičení, ručník, deku, láhev s vodou, sportovní oblčení a hlavně chuť cítít se lépe.

Lekce trvá 60 minut a dopřejeme si při ní detoxikační prohřátí těla, příjemné a hluboké protažení, práci s dechem i závěrečnou relaxaci za zvuků přírody. Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně pokročilosti, i pro začátečníky. Klademe důraz na správnou techniku provedení pozic, správný dech i vyváženou relaxaci.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Individuální jógová lekce je vhodná pro každého, kdo chce okořenit a prohloubit svou vlastní jógovou praxi. Každý člověk je jiný, proto i jógová praxe má svá specifika, dle každého jednotlivce. Lekce je sestavena jen pro vás s ohledem na vaše konkrétní možnosti i omezení, dle zdravotního stavu i životního stylu.

Zkušená lektorka se 100% věnuje pouze vám, a tak máte záruku detailního a bezpečného provedení asán. V ceně prvního setkání je zahrnuto minimálně 15 minut konzultace, kdy si rozebereme váš aktuální stav. Na základě toho, je vám pak sestaven individuální plán, který je součástí ceny každé lekce. Vy sami tak máte možnost lépe porozumět svému tělu a své jógové praxi.

Trápí-li vás specifický zdravotní problém nebo máte chuť obsáhnout hlubší jógovou znalost, jako doplněk skupinových lekcí, tato individuální lekce je pro Vás! Individuální lekce jógy je také krásným dárkem pro vaše blízké nebo pro vás samotné. Pro aktuální obsazenost a detailní informace nás prosím kontaktujte. Lekce může proběhnout ve vašich prostorech, u vás doma v kanceláři apod. Pokud preferujete cvičební sál, je nutno připočítat k ceně lekce 100,- za pronájem sálu.

Slavíčkova 522/5, Liberec

Magdalena +420733115485

Adam +420737084159

magdalena@yogaholick.cz