JÓGA TURNOV

Podporujeme jógovou závislost v Českém ráji, v Turnově a na Sychrově.

JÓGA TURNOV

Lekce jógy v Českém ráji s Magdalenou probíhají až do poloviny září pod širým nebem, pokud počasí dovolí. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro muže i ženy. Zkrátka pro všechny, kdo si dovolí cítit se lépe.

Všemi lekcemi vás provede zkušená lektorka, jejíž záběr je široký a jógou doslova žije.

 

JÓGA TURNOV

Za hezkého počasí lekce jógy probíhají až do poloviny září v Dolánkách u Turnova. Pokud půjdete od Turnova přes park (Rývovy a Metelkovy sady), směrem k Jizeře, přejdete most přes náhon a pokračujete po cestě dál směrem k Jizeře – po pravé straně už nás uvidíte. Níže naleznete mapu.

Hodinu před začátekm lekce se podívejte do rozvrhu, vedle názvu lekce najdete místo konání dle aktuálního počasí 🙂

 

JÓGA SYCHROV

Lekce jógy se vrátí na Sychrov 1. října a potkávat se budeme opět ve víceúčelového sále v Radimovicích.

S sebou: Podložku na cvičení, ručník, deku, láhev s vodou, sportovní oblčení a hlavně chuť cítít se lépe.

Lekce trvá 60 minut a dopřejeme si při ní detoxikační prohřátí těla, příjemné a hluboké protažení, práci s dechem i závěrečnou relaxaci za zvuků přírody.

Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně pokročilosti, i pro začátečníky. Klademe důraz na správnou techniku provedení pozic, správný dech i vyváženou relaxaci.

Za nepříznivého počasí lekce probíhají na adrese:

Sál Harmonie, Pasáž Kinský, Hluboká 143, Turnov.

Yogaholick, když je hezky

Yogaholick, když je ošklivo

SKUPINOVÉ LEKCE

Cena jednorázového vstupu

Cena vstupu s permanentkou na 10 lekcí

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Cena jednorázového vstupu

Cena vstupu s permanentkou na 10 lekcí

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Individuální jógová lekce je vhodná pro každého, kdo chce okořenit a prohloubit svou vlastní jógovou praxi. Každý člověk je jiný, proto i jógová praxe má svá specifika, dle každého jednotlivce. Lekce je sestavena jen pro vás s ohledem na vaše konkrétní možnosti i omezení, dle zdravotního stavu i životního stylu. Zkušená lektorka se 100% věnuje pouze vám, a tak máte záruku detailního a bezpečného provedení asán. Vy sami tak máte možnost lépe porozumět svému tělu a své jógové praxi. Trápí-li vás specifický zdravotní problém nebo máte chuť obsáhnout hlubší jógovou znalost, jako doplněk skupinových lekcí, tato individuální lekce je pro Vás! Individuální lekce jógy je také krásným dárkem pro vaše blízké nebo pro vás samotné. Pro aktuální obsazenost a detailní informace nás prosím kontaktujte.

Slavíčkova 522/5, Liberec

Magdalena +420733115485

Adam +420737084159

magdalena@yogaholick.cz