JÓGA LIBEREC

Podporujeme jógovou závislost ve městě pod Ještědem.

STUDIO

Naše prostorné, prosvětlené jógové studio v centru Liberce na vás dýchne klidem a přátelskou atmosférou. Tvořili jsme ho vlastníma rukama, protože víme, že tohle místo má smysl. Zažít u nás můžete lekce jógy, meditace a pranayamy a vyzkoušet můžete i funkční trénink.

U NÁS

Na svou jógovou lekci u nás nemusíte chodit nijak vybaveni. K dispozici pro vás máme kvalitní jógové podložky, jóga bloky, pásky, bolstery i deky. To vše vám rádi zapůjčíme bez poplatku. Pokud ale toužíte po vlastní jógové podložce či jiné pomůcce, vezměte si ji s sebou a užijte si radost z jógování. V zázemí našeho studia můžete využít prostornou šatnu, ve které si budete připadat jako doma. Samozřejmostí je u nás sprcha a toalety. Před i po lekci je pro vás vždy připravena čerstvá voda k pití.

Mobilní telefony u nás nezvoní a ideálně je úplně vypínáme, chceme u nás pracovat s tělem a myslí, ne s telefony.

NAŠE LEKCE

U nás se naučíte jógu prožít, ne pouze cvičit. Lekce jógy v našem studiu jsou určeny pro začátečníky i pokročilé jogíny. Pro muže i ženy z Liberce a okolí. Zkrátka pro všechny, kdo mají cuť cítit se lépe.

Zakládáme si na individuálním přístupu a přátelské atmosféře. Všemi lekcemi jógy vás provede jedna lektorka, jejíž záběr je široký. Chete-li se postupně zlepšovat, je to ideální cesta.

SKUPINOVÉ LEKCE

Cena jednorázového vstupu

Cena vstupu s permanentkou na 10 lekcí

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Cena jednorázového vstupu

Cena vstupu s permanentkou na 10 lekcí

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Individuální jógová lekce je vhodná pro každého, kdo chce okořenit a prohloubit svou vlastní jógovou praxi. Každý člověk je jiný, proto i jógová praxe má svá specifika, dle každého jednotlivce. Lekce je sestavena jen pro vás s ohledem na vaše konkrétní možnosti i omezení, dle zdravotního stavu i životního stylu. Zkušená lektorka se 100% věnuje pouze vám, a tak máte záruku detailního a bezpečného provedení asán. Vy sami tak máte možnost lépe porozumět svému tělu a své jógové praxi. Trápí-li vás specifický zdravotní problém nebo máte chuť obsáhnout hlubší jógovou znalost, jako doplněk skupinových lekcí, tato individuální lekce je pro Vás! Individuální lekce jógy je také krásným dárkem pro vaše blízké nebo pro vás samotné. Pro aktuální obsazenost a detailní informace nás prosím kontaktujte.

FUNKČNÍ TRÉNINK

Pojďme posílit střed těla, otestovat svou vytrvalost i rovnováhu! Na této lekci podpoříme schopnost těla účelně využít svůj potenciál síly, rychlosti a koordinace. Cílem funkčního tréninku je schopnost jednotlivce ovládat své tělo a být spokojen s jeho funkčností a zároveň předejít zranění pohybového aparátu. Osvojíme si práci s balančními plochami, vodní zátěží nebo různými typy závaží. Funkční trénink spojuje aerobní a anaerobní zátěž – při aerobní se spalují tuky, při anaerobní dochází ke zlepšení fyzické kondice. Více informací můžete nastudovat tady. Lekce vede certifikovaný trenér Adam a nejendá se o jógu. Na skupinovou lekci funkčního tréninku přijďte každé pondělí v 18:15.

%

Polepšovna

Yogaholick studio

Slavíčkova 522/5, Liberec

Magdalena +420733115485

Adam +420737084159

magdalena@yogaholick.cz